Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:25:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo będę głosował
Marek Jurek - 67 (37,9%)
Jarosław Kaczyński - 56 (31,6%)
Bronisław Komorowsk - 4 (2,3%)
Janusz Korwin-Mikke - 37 (20,9%)
Andrzej Lepper - 2 (1,1%)
Kornel Morawiecki - 1 (0,6%)
Grzegorz Napieralski - 0 (0%)
Andrzej Olechowski - 0 (0%)
Waldemar Pawlak - 0 (0%)
Bogusław Ziętek - 0 (0%)
Żadna z powyższych opcji - 10 (5,6%)
Głosów w sumie: 172

Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 60 Drukuj
Autor Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura  (Przeczytany 109718 razy)
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #450 dnia: Maja 19, 2010, 14:42:01 pm »

Z kolei w dzisiejszym NCzasie prof. Adam Wielomski tłumaczy, dlaczego głosuje na JKM. Ciekawie wypunktowuje wszystkich kandydatów. Również Marka Jurka, który dla niego niczym nie różni się od JarKacza w poglądach.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
SolusLupus
Gość
« Odpowiedz #451 dnia: Maja 19, 2010, 14:44:12 pm »

Pochowano zasłużonego prezydenta Kaczorowskiego. Tyle dobrych słów o nim powiedziano, ale dlaczego wszyscy,którzy tak dobrze o nim mówią nie chcieliby nawet słyszeć o powrocie do konstytucji na podstawie, której on był wybrany? Tzw. konstytucji kwietniowej. Nawet pan Marek Jurek. To jakiś temat tabu. Pan Kaczarowski był dobry, ale konstytucja kwietniowa to już faszyzm.

Może dlatego wdowa po Panu Kaczorowskim wspiera, w komitecie honorowym, Bronisława Komorowskiego.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #452 dnia: Maja 19, 2010, 15:26:32 pm »

Rozważanie tych kandydatur (w zasadzie wszystkich po za JKMem) jest jałowe i bez znaczenia.
Odbędzie się ten cyrk, rzesze ludzi podnieceni przez demokratycznych demagogów fałszywym stwierdzeniem "masz prawo decydować" (czy jakoś tak) w odświętnym nastrojem pójdą i zadecydują. I co? I nic.
Jakie to ma znaczenie kto wygra te wybory? Jakie ma znaczenie kto wygra parlamentarne?
Jedni z siedzenia kierowcy przesiądą się na siedzenie pasażerów, ci dotychczas z siedzeń pasażerów przesiądą się za kierownicę i ... kompletnie nic nie zmieni, auto nie zmieni kierunku jazdy ani o centymetr.
Popatrzcie na ostatnie 20 lat, mieliśmy rządy postkomuchów, "prawicowców", centrowców i pies wie kogo jeszcze.
Czy zmieniło się cokolwiek? Czy ktoś chociażby poddał pod dyskusję "dogmaty" demokratycznej RP? NATO? EU? .... ?
Wszyscy możemy sobie wyobrazić jak będzie wyglądała Polska z prezydentem Komorowskim a jak będzie wyglądała z prezydentem Kaczyńskim?
Dokładnie tak samo! No to może coś zmieni prezydent Marek Jurek? Wolne żarty, po marudzi trochę w związku z euro (choć ostatecznie i tak przyjmiemy), po marudzi w kwestii parytetów (choć ostatecznie i tak podpisze - jak sam ostatnio stwierdził), połozy się na podłodze w kwestii aborcji czy eutanazji ale wystarczy większość w parlamencie i veto pójdzie w piach. Nic szczególnego się nie zmieni w kraju, nic.
Jak to kiedyś UPR trąbił, świń nie uda nam się pozbyć ale możemy zabrać im koryto (czy jakoś tak). Każda inna droga jest drogą złą. Być może jedna będzie bardziej patetycznie-patriotyczna, inna socjalistyczno-modernistyczna to nie ma znaczenia. Suma sumarum wszystkie one idą w tym samym kierunku i wszystkie przecinają się co chwila.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #453 dnia: Maja 19, 2010, 15:52:11 pm »

Wybory w Polsce to jak wybór maszynisty w pociągu. Jeden pojedzie trochę wolniej, drugi szybciej, ale wszyscy tylko tam gdzie są szyny. A tu trzeba zmienić środek transportu.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #454 dnia: Maja 19, 2010, 16:16:26 pm »

[musielibyśmy skreślić wszystkich z AK czy NSZ, bowiem Ci na pewno stodół spalili o niebo więcej...

A tą w Jedwabnem nie spaliło komando Hauptsturmfuehrera Hermanna Schapera
Dla mnie Pan Andrzej nie jest żadnym przestępcą, zaś Ci którzy tak o nim mówią ,( najczęściej pięknoduchy w eleganckich gajerkach ) nie wiadomo, czy w sytuacji gdyby w Polsce obowiązywało skutecznie działające i zgodne z Prawem Bożym prawo, dawno nie siedzieliby za kratkami. W tym kraju bowiem ani komunistyczne zbrodnie, ani mafijne afery, ani wiele innych działań przeciwnych racji stanu czy wręcz stanowiących jej zdradę nie zostało nawet napiętnowanych, nie mówiąc o odpowiedzialności. Poza tym osobiście uważam że liczy się przede wszystkim  Pan Bóg zaś wszelkie inne sprawy temu są jeno przyporządkowane, nie zaś gospodarka, która wszak w różnych wariantach może być skuteczna lub nie w zależności od ludzi, którzy nią kierują, oraz idei przez nie wyznawanych.

Otóż to.Są ludzie którzy dadzą sobie radę w każdych warunkach gospodarowania dzięki własnym talentom i wytrwałą pracą.
Jakbyśmy zaczęli wdrażać w życie  nasze prywatne opinie wobec obowiązku jakim jest plecenia podatków, to w warunkach wolnej konkurencji ci uczciwi nie będą miel szans w starciu z tymi, którzy wedle swojego widzimisię unikną tej daniny.Zwycięży cwaniactwo nie konkurencja.Taka postawa skończy się klęską i kolejną rewolucją bolszewicką.
Z komunizmem walczyłem  osobiście przede wszystkim ze względów ideologicznych nie zaś gospodarczych, które jak mówię ważne są acz nie stanowią aksjomatu.

Komuniści stali się kapitalistami, czyli wrócili do źródła z którego wyrośli i które ich sfinansowało.Bo prawdą jest, że eksperyment bolszewicki zaszczepiono na feudalnym ustroju za pieniądze zwolenników wolnego rynku czyli lichwy.

M
Co do Pana Andrzeja Leppera, to myślę że był bardzo dobrym ministrem rolnictwa, myślę także że wielu jeszcze może zaskoczyć. Nie zyczę mu źle, a nawet na przekór pięknoduchom , kto wie czy go nie poprzeć w tym jałowym gronie przebierających nóżkami komediantów d***kracji...
To nie jest racja, nad którą można bez zastanowienia przejść do innych.Chodzi o Polskę, a nie ambicje partii czy pojedynczych osób.Nieraz dla dobra sprawy polityk klasy pana Marka Jurka mógłby rozważniej wypowiadać słowa i nie iść z prądem i modami zgniłego salonu.Niech spogląda na swoich poniewieranych i pogardzanych rodaków.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #455 dnia: Maja 19, 2010, 17:08:24 pm »

:o

A czemu to tak się Pan dziwi?  :D

To chyba istotna kwestia dla wyborców: wiedzieć przed czym ewentualny prezydent JKM miałby ich bronić...  ;D
"szok", że się tak "machnąłem". To z pospiechu.
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #456 dnia: Maja 19, 2010, 20:20:57 pm »

Pan Marek Jurek może liczyć na szerze poparcie wśród osób młodych niż się niektórym wydaje- http://kampanianazywo.pl/opinie/kto-jest-kandydatem-mlodych-na-prezydenta/  Co do Pana Leppera- Panu Jurkowi nie chodziło o wysypywanie zboża, czy inne takie akcje, tylko o fakt publicznego przyznania się do zdradzania żony i wykorzystywania seksualnego innych kobiet. To katolikowi nie przystoi. Ot, tyle ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #457 dnia: Maja 19, 2010, 20:44:35 pm »

Lepper się przyznał do wykorzystywania kobiet? Kiedy?
 
Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #458 dnia: Maja 19, 2010, 20:47:28 pm »

Niech spogląda na swoich poniewieranych i pogardzanych rodaków.

 Niech Pan przestanie jęczeć. Jak Pan jest pogardzany i sponiewierany to niech Pan mówi za siebie.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #459 dnia: Maja 19, 2010, 21:13:23 pm »

Gdzie się przyznał pan Lepper i kiedy? Proszę podać konkrety.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #460 dnia: Maja 19, 2010, 21:26:50 pm »

Co do Pana Leppera- Panu Jurkowi nie chodziło o wysypywanie zboża, czy inne takie akcje, tylko o fakt publicznego przyznania się do zdradzania żony i wykorzystywania seksualnego innych kobiet. To katolikowi nie przystoi. Ot, tyle ;)
Zgadzam się z tą opinią.Powinien wypierać się jak żaba błota i oszczędzić żonie stresu.Szczerość nie popłaca, a igranie z obcymi ba..mi nie przystoi nie tylko katolikowi, ale każdemu innemu.Jak na standardy światowe, to i tak niewielka hańba( przypadek Clintona).Co powiedzieć o homoseksualistach w rządzie RP i chwaleniu się tym faktem przez byłego premiera?Tutaj wina jest bez porównania większa.W tym wchodzeniu w drobiazgi, zapominamy o innych pierwszorzędnych sprawach dotyczących narodowego bytu i bezpieczeństwa.Jaki program nam kandydaci proponują z punktu widzenia szarego obywatela takiego jak np ja? Lub zapytam też inaczej.Co ja z tego będę miał?

Niech spogląda na swoich poniewieranych i pogardzanych rodaków.

 Niech Pan przestanie jęczeć. Jak Pan jest pogardzany i sponiewierany to niech Pan mówi za siebie.
Z pana jest tępy ignorant, czy urwał się z choinki i banały smaruje?
Chyba że Polakiem pan się nie czuje i ma gdzieś takie opinie?
http://www.naszawitryna.pl/antypolonizmy_lista_22.html

Proponuję programy np. Elżbiety Jaworowicz- Sprawa Dla Reportera, czy Express Reporterów.
 
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 21:44:42 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Infirmus
uczestnik
***
Wiadomości: 172


« Odpowiedz #461 dnia: Maja 19, 2010, 21:41:34 pm »

Zawsze głosowałem na Janusza Korwin-Mikkego, ale tym razem oddam głos na Marka Jurka.
Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #462 dnia: Maja 19, 2010, 21:49:39 pm »

Chyba że Polakiem pan się nie czuje i ma gdzieś takie opinie?

                   Sam takie opinie rozpowszchniam w macierzystym Izraelu. Mossad nieźle płaci.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #463 dnia: Maja 19, 2010, 22:25:35 pm »

Pan Jurek powiedział w tym telewizyjnym wywiadzie, kiedy się przyznał. Nie chodzi o to, że lepiej się wypierać, tylko o to, że ZDRADZAŁ żonę. To jaką ja mam gwarancję, że nie zdradzi Polski?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #464 dnia: Maja 19, 2010, 23:23:24 pm »

Pan Jurek powiedział w tym telewizyjnym wywiadzie, kiedy się przyznał. Nie chodzi o to, że lepiej się wypierać, tylko o to, że ZDRADZAŁ żonę. To jaką ja mam gwarancję, że nie zdradzi Polski?
Królowie też zdradzali żony i żadnej korona z głowy nie spadła.Nie lubię grzebać w takich tematach, choć rozumiem opinię Pani. Nie mamy pewności, czy pozostali kandydaci zachowali wierność żonom.Jak na razie przyznał się Lepper.
Sam takie opinie rozpowszchniam w macierzystym Izraelu. Mossad nieźle płaci.
Sprawę mamy jasną.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 23:27:40 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 60 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!