Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:45:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo będę głosował
Marek Jurek - 67 (37,9%)
Jarosław Kaczyński - 56 (31,6%)
Bronisław Komorowsk - 4 (2,3%)
Janusz Korwin-Mikke - 37 (20,9%)
Andrzej Lepper - 2 (1,1%)
Kornel Morawiecki - 1 (0,6%)
Grzegorz Napieralski - 0 (0%)
Andrzej Olechowski - 0 (0%)
Waldemar Pawlak - 0 (0%)
Bogusław Ziętek - 0 (0%)
Żadna z powyższych opcji - 10 (5,6%)
Głosów w sumie: 172

Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 60 Drukuj
Autor Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura  (Przeczytany 109791 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #330 dnia: Maja 14, 2010, 23:38:31 pm »

Nie tylko MJ.... są jeszcze "jurne chłopaki" z SO ... tego się boicie Panowie P.T. "ljubitiele" PiS , PO i reszty z "czworga"...ale godzina wybiła... na bezrybiu i rak ryba !! ;D
Vivat Pan J ędrzej !!! ;D Obaczym jakie miny będa miały "pięknoduchy" okrągłostołowego układu jak im "jurne chłopaki " do oberka zagrają... ;D

Ad Pani Cabbadge ...:
Panie Alagor, ale już takie pedałki... To niby nie zabijają nikogo... To co? Też im legalizować małżeństwa jak prostytutkom prostytucje?

bardzo proszę nie mieszać przezacnych pań się prostytuujących do gangreny pederastów, nie można mieszać dwóch tak odmiennych i jaskrawo różniących się  form ludzkiej ułomności... Rzeczone Panie stoją bowiem o piętra moralnie wyżej... :)
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 23:43:38 pm wysłana przez Tato » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #331 dnia: Maja 14, 2010, 23:52:34 pm »

Panie Alagor Gwiazdowski o pogladach JKM poszedl na wspolprace z socjalistami od Marksa i Lenina? hehe

ehehe
Proszę sobie poczytać (jeśli czyta Pan cokolwiek poza Naszym Dziennikiem czy innymi gazetkami PiSu) co Robert Gwiazdowski pisał o działaniach tej partii. Gwiazdowski najchętniej ZUS by zlikwidował, a dla ludzi z PiSu (nie tylko zresztą) sama myśl o zlikwidowaniu przymusu ubezpieczeń jest przerażająca.

Cytuj
Cos o socjalizmie PiSu.

Dedykuję po raz kolejny przemówienie Giertycha i wyliczenie, ile dały te "reformy".

Cytuj
A tu JKM, też aborcjonista hehe:

hehe
Każdy jest aborcjonistą, tylko nie Kaczyński. Jak Kaczyński mówi, że państwo nie powinno się wtrącać do aborcji, to wg Pana JPG jest to "Bardzo dyplomatyczna wypowiedz, godna madrego polityka, ktory jest w stanie wygrywac wybory."
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #332 dnia: Maja 14, 2010, 23:55:42 pm »

Biblia mówi:"Biada prawodawcom ustaw bezbożnych."Tym cytatem kończę ten temat na dziś z mojej strony.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #333 dnia: Maja 14, 2010, 23:59:42 pm »

A ja dodam ...biada Bazyliszkom !!! A jako wiadomo ...Bazyliszek rodzi się z koguciego jaje...jeno wiada każdemu, że nie każden kogut jaje znosi ..jeno ten plugawiec, co inszemu kogutowi bezecnie kupra nadstawia !!! ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #334 dnia: Maja 15, 2010, 00:04:40 am »

Biblia mówi:"Biada prawodawcom ustaw bezbożnych."Tym cytatem kończę ten temat na dziś z mojej strony.

Skoro się zostawia prostytucję w spokoju, to nie uchwala się żadnej ustawy. Czyli nie ma problemu.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #335 dnia: Maja 15, 2010, 00:17:20 am »

Alagor
1. Nie interesuje mnie co pisal, widziałem statystyki gospodarcze z czasów rzadow PiS i mnie to zadowala. A czytam prawie wszystko, wlasnie oprocz ND
2. Nie na temat, dedykuje zapodany post z FF
3. Kaczynski jest wlasnie takim samym aborcjonista jak i JKM. Aborcjonista w stosunku do JKM uzylem jako ironii
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #336 dnia: Maja 15, 2010, 00:26:53 am »

.
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #337 dnia: Maja 15, 2010, 00:58:21 am »

A to ci od Witczaka i Kocikowej zapraszają Leppera, dobre :D
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #338 dnia: Maja 15, 2010, 07:50:25 am »

Słyszałem plotki że UPR nie poparł kandydatury JKM, ale nie zdołał ponoć wystawić żadnej własnej, ale że Pana Andrzeja Leppera zapraszają, to pierwsze słyszę !  ;D
No no no... to się dzieje w tej wyborczej ruletce... ojej... :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #339 dnia: Maja 15, 2010, 08:39:29 am »

Ale czy PR w przyszłych wyborach przekroczyczy próg 5 %? Wątliwe. Nieprzekroczenie progu zaczyna zagrażać nawet SLD. A ta partia ma dotacje na partię z budżetu. A jeśli nawet przekroczy to nikt poza PIS nie będzie chciał z nimi rozmawiać w przyszłym Sejmie.
Czyli mamy dwie partie a w zasadzie jedna zwaną ,,popis".Jarosław Kaczyński zmienił retorykę względem Rosji, czując afekt z powodu bojkotu pogrzebu brata przez obecnego prezydenta USA jak i poprzedniego Bush'a czy  neokonserwatystów syjonistów, wobec których nikt tak wielkiej przyjaźni nie przejawiał jak Św. Pam. Lech Kaczyński.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #340 dnia: Maja 15, 2010, 10:22:27 am »

... czy  neokonserwatystów syjonistów, wobec których nikt tak wielkiej przyjaźni nie przejawiał jak Św. Pam. Lech Kaczyński ...
zdaniem żałosnych fi..ów kreujących się na narodowców.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #341 dnia: Maja 15, 2010, 10:42:51 am »

... czy  neokonserwatystów syjonistów, wobec których nikt tak wielkiej przyjaźni nie przejawiał jak Św. Pam. Lech Kaczyński ...
zdaniem żałosnych fi..ów kreujących się na narodowców.

Otóz to ! panie jwk, ciężko czytać wywody tego pana.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #342 dnia: Maja 15, 2010, 12:18:10 pm »

Konwencja Marka Jurka w Krakowie teraz trwa!! Można śledzić na twitterze: http://twitter.com/pawelkwasniak Polecam!
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Rajtar
bywalec
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #343 dnia: Maja 15, 2010, 18:29:53 pm »

Tak,tak... A obrona życia szkodzi obronie życia.to jest mantra PiSu.a PiS samo władzę oddało.PiS nie jest katolickie-tam tylko jednostki takie są.już zięć(nowy)ś.p.Prezydenta do PiSu smaruje cholewki.były SLDowiec.

Dokladnie tak. Jak ta partia może być katolicka, kiedy sam Kaczyński popiera aborcję. Nikt z czystym sumieniem nie może głosować na tego zwolennika aborcji.

Żenada. Znalazł się kolejny cenzor czystego sumienia!!!

Proponuję prosty eksperyment myślowy: Jurek i jego partia zdobywa większość w wyborach do sejmu. Przeprowadza skuteczną zmianę ustawy. Zakazuje aborcji. Kaczyński jako prezydent wetuje czy nie?

Ja z czystym sumieniem i co więcej poczuciem dobrze spełnionego obowiązku zagłosuję na Kaczyńskiego.

Wczoraj słuchałem jak Jurek podlił się w TOK FM. Wystarczy!
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #344 dnia: Maja 15, 2010, 19:59:20 pm »

Jak podlił się?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 60 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!