Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:57:54 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo będę głosował
Marek Jurek - 67 (37,9%)
Jarosław Kaczyński - 56 (31,6%)
Bronisław Komorowsk - 4 (2,3%)
Janusz Korwin-Mikke - 37 (20,9%)
Andrzej Lepper - 2 (1,1%)
Kornel Morawiecki - 1 (0,6%)
Grzegorz Napieralski - 0 (0%)
Andrzej Olechowski - 0 (0%)
Waldemar Pawlak - 0 (0%)
Bogusław Ziętek - 0 (0%)
Żadna z powyższych opcji - 10 (5,6%)
Głosów w sumie: 172

Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 60 Drukuj
Autor Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura  (Przeczytany 109785 razy)
Rajtar
bywalec
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #645 dnia: Czerwca 06, 2010, 19:41:23 pm »

Męczennicy pierwszych wieków też nie byli popularni. I też "odstraszali". A jednak krew jest posiewem chrześcijaństwa ;) Katoliccy święci władcy chyba też łatwo nie mieli.

Ciągle się nie rozumiemy. MJ jest męczennikiem? Prześladowania dotykają go ze strony JK, dzięki któremu był marszałkiem sejmu? Czy także tych "złych ludzi". którzy na niego nie głosują?
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #646 dnia: Czerwca 06, 2010, 19:52:52 pm »

To najpierw Pan żąda czynów katolickich, ale jak się je Panu poda, to wtenczas mówi Pan, że one Pana nie obchodzą, bo rządzący mogą być i buddystami? Czyżby te dowody kuły w oczy, czy jak?

Zacytuje pana Rajtara: "Może mniej zacietrzewienia, a więcej realizmu. Państwo ma cele także takie, które pozostają poza dyskursem prowadzonym w kategoriach katolickie - niekatolickie. Jest to dość spory obszar." I to jest clue dyskusji
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #647 dnia: Czerwca 06, 2010, 19:54:44 pm »

Program wyborczy Marka Jurka obejmuje nie tylko obronę ludzkiego życia, Panie JGP. Proszę sobie odwiedzić stronę Prawicy RP.

MJ nie jest męczennikiem. Ale kto wie, czy kiedyś wszyscy obrońcy życia nie będą męczennikami... Ja tylko mówię ogólnie, że stosowanie kryterium popularności nie jest dobre w ocenianiu czyjejś wiary, czy prawości. ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Rajtar
bywalec
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #648 dnia: Czerwca 06, 2010, 20:32:08 pm »

Program wyborczy Marka Jurka obejmuje nie tylko obronę ludzkiego życia, Panie JGP. Proszę sobie odwiedzić stronę Prawicy RP.

MJ nie jest męczennikiem. Ale kto wie, czy kiedyś wszyscy obrońcy życia nie będą męczennikami... Ja tylko mówię ogólnie, że stosowanie kryterium popularności nie jest dobre w ocenianiu czyjejś wiary, czy prawości. ;)

Sprawa jest naprawdę trudna. Gra w golfa na boisku piłkarskim w czasie meczu drużyn słynących z agresywnego futbolu, przy pełnych trybunach oczekujących spektakularnego widowiska, może być naturalnie oceniana ze względu na przestrzeganie reguł golfa, ale tak czy inaczej trudno tam znaleźć dołki. Niestety skończy się usunięciem z boiska golfisty i co gorsza wygwizdaniem. Niestety to wygwizdanie dotyczy tych wartości, które szanuję i poważam. Tym bardziej szkoda mi, że są narażone na taką sytuację przez golfistę, który nie jest w stanie znaleźć 18 dołkowego pola i odnieść na nim zwycięstwa. A przypomnę, że zanim wtaszczył kije na murawę, był istotnym zawodnikiem jednej z drużyn. 

Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #649 dnia: Czerwca 06, 2010, 21:46:18 pm »

Nie on nie umiał znaleźć owego dołka, tylko PiS, czyli inni zawodnicy w ostatniej chwili zwiali z pola gry. Bo najpierw mówili co innego, a potem się wycofali. Nie chce mi się już tego wszystkiego komentować... Jak PiS jest takie w porządku, to mogło pokazać, co potrafi w kwestii Traktatu Lesbońskiego. Właśnie siedzę sobie nad prawem wspólnotowym i mnie coś trafia, jak czytam notatki z wykładu, który prowadził euroentuzjasta, a który jednocześnie równo jechał po Traktacie... Naprawdę na KAŻDYCH zajęciach słyszę, że to była porażka, bo ten Traktat obiektywnie osłabił siłę polskiego głosu w UE. Do tego nie trzeba być prawnikiem, ani europeistą, żeby to zauważyć...  :-\
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #650 dnia: Czerwca 07, 2010, 22:21:08 pm »

Świetna wypowiedź Ziemkiewicza- http://fronda.pl/news/czytaj/ziemkiewicz_dla_fronda_pl_moja_mikroodezwa_wyborcza
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #651 dnia: Czerwca 07, 2010, 23:46:49 pm »

Podziwiam Pani wytrwałość w tym wątku :)
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
kamilek
Gość
« Odpowiedz #652 dnia: Czerwca 08, 2010, 00:22:05 am »

.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #653 dnia: Czerwca 08, 2010, 17:58:11 pm »

Pani Cabbage ma ogromny potencjał i jeszcze nie raz o Niej usłyszymy  ;)
    :-[ :-[ Cabbage się wstydzi... Bo cabbage chce być tylko dobrą owieczką w Pańskiej Owczarni ;) I pójdzie, gdzie Dobry Pasterz będzie jej potrzebował ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #654 dnia: Czerwca 08, 2010, 20:41:13 pm »

Klarcia? To ty?
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #655 dnia: Czerwca 08, 2010, 20:53:30 pm »

I pójdzie, gdzie Dobry Pasterz będzie jej potrzebował ;)

Mam nadzieję, że nie chodzi o Marka Jurka.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #656 dnia: Czerwca 08, 2010, 21:50:40 pm »

Nie jestem żadną Klarcią.

Nie Marek Jurek. Dobry Pasterz to Chrystus :)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #657 dnia: Czerwca 09, 2010, 08:54:41 am »

J. Kaczyński chce nas oddać pod okupacje obcej armii:

http://wiadomosci.onet.pl/2180701,12,j_kaczynski_w_niemieckiej_prasie_oto_nasze_trzy_priorytety,item.html

"- UE musi zdobyć się na to, by stworzyć własną armię. Nie można tego zadania stale odkładać - ocenia prezes PiS."

Oto prawdziwy Przodownik Pracy Eurokołchozu.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #658 dnia: Czerwca 09, 2010, 09:26:32 am »

Wszak Największy w Dziejach Polak nakazał w 2003 roku rodakom drogę do Eurokołchozu  ;D ;D ;D
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #659 dnia: Czerwca 09, 2010, 09:36:55 am »

Wszak Największy w Dziejach Polak nakazał w 2003 roku rodakom drogę do Eurokołchozu  ;D ;D ;D

Nie jedyny to Jego błąd.
Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 60 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!