Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:46:48 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Odnowa w Duchu Świętym
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20 Drukuj
Autor Wątek: Odnowa w Duchu Świętym  (Przeczytany 103900 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #90 dnia: Sierpnia 04, 2009, 07:05:38 am »

Poza tym wydaje mi się, że Bóg działa w ciszy, że wtedy przemawia, że Duch święty nie działa na pokaz, tylko działa w skrytości.

To jest najlepsza odpowiedź na Pani wątpliwości. Wszystko inne to kuszenie Pana Boga.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #91 dnia: Sierpnia 04, 2009, 08:13:05 am »

Bo niektórzy myślą że im głośniej tym lepiej i pobożniej a wcale nieprawda. O czym dobitnie świadczy przykład Odnowy i nie tylko.
Zapisane
Kryspin
adept
*
Wiadomości: 47

« Odpowiedz #92 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:38:08 pm »

Tez byłem kiedyś w Jarosławiu i miałem podobne przemyślenia. Natomiast sa ludzie, którzy twierdzą że np. tam doznali uzdrowienia.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #93 dnia: Sierpnia 09, 2009, 21:54:45 pm »

są ludzie, którzy twierdzą że np. tam doznali uzdrowienia.

O ile mi wiadomo, żadne z "uzdrowień" pentakotystów nie przeszło badań takich, jakie mają miejsca w przypadku wstawiennictwa kandydatów na ołtarze. Zainteresowani twierdzą, że stosowne autorytety kościelne do tych spraw są "za bardzo czepialskie".
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #94 dnia: Października 21, 2009, 12:47:15 pm »

O, tutaj na filmie mamy odnowowy "spoczynek": http://www.youtube.com/watch?v=YVIPF_PmHuQ
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Teresa_M
uczestnik
***
Wiadomości: 106


Jezu jestes Królem, króluj nam Chryste

« Odpowiedz #95 dnia: Października 21, 2009, 15:09:44 pm »

O, tutaj na filmie mamy odnowowy "spoczynek": http://www.youtube.com/watch?v=YVIPF_PmHuQ

straszne i brutalne...
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #96 dnia: Października 21, 2009, 20:36:19 pm »

Ewidentne działanie szatana.
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #97 dnia: Października 21, 2009, 21:44:10 pm »

Przerażające...
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #98 dnia: Października 21, 2009, 23:02:18 pm »

Obejrzawszy ten filmik pomyślałem sobie, powodowany moją bezgraniczną wyobraźnią, że...

... gdyby tak przenieść tego Benny Hinna w czasie, w lata 30, 40 do Kraju Rad i .... zostaje aresztowany przez NKWD, osadzony na Łubiance, wezwany na nocne przesłuchanie przez sadystę majora Iwana Sergiejewicza Morozowa, to też by tam przesłuchującemu zrobił Touch!!!, Fire on you!!! ... a towarzysz major, fik!... i leży.

A co? Wyobrazić sobie nie wolno?  :)   Dziwne jest to działanie Ducha Świętego w Odnowie.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #99 dnia: Października 21, 2009, 23:07:38 pm »

Jak rany, a ja sobie wyobrazilam wizyte tego pana w czasie obrad parlamentu europejskiego ;D

Dla scislosci - to nie ODS, to jakis zielonoswiatkowy showman albo co jeszcze gorszego.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #100 dnia: Października 21, 2009, 23:14:55 pm »

Nie tylko towarzysza majora fajnie by było tak potraktować...
Ale ten tzw. Benny Hinn  to nie "odnowa" tylko najprawdziwsza protestancka sekta, tzw. kościół ewangeliczny Orlando Christian Centre ( co nie znaczy, że tzw. "odnowa" jest nieprawdziwa ). Facet jest Palestyńczykiem, ileś lat temu "otrzymał misję" nawracania i robi to głównie w amerykańskich telewizjach. A jak robi to widać na filmie.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #101 dnia: Października 21, 2009, 23:23:19 pm »

Powiedzmy że nie robi tego za darmo. I biednie też nie żyje.
Zapisane
przmek
bywalec
**
Wiadomości: 66

Próbuję być chrześcijaninem

« Odpowiedz #102 dnia: Października 21, 2009, 23:29:10 pm »

O, tutaj na filmie mamy odnowowy "spoczynek": http://www.youtube.com/watch?v=YVIPF_PmHuQ

Kompletnie nie znam się na odnowie w KK, ale to wg mnie totalne nadużycie pisać, że ten benny hinn to odnowa. Nie wierzę, że autor tej wypowiedzi na prawdę myślał, że ten gość jest z odnowy, wystarczy raz wpisać nazwisko w google. Moim zdaniem jeśli moderatorzy nie reagują to coś jest nie tak, w ten sposób nie idzie prowadzić merytorycznej dyskusji na żaden temat.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #103 dnia: Października 21, 2009, 23:43:32 pm »

Panie Przemku, dlaczego ktokolwiek ma w to ingerować. Własnie obejrzałem ten filmik. I jedna rzecz, która nasuwa mi sie na myśl to to, ze jest to pozerstwo i ogłupianie mas w imię no własnie czego??
Powiedzmy sobie szczerze, wiekszość ruchów charyzmatycznych jest ukierunkowana na i dla człowieka. Bóg tam tylko jest (albo wcale go tam nie ma). Wszelkie przejawy dzialania Boga wewnatrz tych ruchów sa na pokaz (o ile są to działania Boga, w co watpię)
Niestety, nas prawie nikt nie słucha, więc pozostaje na tylko krytyka, a czasem i obracanie wszystkiego w żart - żeby do cna nie zgłupieć.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #104 dnia: Października 21, 2009, 23:46:03 pm »

Panie przmku, prosze nie zrzucac wszystkiego na plecy moderacji, dwie osoby zareagowaly na pomylke i chyba wystarczy, prawda?
A filmik sie tu znalazl, poniewaz ODS pochodzi w prostej linii od takich wlasnie sekciarzy. I uprawia bardzo podobne praktyki, "padanie w Duchu" etc.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Odnowa w Duchu Świętym « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!