Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 21:58:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231934 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na kogo będę głosował
Marek Jurek - 67 (37,9%)
Jarosław Kaczyński - 56 (31,6%)
Bronisław Komorowsk - 4 (2,3%)
Janusz Korwin-Mikke - 37 (20,9%)
Andrzej Lepper - 2 (1,1%)
Kornel Morawiecki - 1 (0,6%)
Grzegorz Napieralski - 0 (0%)
Andrzej Olechowski - 0 (0%)
Waldemar Pawlak - 0 (0%)
Bogusław Ziętek - 0 (0%)
Żadna z powyższych opcji - 10 (5,6%)
Głosów w sumie: 172

Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 60 Drukuj
Autor Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura  (Przeczytany 109970 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #315 dnia: Maja 14, 2010, 21:15:11 pm »

Pani Cabbage i co w tym wywiadzie takiego strasznego?
A co do bycia marksistą to może i jestem. Wolę umiarkowany socjalizm niż XIX wieczny dziki kapitalizm Mikkego z całym tym jego ohydnym darwinizmem. Wciskanie kitów, że w XIX wieku było super, bo był wolny rynek i w ogóle jest dla gimnazjalistów. Każdy ustrój gospodarczy ma swoje wady i zalety, to co proponuje Mikke to rewolucja , a po niej darwinizm, panstwo mafijne z podziałem na posiadających i bydło - dokładnie tak jak było w XIX wieku. Socjalizm nie wziął się z niczego, gdyby było wspaniale socjaliści nie zebraliby tych tłumów.
Poza tym Mikke opowiada o swych wielkich planach jakby planował rozgrywkę w grze komputerowej - wszystko jest jasne, proste i na wszystko są proste rozwiązania. Nic dziwnego, że jest hołubiony przez gimnazjalistów. Kto troche dorośnie i dostrzeże złożonośc świata przestaje wierzyc w fanstasmagorie Mikkego.

A Jurek to kolejny wielki fantasta. Facio bez charyzmy i siły przebicia. Poza tym bez politycznego zaplecza. Jedyny sens jego startu to konsolidacja wyborcow na wybory w przyszłym roku. Jeden plus - nie atakuje na razie Jarkacza.
Szczerze zastanawiałem się czy byłby pożytek z PR w sejmie i tak sobie myślę, z kim oni mieliby się dogadac? Chyba tylko z PiSem i jak rozumiem najprawdziwsi z najprawdziwszych katolików uznaliby to za kolejną zdradę czy rozsądne zagranie?
Ale nieważne.
Pozdrawiam
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #316 dnia: Maja 14, 2010, 21:28:10 pm »

Ale czy PR w przyszłych wyborach przekroczyczy próg 5 %? Wątliwe. Nieprzekroczenie progu zaczyna zagrażać nawet SLD. A ta partia ma dotacje na partię z budżetu. A jeśli nawet przekroczy to nikt poza PIS nie będzie chciał z nimi rozmawiać w przyszłym Sejmie.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #317 dnia: Maja 14, 2010, 22:37:29 pm »

Panie Alagor, obchodzi mnie. Bo obowiązkiem katolika jest zapobieganie grzechowi również. Przyzwalanie na grzech jest współudziałem w grzechu. Pana logika może też służyć przy aborcji- co Pana obchodzi, że jakaś kobieta chce zabić swoje dziecko... Właśnie to jest logika liberałów.


Panie JGP, otóż widać jak na dłoni z tego wywiadu, stosunek JK do lustracji i deubekizacji. Nie będzie jej i koniec. I on jej nie popiera. Całusy z PZPR i SLD. Obrzydliwe.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #318 dnia: Maja 14, 2010, 22:41:21 pm »

Jurek zrobi lustracje i deubekizacje? JK próbował dwukrotnie w 1992 i w latach 2005-2007, wiec prosze sobie darowac takie slownictwo. Nikt chyba tyle jobow nie zebrał za lustracje co JK. Ustawe o lustracji srodowiska uniwersyteckiego uwalilo TK na ten przyklad, ustawe z 1992 uwalil Walesa razem z Tuskiem i cala ta wierchuszka, lacznie z Pawlakiem.
Ciekawe co MJ zrobil w tej kwestii. Niech zgadne, to co w każdej innej.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #319 dnia: Maja 14, 2010, 22:43:15 pm »

Panie Alagor, obchodzi mnie. Bo obowiązkiem katolika jest zapobieganie grzechowi również. Przyzwalanie na grzech jest współudziałem w grzechu. Pana logika może też służyć przy aborcji- co Pana obchodzi, że jakaś kobieta chce zabić swoje dziecko... Właśnie to jest logika liberałów.

Nie może służyć, bo w przypadku aborcji nie szkodzi się tylko sobie, ale też dziecku, które w podejmowaniu decyzji nie bierze udziału. Decydowanie o czyimś życiu to logika socjalistów (my wiemy, co dla człowieka jest dobre), nie liberałów.

@JPG:
Adam Smith, Milton Friedman, Robert Gwiazdowski - znani gimnazjaliści o poglądach zbliżonych do korwinowskich.
Komunista Śniadek i Bugaj - wybitni ekonomiści o poglądach zbliżonych do Kaczyńskiego.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #320 dnia: Maja 14, 2010, 22:45:06 pm »

Tak, bo w kwestii aborcji, to też nic nie zrobił MJ... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Nawet jeśli do tej pory JK był za lustracją, widać się mu odmieniło, a że się odmienić ma i ma być Prezydent Narodowej Jedności to niejaki enigmatyczny Alef Stern w książeczce napisał... oj, nie dam się złapać na ich populizm.


Panie Alagor, ale już takie pedałki... To niby nie zabijają nikogo... To co? Też im legalizować małżeństwa jak prostytutkom prostytucje?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #321 dnia: Maja 14, 2010, 22:49:11 pm »

Panie Alagor, ale już takie pedałki... To niby nie zabijają nikogo... To co? Też im legalizować małżeństwa jak prostytutkom prostytucje?

Przypominam Pani, że prostytucja w świetle polskiego prawa nie jest nielegalna. Po drugie, jak może Pani porównywać te sprawy ze sobą: zrównanie w prawach małżeństwa ze "związkami partnerskimi" (tfu!) i rzekomą legalizację prostytucji, która nie jest konieczna, bo najstarszy zawód świata nie może umrzeć (drugi najstarszy zawód świata również zapewne ;) - 'Politics is supposed to be the second oldest profession and I have come to realize that it bears a very close resemblence to the first.' Ronald Reagan ;). )
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #322 dnia: Maja 14, 2010, 22:49:40 pm »

Adam Smith, Milton Friedman, Robert Gwiazdowski - znani gimnazjaliści o poglądach zbliżonych do korwinowskich.

Mam sie smiac, czy pan tak na serio? I Adam Smith? XVIII wieczny mysliciel? Rzeczywiście
Jedna kwestia - pan Robert Gwiazdowski za czasów rządów PiSu był w Radzie Nadzorczej ZUSu.
Inna kwestia to taka, że akurat JK nie jest przeciwny wolnemu rynkowi, ani racjonalizacji wydatkow socjalnych.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #323 dnia: Maja 14, 2010, 22:51:40 pm »

Tak, bo w kwestii aborcji, to też nic nie zrobił MJ...

Tak, zrobił, zaszkodził całej sprawie. Dobrze, że jest na politycznym marginesie

Cytuj
Nawet jeśli do tej pory JK był za lustracją, widać się mu odmieniło

Nie wiem gdzie to pani widzi w tym wywiadzie. Wyglada na to że chyba pani nie ma pojecia kogo dotyczy lustracja

Manipulacje dotyczace JK - znamienne tytuly, dziwne, zeby rezimowe media tak walczyly z takim ugodowym kandydatem:
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3478007
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 22:55:59 pm wysłana przez Jean Gabriel Perboyre » Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #324 dnia: Maja 14, 2010, 22:54:44 pm »

Mam sie smiac, czy pan tak na serio? I Adam Smith? XVIII wieczny mysliciel? Rzeczywiście
Jedna kwestia - pan Robert Gwiazdowski za czasów rządów PiSu był w Radzie Nadzorczej ZUSu.
Inna kwestia to taka, że akurat JK nie jest przeciwny wolnemu rynkowi, ani racjonalizacji wydatkow socjalnych.

Rozumiem, że dla Pana XVIII wiek jest z góry przeklęty, bo to złe oświecenie, wszyscy, którzy wtedy żyli to złe masony..
Dla Pana późniejsi francuscy myśliciele - Frederick Bastiat, Alexis de Tocqueville - to też pewnie korwiniści nierealni, idole gimnazjalistów i innych gówniarzy..
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #325 dnia: Maja 14, 2010, 22:58:21 pm »

Tak,tak... A obrona życia szkodzi obronie życia.to jest mantra PiSu.a PiS samo władzę oddało.PiS nie jest katolickie-tam tylko jednostki takie są.już zięć(nowy)ś.p.Prezydenta do PiSu smaruje cholewki.były SLDowiec.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Dawid
uczestnik
***
Wiadomości: 148

« Odpowiedz #326 dnia: Maja 14, 2010, 23:00:40 pm »

Tak,tak... A obrona życia szkodzi obronie życia.to jest mantra PiSu.a PiS samo władzę oddało.PiS nie jest katolickie-tam tylko jednostki takie są.już zięć(nowy)ś.p.Prezydenta do PiSu smaruje cholewki.były SLDowiec.

Dokladnie tak. Jak ta partia może być katolicka, kiedy sam Kaczyński popiera aborcję. Nikt z czystym sumieniem nie może głosować na tego zwolennika aborcji.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #327 dnia: Maja 14, 2010, 23:02:15 pm »

Mam sie smiac, czy pan tak na serio? I Adam Smith? XVIII wieczny mysliciel? Rzeczywiście

Co w tym śmiesznego?

Cytuj
Jedna kwestia - pan Robert Gwiazdowski za czasów rządów PiSu był w Radzie Nadzorczej ZUSu.

I co w związku z tym?

Cytuj
Inna kwestia to taka, że akurat JK nie jest przeciwny wolnemu rynkowi, ani racjonalizacji wydatkow socjalnych.

Proszę wskazać w parlamencie partię, która by twierdziła, że nie jest za wolnym rynkiem i racjonalizacją wydatków socjalnych. Ja takiej nie znam.
Jaka jest wartość tych deklaracji - widać.

@cabbage:
Nie można legalizować małżeństw homoseksualistów, bo nie są zakazane. Ich po prostu nie ma, są prawnie nieuregulowane. I nie widzę powodów, dla których należałoby to regulować. A co robią w domu - nic mi do tego. Podobnie Pani i państwu polskiemu. Już był tu jeden taki co twierdził, że "rząd ma prawo zaglądać w alkowy".
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #328 dnia: Maja 14, 2010, 23:03:21 pm »

Myli sie pan panie Rafale ja bardzo lubie oswiecenie i XVIII wiek.
Ale twierdzenie, ze pan Adam Smith ma takie poglady jak Korwin jest smieszne. To raczej Korwin czyta Adama Smitha. XIX wieczny model gospodarczy mi nie odpowiada. Uważam, że był to zły czas - to to co sie wtedy działo było zarzewiem rewolucji i inspiracja dla Marksa. Mam nadzieje, że te czasy wyjete jako zywo z ziemii obiecanej nie wroca i ze JKM odejdzie sobie wreszcie w spokoju na emeryturke

Tak,tak... A obrona życia szkodzi obronie życia.to jest mantra PiSu.a PiS samo władzę oddało.PiS nie jest katolickie-tam tylko jednostki takie są.już zięć(nowy)ś.p.Prezydenta do PiSu smaruje cholewki.były SLDowiec.

Tak sie sklada, że kojarze typka i troche o nim wiem, bo chodzilem do liceum w jego miescie i nie slyszalem o nim nic zlego, jest zreszta absolwentem tego samego liceum co ja. SLDowiec to jego ojciec. Ja nie wybieram partii po kryterium religijnym. MJ nic nie zrobil w kwestii obrony zycia oprocz rozpetania niepotrzebnej wojenki w sejmie. Teraz tej sprawy juz nikt nie tknie.
PiS oddało władze, bo musiało. Rzad mniejszosciowy nie jest w stanie rzadzic. Poza tym nie oddało - na pewno chce odzyskac. Na szczescie juz bez MJ.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 23:24:46 pm wysłana przez Jean Gabriel Perboyre » Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #329 dnia: Maja 14, 2010, 23:05:32 pm »

Panie Alagor Gwiazdowski o pogladach JKM poszedl na wspolprace z socjalistami od Marksa i Lenina? hehe
Poza tym, dedykuje po raz kolejny:
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3466032#p3468196
Cos o socjalizmie PiSu.

A tu JKM, też aborcjonista hehe:

- Porozmawiajmy jeszcze o Pańskich poglądach. Jest Pan bezwzględnie za aborcją?

- Obecna ustawa nie jest doskonała, ale wetowałbym zmiany w ustawie o aborcji w którąkolwiek ze stron.
 źródło: http://wiadomosci.onet.pl/2165834,11,nienawidze_ue__nowego_okupanta_polski_spalilem_flage_unii,item.html

No tylko MJ został na barykadzie. Ciekawe jak zadziała w kwestii "obrony zycia" nie majac zaplecza w sejmie?
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2010, 23:08:55 pm wysłana przez Jean Gabriel Perboyre » Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 60 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ankieta - wybory prezydenckie 2010 - I Tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!