Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:49:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Sprawy techniczne
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Sprawy techniczne  (Przeczytany 6712 razy)
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #15 dnia: Grudnia 08, 2012, 18:52:25 pm »

Czytałem, że Google Inc. uniemożliwia ekstrakcję ścieżki dźwiękowej z dłuższych filmów YouTube. Czy ktoś z Państwa ma pomysł, jak poradzić sobie z filmem ponadgodzinnym?

Konkretnie, chodzi o http://www.youtube.com/watch?v=6dHYIUvBEVI - potrzebuję to w formacie MP3.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 08, 2012, 20:47:29 pm »

Bodajże na keepvid.com zrzucałem do MP3 filmy wideo z YT i działało to bez zarzutu (ostatnio chyba kilka tygodni temu), przy czym trwało naprawdę długo.

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 09, 2012, 11:37:04 am »

Bodajże na keepvid.com zrzucałem do MP3 filmy wideo z YT i działało to bez zarzutu (ostatnio chyba kilka tygodni temu), przy czym trwało naprawdę długo.

Dzięki! Trwało 2h, ale się udało (jednak kompresja 64 kbps).

JDownloader próbował mi się zintegrować z Firefoxem, a po odmowie strzelił focha i nie dał się już włączyć, więc zrezygnowałem.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #18 dnia: Marca 05, 2013, 21:07:59 pm »

Szukam prostego bezpłatnego serwisu hostingowego, generującego link dostępowy do pliku do 200 MB, bez zbędnych rejestracji. Dawno, dawno temu RapidShare tak miał.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #19 dnia: Marca 05, 2013, 21:11:58 pm »

Szukam prostego bezpłatnego serwisu hostingowego, generującego link dostępowy do pliku do 200 MB, bez zbędnych rejestracji. Dawno, dawno temu RapidShare tak miał.
http://turbobit.net/
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #20 dnia: Marca 07, 2013, 12:42:33 pm »

Dostałem ostatnio pytanko i .. nie umiałem odpowiedzieć.
Zapytam tutaj, niektórzy mają tu doświadczenie wiec mam nadzieje, że podpowiedzą.

Zatem pytanie: wordpress czy blogger?
Darmowy, własna domena, jak największa funkcjonalność, ....
Który lepszy, który wybrać a może coś jeszcze innego?
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #21 dnia: Marca 07, 2013, 12:49:48 pm »

Można jeszcze spróbować blogspot.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #22 dnia: Marca 27, 2014, 12:46:29 pm »

Komunikat firmy NetArt w związku z awarią, której skutki od kilku dni odczuwa również nasze Forum (czasowa niedostępność strony).

Szanowni Państwo,

Obecnie trwająca awaria dotyczy części Klientów posiadających serwery Active i jest spowodowana problemami w działaniu macierzy dyskowej, na której składowane są pliki. Problem z różnym natężeniem może występować przez kilkadziesiąt najbliższych godzin. W tym czasie może być odczuwane powolniejsze działanie stron lub mogą występować problemy z dostępem do nich.
Dane Klientów nie są zagrożone. Cały czas pracujemy równolegle nad usunięciem przyczyn problemów oraz nad złagodzeniem jego skutków dla naszych Klientów. O wszystkich zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Przepraszamy za wszystkie utrudnienia.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Licht
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 21, 2021, 17:42:36 pm »

Czy ktoś (może Szanowni Administratorzy?) wyjaśni mi, dlaczego nie mogę komentować swoich wątków? W temacie "Kościół jako siła polityczna we współczesnym świecie" nie mam opcji odpowiedzi (są tylko Powiadamiaj, Dodaj Ankietę, Wyślij watek, Drukuj). Albo coś kliknąłem, albo to ban?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2021, 17:53:00 pm wysłana przez Licht » Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 21, 2021, 17:51:43 pm »

A nie zamknął go Pan przez przypadek?
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 21, 2021, 21:30:34 pm »

Czy ktoś (może Szanowni Administratorzy?) wyjaśni mi, dlaczego nie mogę komentować swoich wątków? W temacie "Kościół jako siła polityczna we współczesnym świecie" nie mam opcji odpowiedzi (są tylko Powiadamiaj, Dodaj Ankietę, Wyślij watek, Drukuj). Albo coś kliknąłem, albo to ban?
Też tam nie mogę nic napisać.
Może to i lepiej dla świata...  ::)
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
Licht
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 22, 2021, 19:09:10 pm »

Faktycznie, musiałem przez przypadek coś kliknąć, otworzyłem wątek i teraz działa. Dziękuję za pomoc  :)
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Sprawy techniczne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!