Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:14:52 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22 Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40055 razy)
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #210 dnia: Maja 15, 2014, 13:36:05 pm »

Być może JKM traktuje ubectwo i przedstawicieli KGB (Putin) jak arystokrację rodową i jest święcie przekonany, że to błękitnokrwista rasa panów, która powinna rządzić światem. A może jest to tylko żałosny skowyt skierowany do ubeckich adresatów: "Dajcie mi wejść do Sejmu! Nie zrobię wam już takiego numeru jak w czerwcu 1992 r.! Obiecuję! Powiem i zrobię każdą, nawet największą głupotę jaką mi każecie!"
Tak czy inaczej Korwin-Mikke jest systemowi potrzebny. Spełnia dla niego pożyteczną rolę mieszając w głowach młodzieży - każe im szukać winowajców złej sytuacji kraju wszędzie (w UE, w związkach zawodowych, wśród Żydów, Wielkiego Wschodu, w kulcie maryjnym...) tylko nie u źródła - w Resorcie. Kanalizuje w ten sposób buntownicze elementy. Teraz na dodatek wplata w swoje wynurzenia rusofilską, proputinowską propagandę. Mocno przyczynia się do budowania w Polsce idiokracji.
(...)
Urban przyznał również, że w 1989 r., gdy był szefem Radiokomitetu, promował w TV Korwina "ile wlezie". Po co komunistom był JKM? Promował ideologię rozgrzeszającą i osłaniającą propagandowo złodziejską prywatyzację. Gdy pierwsza fala uwłaszczania się nomenklatury przeszła, Korwin przestał już być potrzebny (być może stąd wzięła się jego aktywność przy ustawie lustracyjnej - o której on mówi obecnie, że jej głęboko żałuje). Teraz został znowu odgrzebany. Celem jest destabilizacja prawicy a także ośmieszanie Polski w Europie Zachodniej. Wyobraźcie sobie jak w Parlamencie Europejskim będzie wygłaszał swoje tyrady o Żydach, niepełnosprawnych i kobietach. Ta nakręcana małpka nic dla Polski w Brukseli nie załatwi, tym bardziej nie uda się jej tam "rozwalić UE" (ani nawet jej zadrapać). Pozostanie po nim jedynie gnój...
http://foxmulder2.blogspot.com/2014/05/korwin-mikke-czyli-nakrecana-mapka.html
Tam też garść innych cytatów.

JKM o kulcie maryjnym:
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2007/06/15/prostowanie-korwin-mikkego/
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #211 dnia: Maja 15, 2014, 13:37:58 pm »

Hahaha i oto mamy cały nieskomplikowany zabieg na wierzchu..."trzeba głosować na PiS bo inaczej się marnuje głos i głosuje na SLD"..:D ale jazda...
cóż Panowie nie widzę żadnego powodu, żeby głosować na małych trockistów, kolegów Pana Sędziego Kryże et consortes z PiSu czy kogokolwiek z bandy czworga. Jaka bowiem  korzyść z poparcia trockistów przeciw liberalnym kombinatorom czy komunistom ? Osobiście zamierzam dać szansę Młodzieży z RN właśnie dlatego, że stanowią nową jakość polskiej sceny politycznej i pod wieloma względami są mi bliscy. W RN wszak startuje np. Pan Łukasz Kluska z Instytutu Apologetycznego św. Tomasza z Akwinu. Dlaczego nie miałbym im dać szansy ? Mimo że jako monarchista szczerze mam w poważaniu wszelkie takie republikańskie imprezy jak wybory a do PE zwłaszcza.
Jedyny dylemat jaki przede mną w tych wyborach stoi, to fakt, że z listy pokrewnego wszak ideowo KNP startuje Małżonka mego Dobrego Przyjaciela, a głosuję zawsze wszak na ludzi nie na partię....więc może wypadałoby mi ją poprzeć ...:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #212 dnia: Maja 15, 2014, 13:45:18 pm »

Widać, że mikrokosmos polityczny epidemicznie zapada na antykaczycę postępującą. Żałosne to i smutne zarazem, tyle pary ładowanej Pucinowi i Merklowej pod ogon.

Dodane: Żeby być bardziej "trendy" zamieniam mikrokosmos na nanokosmos (cóś 1000 razy mniejszego).
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2014, 13:59:32 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #213 dnia: Maja 15, 2014, 13:47:17 pm »

Nie Tatko, to nie skomplikowany zabieg tylko realne myślenie. Szabelką z chłopakami z RN nic się nie wywalczy. Ewentualnie jeśli zależy komuś, zeby przez chwile być na pierwszych stronach gazet to tak. Winnicki, Bosak, Zawisza i inni to młode cwaniaczki, które za wszelką cenę zbratają sie z każdym, kto im umozliwi to ich parcie na szkło. Gadac każdy może. Niezłym przykładem jest tu Zawisza, który gnie sie jak trawa na wietrze. Bosak, tez jest kombinatorem. Pisałem o tym na Rebelce. Robisz wały finansowe to nie pchaj się do polityki. Bosak jednak sie pcha.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #214 dnia: Maja 15, 2014, 13:48:36 pm »

@ Pieknowłosy.
A jak Pan myśli, kto zasiał to neopogaństwo w Polsce? Kto daje na to szmal? Chyba nie musze Panu odpowiadać?
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #215 dnia: Maja 15, 2014, 13:55:17 pm »

@ Pieknowłosy.
A jak Pan myśli, kto zasiał to neopogaństwo w Polsce? Kto daje na to szmal? Chyba nie musze Panu odpowiadać?
A kto z otoczenia Marka Jurka wpuścił Go w ten kanał z deklaracją ustąpienia z funkcji Marszałka jak poprawka w sprawie ochrony życia poczętego nie przejdzie? Kto za nim stoi? Dodam, że deklaracja była dodatkowo zaproszeniem platfonsów do głosowania przeciw poprawce, bo to była gratka dorwania się do koryta, co cierpimy do dziś.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #216 dnia: Maja 15, 2014, 13:56:47 pm »

Znam wielu ludzi z Ruchu Narodowego. Tak się składa , że wszyscy z nich są zachłyśnięci "rodzimowierstwem", a nastawieni negatywnie do Kościoła, ewentualnie neutralnie, ale to są tylko chwilowe "rozejmy".
Jeszcze inna ciekawa rzecz: przeciętny sympatyk RN ma zupełnie inne poglądy od jego sztandarowych działaczy (Winnicki, Bosak). Odnoszę wrażenie, że ci sympatycy nawet nie rozumieją tego co owa "góra" głosi. Zarząd RN jest w delikatnym konflikcie z KNP, RN współpracuje ściśle z dawnym UPR, które też zwalcza propagandowo Pana "JKM", a taki przeciętny chłopak chodzący na Marsze RN jest przekonany, że RN i "JKM" to serdeczni przyjaciele. Ponadto taki "szary" narodowiec najczęściej uważa Putina za "świetnego polityka". Ta rusofilia jest dla mnie znamienna, podobnie jak judzące wypowiedzi Pana "JKM" nt. Rosji, których celem jest tylko i wyłącznie sianie zamętu, co jest odwieczną  strategią Rosjan. Chociażby bredzenie o tym, że "Zachód dąży do wojny, chcą zrzucić bombę atomową na Rosję". Nawet ślepy widzi, że jest zupełnie odwrotnie.
Największym błędem  RN jest fakt, że na doradcę wzięli sobie Pana Michalkiewicza.

Jarek, Polskę zbaw!

Największym błędem  RN jest fakt, że na doradcę wzięli sobie Pana Michalkiewicza.

No rozkładam ręce.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #217 dnia: Maja 15, 2014, 13:58:36 pm »

Na kogo[osoba]  w wyborach do Eurotagu każdy z panów by głosował w obwodzie Warszawskim?
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2014, 14:04:21 pm wysłana przez Kefasz » Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #218 dnia: Maja 15, 2014, 14:01:05 pm »

Znam wielu ludzi z Ruchu Narodowego. Tak się składa , że wszyscy z nich są zachłyśnięci "rodzimowierstwem", a nastawieni negatywnie do Kościoła, ewentualnie neutralnie, ale to są tylko chwilowe "rozejmy".
Jeszcze inna ciekawa rzecz: przeciętny sympatyk RN ma zupełnie inne poglądy od jego sztandarowych działaczy (Winnicki, Bosak). Odnoszę wrażenie, że ci sympatycy nawet nie rozumieją tego co owa "góra" głosi. Zarząd RN jest w delikatnym konflikcie z KNP, RN współpracuje ściśle z dawnym UPR, które też zwalcza propagandowo Pana "JKM", a taki przeciętny chłopak chodzący na Marsze RN jest przekonany, że RN i "JKM" to serdeczni przyjaciele. Ponadto taki "szary" narodowiec najczęściej uważa Putina za "świetnego polityka". Ta rusofilia jest dla mnie znamienna, podobnie jak judzące wypowiedzi Pana "JKM" nt. Rosji, których celem jest tylko i wyłącznie sianie zamętu, co jest odwieczną  strategią Rosjan. Chociażby bredzenie o tym, że "Zachód dąży do wojny, chcą zrzucić bombę atomową na Rosję". Nawet ślepy widzi, że jest zupełnie odwrotnie.
Największym błędem  RN jest fakt, że na doradcę wzięli sobie Pana Michalkiewicza.

Jarek, Polskę zbaw!

Największym błędem  RN jest fakt, że na doradcę wzięli sobie Pana Michalkiewicza.

No rozkładam ręce.
Dobra, niech zatem Pan powie, kto ma obecnie realne, ale tak naprawdę realne szanse, zeby wygrać ze złodziejami z PO i nie dopuścić do rzadów komuchów? Jesli mnie Pan przekona to chetnie oddam w przyszłych wyborach na niego swój głos.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #219 dnia: Maja 15, 2014, 14:04:53 pm »

Drogi Przyjacielu. Nie wypada mi nie poprzeć żony tak bliskiego Mojego Kompana, choć bardzo sprzyjam rzeczonej Młodzieży, którą tak postponujesz. Mam zatem dylemat.
Pisząc o RN źle masz widać swoje powody. Ja jednak jeśli będę głosował, to po to by ten istniejący system rozpirzyć. Kto tego dokona ? Na pewno nie PiS, bowiem on go współtworzył. PiS co najwyżej zmieni radę nadzorczą KGHM i będzie być może tam miejsce dla młodych zdolnych geologów. Nic poza tym.:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #220 dnia: Maja 15, 2014, 14:08:07 pm »

Dobra, niech zatem Pan powie, kto ma obecnie realne, ale tak naprawdę realne szanse, zeby wygrać ze złodziejami z PO i nie dopuścić do rzadów komuchów? Jesli mnie Pan przekona to chetnie oddam w przyszłych wyborach na niego swój głos.
W pełni popieram, bo to jest i moje stanowisko.

P.S. A redaktora Michalkiewicza i tak lubię i Naszą Polskę kupowaną regularnie przez Małżonkę zaczynam czytać od niego.


Nic poza tym.:)
To i tak o niebo więcej od rządów platfonsiarni, bo małe podzielone przez zero i tak daje nieskończoność. A głosować po swojemu, Pańskie prawo. Można też włożyć rękę do wrzątku, by przekonać się, czy aby ciepła.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2014, 14:13:26 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #221 dnia: Maja 15, 2014, 14:18:57 pm »

To i tak o niebo więcej od rządów platfonsiarni, bo małe podzielone przez zero i tak daje nieskończoność. A głosować po swojemu, Pańskie prawo. Można też włożyć rękę do wrzątku, by przekonać się, czy aby ciepła.

Podzielone przez zero ujemne czy dodatnie? :D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #222 dnia: Maja 15, 2014, 14:22:12 pm »

To i tak o niebo więcej od rządów platfonsiarni, bo małe podzielone przez zero i tak daje nieskończoność. A głosować po swojemu, Pańskie prawo. Można też włożyć rękę do wrzątku, by przekonać się, czy aby ciepła.

Podzielone przez zero ujemne czy dodatnie? :D
Widzę, że niewiele Pan rozumie z trego co Pan jwk napisał. Ale cóż, matematyka nie jest mocna strona wielu osób.
Zadałem Panu pytanie. Prosze odpowiedzieć.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #223 dnia: Maja 15, 2014, 14:25:58 pm »

Podzielone przez zero ujemne czy dodatnie? :D
Niezależne od sposobu reprezentacji cyfrowej ;).


Widzę, że niewiele Pan rozumie z trego co Pan jwk napisał. Ale cóż, matematyka nie jest mocna strona wielu osób.
Zadałem Panu pytanie. Prosze odpowiedzieć.
Problem w tym, że Pan Mariusz zadeklarował się kiedyś jako student informatyki ...  :D

Laudetur Iesus Christus,

Mam na imię Mariusz, mam 22 lata. O tradycji katolickiej dowiedziałem się parę lat temu, głównie za sprawą odkrycia witryny FSSPX w Polsce oraz zainteresowaniem się postacią abp. Marcela Lefebvre'a, a już niedługo minie rok od kiedy regularnie uczestniczę w KRR we Wrocławiu na Piasku miast w macierzystej parafii (NOM).

Studiuję informatykę, interesuje mnie programowanie, lingwistyka, historia, religia, doktryny polityczne (zwł. konserwatywny liberalizm, monarchizm), austriacka szkoła ekonomii. Dawniej zajmowała mnie również bieżąca polityka, ale już nie jestem naiwniakiem.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2014, 14:32:53 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #224 dnia: Maja 15, 2014, 14:29:55 pm »

To i tak o niebo więcej od rządów platfonsiarni, bo małe podzielone przez zero i tak daje nieskończoność. A głosować po swojemu, Pańskie prawo. Można też włożyć rękę do wrzątku, by przekonać się, czy aby ciepła.

Podzielone przez zero ujemne czy dodatnie? :D
Widzę, że niewiele Pan rozumie z trego co Pan jwk napisał. Ale cóż, matematyka nie jest mocna strona wielu osób.
Zadałem Panu pytanie. Prosze odpowiedzieć.

Uważam,  że warto popierać bliskie swemu sercu idee, nawet jeżeli w obecnym czasie może się wydawać, że głos na KNP czy RN to głos stracony. W jaki sposób ma się to zmienić, jeżeli potencjalni wyborcy zawsze będą się kierować zasadą wyboru mniejszego zła? W każdym razie nie przekonuje mnie zupełnie letni konserwatyzm obyczajowy PiS, bo chyba tylko tyle są w stanie zaoferować. A to naprawdę niewiele.
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!