Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:04:03 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22 Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40042 razy)
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #240 dnia: Maja 15, 2014, 18:17:01 pm »

Po drugie w obecnej sytuacji, w której sie znalazła Polska to jedynym wyjściem jest niestety poparcie tego PiS-u. Nikt inny nie jest w stanie zagrozić tej całej reszcie złodziei.
Tego PiSu, którego posłowie mają także krew na rękach, bo mimo tego, że rządzili Polską nie chcieli znieść w Polsce aborcji? Na polityków, którzy negocjowali traktat lizboński, a który podpisał śp. Lech Kaczyński czyniąc Polskę województwem Unii Europejskiej? Mówi Pan: "Nikt inny nie jest w stanie zagrozić tej całej reszcie złodziei." Tymczasem to przecież PiS tak szykował się do koalicji z PO, a Hofman przyznał, że koalicja z SLD jest możliwa. https://www.youtube.com/watch?v=RQORlK8sTnE
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #241 dnia: Maja 15, 2014, 18:31:25 pm »

Pan Pięknowłosy zarzuca interlokutorom bezkrytyczne uwielbienie dla Janusza Korwin- Mikkego (do którego osobiście mam wiele zastrzeżeń i uprzedzając zarzuty- nie mam zamiaru głosować na jego partię), a tymczasem nawet ta dyskusja pokazuje, że jeżeli komuś można zarzucić wprost religijny stosunek do jakiegoś polityka czy jakiejś partii, to właśnie wyznawcom Jarosława Kaczyńskiego i PiSu. Można argumentować, że to jedyna duża partia, która nie jest w awangardzie "postępu" i jest mniejszym złem niż PO, że inne, mniejsze partie nie mają szans albo na przekroczenie progu wyborczego albo na uzyskanie pozycji umożliwiającej im wpływanie na rządy i głosowanie na nie może być marnowaniem głosu, ale agresywne reakcje na każdą (często uzasadnioną- vide ochrona życia czy traktat lizboński) krytykę to już w zasadzie przykład sekciarskiej mentalności.
Dobrze jest czasem złapać odrobinę dystansu i umieć dostrzec też oczywiste wady.
A już zarzucanie (pośrednio lub bezpośrednio) każdemu, kto skrytykuje J. Kaczyńskiego lub PiS, że jest zwolennikiem PO, to w ogóle kuriozum.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2014, 18:39:08 pm wysłana przez Kamil » Zapisane
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #242 dnia: Maja 15, 2014, 19:10:24 pm »

Panowie z tym traktatem lisbońskim. Przecież to sztandarowa propaganda Pana "JKM", który z kolei jawnie mówi, że Polska powinna być pod okupacją Moskwy. To już nie jest dla Państwa zdrada, to ten Kaczyński jest wszystkiemu winien, bo podpisał mało znaczący dokument, który i tak każdy sobie może obejść, jeśli tylko zechce. Kraje takie jak Wielka Brytania czy Francja gwiżdżą sobie na zalecenia unijne i kierują się wyłącznie swoim interesem. A funkcjonariusz SD sobie kłapie o "porządnym Jaruzelskim", "zostawić zamordyzm, zlikwidować socjalizm" i to już jest super. "Traktat lisboński" i "traktat lisboński"(swoją drogą chyba Pan "JKM" ma płacone za każdym razem, gdy publicznie wypowie to słowo i wymieni przy tym ś.p. Lecha Kaczyńskiego), to niech Panowie napiszą, co KONKRETNIE złego stało się po podpisaniu tego traktatu, a co nie wydarzyłoby się w wyniku samej akcesji Polski do UE.

Mało ważnym? Dzięki traktatowi UE zyskała osobowość prawną, poczęła też spełniać definicję państwa.
Zapisane
makumba
rezydent
****
Wiadomości: 276

« Odpowiedz #243 dnia: Maja 15, 2014, 20:13:02 pm »

Mało ważnym? Dzięki traktatowi UE zyskała osobowość prawną, poczęła też spełniać definicję państwa.

Szkoda Pana czasu, ten kto zarzucał wszystkim sekciarstwo sam okazał się największym wyznawcą.
JKM wydaje mu się coraz ohydniejszy, z każdym procentem urwanym Jarkowi. :)

Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #244 dnia: Maja 15, 2014, 20:15:15 pm »

Panowie z tym traktatem lisbońskim. Przecież to sztandarowa propaganda Pana "JKM", który z kolei jawnie mówi, że Polska powinna być pod okupacją Moskwy.
Proszę podać cytat i jego źródło. Ja za to słyszałem wielokrotnie, że pan Janusz Korwin-Mikke mówił, że im dalej granice Rosji są od Polski tym lepiej.

To już nie jest dla Państwa zdrada, to ten Kaczyński jest wszystkiemu winien, bo podpisał mało znaczący dokument, który i tak każdy sobie może obejść, jeśli tylko zechce. Kraje takie jak Wielka Brytania czy Francja gwiżdżą sobie na zalecenia unijne i kierują się wyłącznie swoim interesem.
Proszę Pana, kiedyś obowiązywała zasada pacta sunt servanda.
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #245 dnia: Maja 15, 2014, 20:23:40 pm »

Przyznam, że od jakiegoś czasu nie potrafię myśleć optymistycznie o przyszłych losach naszej kochanej Polski. Myśli moje krążą tak gdzieś między "Melancholią" Malczewskiego,
a "Weselem" Wyspiańskiego. Smutno mi po prostu.
Jestem antydemokratą od dawna, ale czytając wiele wypowiedzi w tym wątku jeszcze bardziej się w tym utwierdzam.
I przytoczę tylko krótki fragment ze wstępu do II tomu "Sejmu czteroletniego" księdza Kalinki:

"...jeżeli polityka, w ogólności mówiąc, jest sztuką arcytrudną, z natury swojej dla małej liczby przystępną, to daleko trudniejszą i jeszcze mniej przystępną jest polityka zagraniczna każdego narodu. Wymaga ona wielu warunków i przymiotów, tak umysłowych, jak moralnych i towarzyskich, które rzadko razem się schodzą; wymaga od ludzi tem szerszych wiadomości i wielostronniejszego doświadczenia, im obszerniejszy jest zakres interesów, które im są powierzone. Dobre intencje i poczciwa chęć działania tu nie wystarczą i nie ustrzegą kraju od strat dotkliwych, a nawet niepowetowanych."

A wkleję jeszcze tą "Melancholię"...

http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Malczewski_J/Images/Melancholia.jpg
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #246 dnia: Maja 15, 2014, 21:34:32 pm »

A tak ma marginesie, to przecież brydżysta JKM ustawił ten impas na obalenie rządu Premiera Olszewskiego. Bolek i Donek "policzmy głosy" to tylko karty na ręku i na stole.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #247 dnia: Maja 15, 2014, 21:46:04 pm »

Panowie z tym traktatem lisbońskim. Przecież to sztandarowa propaganda Pana "JKM", który z kolei jawnie mówi, że Polska powinna być pod okupacją Moskwy.
Proszę podać cytat i jego źródło. Ja za to słyszałem wielokrotnie, że pan Janusz Korwin-Mikke mówił, że im dalej granice Rosji są od Polski tym lepiej.

A proszę. Pan "JKM" w wielu wywiadach/wykładach na youtube mówił wprost "uważam, że trzeba było zostawić zamordyzm, a zlikwidować socjalizm". Tych filmów Panu przez google nie wynajdę na poczekaniu z wiadomych powodów, a obejrzałem ich lub wysłuchałem setki, więc wiem , o czym mówię.
Pan nie zrozumiał chyba. Proszę o podanie cytatu, w którym powiedział, że "Polska powinna być pod okupacją Moskwy" i nie obchodzi mnie to, że Panu nie chce się szukać.

Proszę Pana, kiedyś obowiązywała zasada pacta sunt servanda.

Ciekawe, że wobec podpisanej lojalki tow. "JKM" Szanowny Pan owej skrupulatności co do przestrzegania dokumentów podpisanych nie wykazuje.
W tzw. lojalce podpisujący zobowiązywał się do nieprowadzenia działalności szkodliwe dla PRLu i do przestrzegania obowiązującego porządku prawnego. Inna sprawa, że pan Janusz Korwin-Mikke owo działanie szkodliwe rozumiał inaczej niż ówczesna władza, a do tego funkcjonariusz PRLu nie przestrzegały ówczesnego prawa, np. konstytucji - parę przykładów "Art 70. 1. Polska Rzeczpospolita Ludowa zapewnia obywatelom wolność sumienia i wyznania. Kościół i inne związki wyznaniowe mogą swobodnie wypełniać swoje funkcje religijne. Nie wolno zmuszać obywateli do niebrania udziału w czynnościach lub obrzędach religijnych. Nie wolno też nikogo zmuszać do udziału w czynnościach lub obrzędach religijnych." lub Art 71. 1. Polska Rzeczpospolita Ludowa zapewnia obywatelom wolność słowa, druku, zgromadzeń i wieców, pochodów i manifestacji."
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #248 dnia: Maja 15, 2014, 22:02:50 pm »

Jak Pan sądzi, kto za czasów PRL okupował Polskę? Proszę się dłuższą chwilę zastanowić, to podchwytliwe pytanie może zająć Panu trochę czasu.
Komuniści sterowani z Moskwy. To jak, znalazł Pan ten cytat?
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #249 dnia: Maja 15, 2014, 22:17:18 pm »

Jak Pan sądzi, kto za czasów PRL okupował Polskę? Proszę się dłuższą chwilę zastanowić, to podchwytliwe pytanie może zająć Panu trochę czasu.
Komuniści sterowani z Moskwy. To jak, znalazł Pan ten cytat?

Teraz kolejny etap tej skomplikowanej łamigłówki przed Panem. Proszę się naprawdę bardzo dobrze zastanowić, czyj zamordyzm panował w czasach Polskiej Republiki Ludowej. Tutaj zalecałbym również sondę wśród znajomych, rodziny.
(Podpowiem Panu, iż odpowiedź: "zachodnich, dążących do wojny i użycia bomby atomowej imperialistów" jest błędna.)
Wtedy komunistów i tu jest właśnie problem - zamordyzm czerwonych jest zły, natomiast w wolnym, silnym państwie zamordyzm jest dobry, gdyż stosowany jest wtedy gdy czyjeś prawa są naruszane. "Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci."
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #250 dnia: Maja 15, 2014, 22:29:05 pm »

Przecież napisałem, że sterowani z Moskwy, co Pan bredzi?
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #251 dnia: Maja 15, 2014, 23:04:01 pm »

Przecież napisałem, że sterowani z Moskwy, co Pan bredzi?

Widzę, iż przejął Pan retorykę Pana tkillera z pewnej filosemickiej organizacji. Przed chwilą dziwił się Pan, gdy napisałem, że "JKM" popiera okupację moskiewską, a teraz sam Pan to przyznaje.
Niczego takiego nie przyznaję. Nie dziwiłem się też, tylko poprosiłem Pana o cytat i wciąż na niego czekam. Poza tym, gdyby komuniści daliby tyle wolności (nie tylko w kwestii podatków) obywatelom ile wystarczyłoby, żebyśmy mogli powiedzieć "Żyjemy w wolnym kraju", to nie byliby komunistami.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #252 dnia: Maja 15, 2014, 23:04:14 pm »

Przecież napisałem, że sterowani z Moskwy, co Pan bredzi?

Widzę, iż przejął Pan retorykę Pana tkillera z pewnej filosemickiej organizacji. Przed chwilą dziwił się Pan, gdy napisałem, że "JKM" popiera okupację moskiewską, a teraz sam Pan to przyznaje.

Proszę proszę... znowu akcencik "żydowski"...ciekawe Panie Pięknowłosy, jak Pan godzi swoje "żydożerstwo" z poparciem dla PiS...to mi się po prostu nie mieści w "kiepełe"...słowo daję, no chyba, że jest Pan tutaj prowokatorem, w co wątpię  z racji Pana poziomu. Pisał Pan o tym, że JKM jest zwolennikiem okupacji Polski przez Moskwę, więc konkretnie proszę się nie wywijać, tylko podać cytat. O Moskwie nie o Chinach....
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
makumba
rezydent
****
Wiadomości: 276

« Odpowiedz #253 dnia: Maja 15, 2014, 23:18:44 pm »

Proszę proszę... znowu akcencik "żydowski"...ciekawe Panie Pięknowłosy, jak Pan godzi swoje "żydożerstwo" z poparciem dla PiS...to mi się po prostu nie mieści w "kiepełe"...słowo daję, no chyba, że jest Pan tutaj prowokatorem
Zapewniam Pana, że są tacy ludzie którzy to godzą.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #254 dnia: Maja 15, 2014, 23:39:34 pm »

Panie Pieknowłosy, troszkę ogłady. Ja sie zgadzam z tym co Pan pisze, ale nie przekraczajmy tej granicy i nie obrażajmy rozmówców.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!