Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:58:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22 Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40045 razy)
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #150 dnia: Maja 08, 2014, 23:14:56 pm »


W wątku "papież Franciszek" od komentarza się powstrzymałem, ale tu sobie pozwolę: jeśli się Korwin dowie, że "jest" przywódcą sekty, komunistycznym ścierwem, czerwonym łajdakiem i że dobrze mu się żyje w socjalizmie, to może tego chłopina nie przetrzymać – za dużo ciosów na raz.

Pan się nie przejmuje, Pan "Korwin" regularnie głosi, iż agresja jest bardzo dobra i męska, więc pewno jeszcze się ucieszy i sobie splunie radośnie, mamrocząc pod nosem "geje", "socjaliści", itp.

Ależ ja się nie przejmuję. A o Korwinie napisałem, że mógłby nie przetrzymać, ale ze śmiechu.
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #151 dnia: Maja 08, 2014, 23:28:00 pm »


Ależ ja się nie przejmuję. A o Korwinie napisałem, że mógłby nie przetrzymać, ale ze śmiechu.

Racja, to już ten wiek.

Obawiam się, że Pan nie zrozumiał mojej ironii. A jeśli mam napisać poważnie: JKM z całą pewnością nie jest tym, kim Pan go określił.
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #152 dnia: Maja 08, 2014, 23:49:02 pm »

Nie znam słowa "Krul"
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #153 dnia: Maja 09, 2014, 00:07:30 am »

Łatwo przychodzi Panu oceniać kto, kim i dla kogo jest, kto co wie, a czego nie. Kilka osób dosadnie zwróciło Panu uwagę, nie zamierzam tego powtarzać i się nad Panem znęcać. Życie
nie jest takie czarno-białe, a polityka tym bardziej. Warto weryfikować swoją wiedzę, a czasem wstrzymać się z oceną i pozwolić sobie na refleksję.
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #154 dnia: Maja 09, 2014, 14:10:11 pm »

Czy naprawdę nie zauważa Pan, że się ośmiesza? A poza tym, internet to nie zabawka. Trafi Pan kiedyś na kogoś, kto potraktuje takie inwektywy poważnie i narobi Pan sobie kłopotów.
Nie będę też Panu tłumaczył co w poglądach JKM akceptuję, a czego nie, bo i tak mnie Pan już sobie zakwalifikował. Nie dbam o to.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #155 dnia: Maja 09, 2014, 14:35:57 pm »

O, sancta simplicitas!
Zapisane
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #156 dnia: Maja 09, 2014, 21:27:14 pm »

Przepraszam, ale Pan jest niegrzeczny.
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #157 dnia: Maja 10, 2014, 17:38:10 pm »

Dzisiaj Kaczyński powiedział, że Prof. Pawłowicz to taki Korwin-Mikke PiSu.

Moim zdaniem niesprawiedliwe porównanie. Gdy Korwin palnie coś głupiego, to często sobie myślę: "irytująca przesada, ale trochę racji w tym jest".

Natomiast kiedy Prof. Pawłowicz coś powie,  to czuję tylko głęboki niesmak i zażenowanie, nawet jeśli się z nią zgadzam.

Gdzie jej tam do JKM.

Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Caivs
uczestnik
***
Wiadomości: 197

« Odpowiedz #158 dnia: Maja 11, 2014, 14:52:13 pm »

Dzisiaj Kaczyński powiedział, że Prof. Pawłowicz to taki Korwin-Mikke PiSu.

Moim zdaniem niesprawiedliwe porównanie. Gdy Korwin palnie coś głupiego, to często sobie myślę: "irytująca przesada, ale trochę racji w tym jest"...

Właśnie: Korwin potrafi mówić długo do rzeczy i punktować adwersarza, aż nagle rzuca do niego coś w rodzaju "a Hitler robił to samo co Pan",  niwecząc wiele z tego co zostało powiedziane wcześniej. Jeszcze w miarę to wygląda, gdy rozmawia z jedną, dwoma osobami, ale gdy w studio jest ich kilka, JKM najczęściej wypada blado.
No i dużo zależy też od tego czy rozmowę prowadzi dziennikarz, czy funkcjonariusz udający dziennikarza.
Zapisane
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #159 dnia: Maja 11, 2014, 21:23:01 pm »

Cytuj
Liberalizm gospodarczy nie jest katolicki, to narzędzie do wyzyskiwania ludzi przez masonerię stworzone już po zeświedczeniu władzy.

Etatyzm zaś sam Pan Bóg ludziom podarował.
Zapisane
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #160 dnia: Maja 11, 2014, 21:55:47 pm »

Cytuj
Liberalizm gospodarczy nie jest katolicki, to narzędzie do wyzyskiwania ludzi przez masonerię stworzone już po zeświedczeniu władzy.

Etatyzm zaś sam Pan Bóg ludziom podarował.

To w istocie zabawne, iż masoneria wymyśliła sobie dwa żydowskie systemy do wyzyskiwania gojów, które tylko nieznacznie różnią się sposobem wyzysku, a potem udało jej się jeszcze wmówić ludziom, że te ich bzdury są sobie przeciwstawne, i(teraz najśmieszniejsze) nie ma poza tymi dwoma śmiesznymi systemikami żadnej innej drogi. Pan się otrząśnie, libertyńskich pedałów z perukami nie było w średniowieczu, ani wcześniej i świat jakoś się toczył.

Żadnego systemu nie trzeba wymyślać, wystarczy pozostawić gospodarkę samopas, bez ingerencji państwa. Tylko tyle, i aż tyle. Niektórzy zwią ten system liberalizmem gospodarczym (nie lubię tego określenia), inni nazywają go inaczej, ale nie w tym rzecz, jak go nazywać.
Zapisane
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #161 dnia: Maja 11, 2014, 22:09:34 pm »

Żadnego systemu nie trzeba wymyślać, wystarczy pozostawić gospodarkę samopas, bez ingerencji państwa. Tylko tyle, i aż tyle. Niektórzy zwią ten system liberalizmem gospodarczym (nie lubię tego określenia), inni nazywają go inaczej, ale nie w tym rzecz, jak go nazywać.

Gospodarka "samopas" jest tak samo realna, jak park w środku miasta bez jakiejkolwiek ingerencji człowieka. "Całkowicie wolny rynek" oznacza jedynie tyranię możnych tego świata, czy nawet wręcz ich kult, który jest typowy dla środowiska kórwinistycznego. Ich guru jest Ayn Rand(prawdziwe nazwisko Alissa Rosenbaum), żydówka z Rosji, która twierdzi, iż bogaczom pokroju Rockefellera należy oddawać cześć, bo inaczej mogą się pogniewać i zacząć  ludzi wręcz głodzić.
Mnie nawet nie trzeba tłumaczyć niesłuszności powyższych herezji, bo jestem Katolikiem. Pozdrawiam.

Wątpię, Panie, wątpię.

Nawet jeśli nie jest realna w 100%, zadowoli mnie jakieś 97%. Myślę, że wolny rynek jest kierunkiem, w którym warto podążać.

A dlaczegóż niby wolny rynek miałby oznaczać tyranię możnych tego świata.

Ayn Rand dla mnie jest raczej ciekawostką, nie zaś guru, nie takie głupoty wygadywała.
Zapisane
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #162 dnia: Maja 11, 2014, 22:13:42 pm »

Jak każdy katolicki tradycjonalista wie, człowiek jest z natury dobry, dlatego nie jest potrzebna żadna hierarchia, tradycja, więzi społeczne i autorytety, gdyż w stanie natury człowiek się czuje najlepiej. Człowiek nie ma żadnej skłonności do zła, rzecz oczywista. I dlatego należy zostawić społeczeństwo samopas - przecież człowiek nie może popełnić błędu. Państwo jest absolutnie zbędne, to zwykły pasożyt ograniczający naszą wolność. W każdym katechizmie tak piszą, nie wiem czemu p. Pięknowłosy się dziwi. Proszę poczytać encykliki papieskie - Leona XIII czy Piusa XI - każdy z nich pisze tam że jakakolwiek kontrola państwowa to bolszewizm i satanizm. Pan Marjusz dobrze to wie, bo przeczytał.
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
Marjusz
bywalec
**
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #163 dnia: Maja 11, 2014, 22:19:32 pm »

Jak każdy katolicki tradycjonalista wie, człowiek jest z natury dobry, dlatego nie jest potrzebna żadna hierarchia, tradycja, więzi społeczne i autorytety, gdyż w stanie natury człowiek się czuje najlepiej. Człowiek nie ma żadnej skłonności do zła, rzecz oczywista. I dlatego należy zostawić społeczeństwo samopas - przecież człowiek nie może popełnić błędu. Państwo jest absolutnie zbędne, to zwykły pasożyt ograniczający naszą wolność. W każdym katechizmie tak piszą, nie wiem czemu p. Pięknowłosy się dziwi. Proszę poczytać encykliki papieskie - Leona XIII czy Piusa XI - każdy z nich pisze tam że jakakolwiek kontrola państwowa to bolszewizm i satanizm. Pan Marjusz dobrze to wie, bo przeczytał.

W jaki sposób miałoby wyglądać przeniesienie regulacji w stosunkach społecznych na gospodarcze? Koncesjonowanie działalności? Hierarchia własności?
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #164 dnia: Maja 11, 2014, 23:15:40 pm »

Pan Pięknowłosy ze swoją obsesją żydowską przypomina znanego na tym forum pana Stefana. Może jakaś reaktywacja?
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!