Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 09:19:39 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231955 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: UF0 - i co teraz?!
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 Drukuj
Autor Wątek: UF0 - i co teraz?!  (Przeczytany 35741 razy)
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #165 dnia: Kwietnia 02, 2009, 22:19:27 pm »

Prof. Heller jest więcej autorytetem medialnym niż naukowym, natomiast dla tradycjonalistów obawiam się że nie jest autorytetem.

Mam odmienne zdanie. Nie ma w Polsce wybitniejszego kosmologa.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #166 dnia: Kwietnia 03, 2009, 06:45:18 am »

  materia wszędzie w kosmosie powinna być o takiej samej budowie, wiemy że zachodzą takie same procesy i prawa fizyczne w kosmosie, stąd mogą istnieć podobne formy życia w różnych etapach rozwoju.

Te formy zycia wcale nie sa od tego uzaleznione. Wg pana Adama podrozuja one z predkoscia nadswietlna, wiec zmiana struktur pierwiastkow to zapewne rowniez latwizna. Moze nawet istnieja tam jakies inne "tajemnicze" pierwiastki??......
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #167 dnia: Kwietnia 05, 2009, 18:30:59 pm »

...naprawdę, coraz bardziej. Było już Roswell, było już o Apollo Moon Landing. Proponuję jeszcze kilka wdzięcznych tematów dot. innych od oficjalnych wizji wydarzeń związanych z eksploracją kosmosu:
- Gagarin nie był w ogóle w kosmosie (Imre Nemere napisał o tym fascynującą książkę - na zachodzie bardziej się fascynują Apollo, bo "Ruskie" to ich tak nie podniecają),
- Area 51 - b. wdzięczny temat, polecam sobie googlnąć "Bob Lazar",
- Blue Book Coverup,
- Armstrong był na księżycu, za to spotkał tam Ufoki.

Mam nadzieję, że to pozwoli Państwu kontynuować tą interesującą dyskusję jeszcze długo. Tylko, na Boga, co to ma wspólnego z katolicyzmem?
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #168 dnia: Kwietnia 06, 2009, 00:02:54 am »

Tylko, na Boga, co to ma wspólnego z katolicyzmem?
No wie Pan, wyobraża Pan sobie te dyskusje, czy Ufoków można chrzcić czy nie? Może używana będzie częściej forma: "Si homo es ego te baptizo..." która przed SV była używana do chrzczenia np. dzieci z dużymi deformacjami: "CAN. 748. Monstra et ostenta semper baptizentur saltem sub conditione; in dubio autem unusne an plures sint homines, unus absolute baptizetur, ceteri sub conditione."
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #169 dnia: Kwietnia 06, 2009, 00:18:05 am »

Tylko, na Boga, co to ma wspólnego z katolicyzmem?
No wie Pan, wyobraża Pan sobie te dyskusje, czy Ufoków można chrzcić czy nie? Może używana będzie częściej forma: "Si homo es ego te baptizo..." która przed SV była używana do chrzczenia np. dzieci z dużymi deformacjami: "CAN. 748. Monstra et ostenta semper baptizentur saltem sub conditione; in dubio autem unusne an plures sint homines, unus absolute baptizetur, ceteri sub conditione."

Czyli, jak Pan widzi, nie ma żadnej dyskusji ani wątpliwości bo jest nawet odpowedni kanon i odpowiednia formuła. A poza tym póki żaden Ufok nie przedstawi się do Chrztu problem jest na poziomie latających różowych słoni - ich też nikt nigdy nie widział. Dyskusja zatem o tem to tzw. bicie piany.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #170 dnia: Kwietnia 07, 2009, 09:01:47 am »

No wie Pan, wyobraża Pan sobie te dyskusje, czy Ufoków można chrzcić czy nie? Może używana będzie częściej forma: "Si homo es ego te baptizo..." która przed SV była używana do chrzczenia np. dzieci z dużymi deformacjami: "CAN. 748. Monstra et ostenta semper baptizentur saltem sub conditione; in dubio autem unusne an plures sint homines, unus absolute baptizetur, ceteri sub conditione."

A można również po polsku?
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #171 dnia: Kwietnia 07, 2009, 12:11:40 pm »

A można również po polsku?

Ma Pan podany numer kanonu i źródło - chyba może Pan poszukać sobie tego w Internecie?

(zawsze mnie wkurza kiedy ludzie wolą żeby im inni podali informację na talerzu, zamiast samemu skorzystać z dostępnych narzędzi i ją sobie znaleźć kiedy mają podane na talerzu źródło)
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #172 dnia: Kwietnia 07, 2009, 12:30:48 pm »

Jase, że mogę poszukać w Internecie. Liczyłem na Pana uprzejmość, ale najwyraźniej się przeliczyłem.
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #173 dnia: Kwietnia 07, 2009, 12:33:30 pm »

Jase, że mogę poszukać w Internecie. Liczyłem na Pana uprzejmość, ale najwyraźniej się przeliczyłem.

To nie jest "liczenie na uprzejmość" tylko po prostu lenistwo.
Zapisane
nullatenus
Gość
« Odpowiedz #174 dnia: Kwietnia 07, 2009, 12:57:05 pm »

EXORCIZO te, immundíssime spíritus, omnis incúrsio adversárii, omne phantasma, omnis légio, in nómine Dómini nostri Jesu+Christi eradicáre, et effugáre ab hoc plásmate Dei+. Ipse tibi ímperat, qui te de supérnis cæaelórum in inferióra terræ demérgi præcépit. Ipse tibi ímperat, qui mari, ventis et tempestátibus imperávit. Audi ergo, et time, sátana, inimice fidei, hostis géneris humáni, mortis addúctor, vitæ raptor, justítiæ declinátor, malórum radix, fomes vitiórum, sedúctor hóminum, próditur géntium, incitátor invídiæ, origo avaritiæ, causa discórdiæ, excitátor dolórum: quid stas, et resistis, cum scias, Christum Dóminum vias tuas pérdere? Illum métue, qui in Isaac immolátus est, in Joseph venúndatus, in agno occísus, in hómine crucifixus, deinde inférni triumphátor fuit. Sequentes crucis fiat in fronte obsessi. Recéde ergo in nómine Pa + tris, et Fí + lii, et Spíritus + Sancti: da locum Spirítui Sancto, per hoc signum sanctæ + Crucis Jesu Christi Dómini nostri: Qui cum Patre et eódem Spíritu Sancto vivit et regnat Deus, per ómnia sæcula sæculórum.

 
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #175 dnia: Kwietnia 07, 2009, 13:25:08 pm »

To nie jest "liczenie na uprzejmość" tylko po prostu lenistwo.

A to już Pańskie zdanie.
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #176 dnia: Kwietnia 07, 2009, 13:53:33 pm »

Czyli, jak Pan widzi, nie ma żadnej dyskusji ani wątpliwości bo jest nawet odpowedni kanon i odpowiednia formuła. A poza tym póki żaden Ufok nie przedstawi się do Chrztu problem jest na poziomie latających różowych słoni - ich też nikt nigdy nie widział. Dyskusja zatem o tem to tzw. bicie piany.

Po raz kolejny protestuję! Problem różowych słoni był już tutaj roztrząsany i jasno zostało wykazane ich istnienie! Z tym, że ani UFOki, ani słonie nie są tematem tego forum.  :)
Zapisane
nullatenus
Gość
« Odpowiedz #177 dnia: Kwietnia 07, 2009, 13:56:18 pm »

EXORCIZO te, immundíssime spíritus, omnis incúrsio adversárii, omne phantasma, omnis légio, in nómine Dómini nostri Jesu+Christi eradicáre, et effugáre ab hoc plásmate Dei+. Ipse tibi ímperat, qui te de supérnis cæaelórum in inferióra terræ demérgi præcépit. Ipse tibi ímperat, qui mari, ventis et tempestátibus imperávit. Audi ergo, et time, sátana, inimice fidei, hostis géneris humáni, mortis addúctor, vitæ raptor, justítiæ declinátor, malórum radix, fomes vitiórum, sedúctor hóminum, próditur géntium, incitátor invídiæ, origo avaritiæ, causa discórdiæ, excitátor dolórum: quid stas, et resistis, cum scias, Christum Dóminum vias tuas pérdere? Illum métue, qui in Isaac immolátus est, in Joseph venúndatus, in agno occísus, in hómine crucifixus, deinde inférni triumphátor fuit. Sequentes crucis fiat in fronte obsessi. Recéde ergo in nómine Pa + tris, et Fí + lii, et Spíritus + Sancti: da locum Spirítui Sancto, per hoc signum sanctæ + Crucis Jesu Christi Dómini nostri: Qui cum Patre et eódem Spíritu Sancto vivit et regnat Deus, per ómnia sæcula sæculórum.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #178 dnia: Kwietnia 07, 2009, 17:56:24 pm »

Czyli, jak Pan widzi, nie ma żadnej dyskusji ani wątpliwości bo jest nawet odpowedni kanon i odpowiednia formuła. A poza tym póki żaden Ufok nie przedstawi się do Chrztu problem jest na poziomie latających różowych słoni - ich też nikt nigdy nie widział. Dyskusja zatem o tem to tzw. bicie piany.

Po raz kolejny protestuję! Problem różowych słoni był już tutaj roztrząsany i jasno zostało wykazane ich istnienie! Z tym, że ani UFOki, ani słonie nie są tematem tego forum.  :)

Wie pan, im dluzej tu dyskutuje tym bardziej dochodze do wniosku, ze to forum zniesie kazdy temat :) Po tym ufoludkowym juz nic chyba nie bedzie gorsze
Pozdrawiam
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #179 dnia: Kwietnia 07, 2009, 18:32:05 pm »

(zawsze mnie wkurza kiedy ludzie wolą żeby im inni podali informację na talerzu, zamiast samemu skorzystać z dostępnych narzędzi i ją sobie znaleźć kiedy mają podane na talerzu źródło)

Szukałem, ale nie mogę znaleźć. Jak pan więc widzi, to nie lenistwo, może co najwyżej nieumiejętność szukania... Nie mogę znaleźć chociażby wersj anglojęzyczną. Jest tylko po łacinie i po francusku. Jeśli więc może podesłać pan jakiś link, będę wdzięczny,
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: UF0 - i co teraz?! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!