Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 03:49:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: OSTATNI post WYGRYWA.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Drukuj
Autor Wątek: OSTATNI post WYGRYWA.  (Przeczytany 39902 razy)
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #105 dnia: Marca 24, 2009, 22:57:49 pm »

Panie szkielet, jestem pełen podziwu  (również dla potęgi internetu) ;D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #106 dnia: Marca 24, 2009, 23:01:53 pm »

Panie szkielet, jestem pełen podziwu  (również dla potęgi internetu) ;D
Dziękuję Panie Fidelisie :D
internet też dziękuje ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Edi
aktywista
*****
Wiadomości: 752


« Odpowiedz #107 dnia: Marca 24, 2009, 23:02:55 pm »

Mój post jest ostatni. Wygrałem, taka jest prawda  :D Skromny ze mnie człowieczek, więc proszę za bardzo nie gratulować mi zwycięstwa.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #108 dnia: Marca 24, 2009, 23:04:36 pm »

Mój post jest ostatni. Wygrałem, taka jest prawda  :D Skromny ze mnie człowieczek, więc proszę za bardzo nie gratulować mi zwycięstwa.
Aleś Pan, panie Edi pocisnął z GRUBEJ RURY :P
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #109 dnia: Marca 24, 2009, 23:17:06 pm »

 ;D ;D ;D

Intuicja mi podpowiada, że my się prędzej zniesienia NOMu doczekamy i zastąpienia go przez MT niż ostatniego postu w tym wątku.

Wchodzę na podium :)
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #110 dnia: Marca 25, 2009, 05:14:47 am »

;D ;D ;D

Intuicja mi podpowiada, że my się prędzej zniesienia NOMu doczekamy i zastąpienia go przez MT niż ostatniego postu w tym wątku.

Wchodzę na podium :)

Sugeruje pan, ze watek ten bedzie sie ciagnal do dnia sadu ostatecznego?

Cytuj
A słówka były dłuższe... były bo musiały, a to ze względu na tzw. aglutynacyjną (doklejającą) budowę języka. W tureckim;

el - ręka
eller - ręce
ellermin - moje ręce
ellerminden - z moich rąk....... dosłownie; ręcemojez. Podobnie ma np węgierski; ember - człowiek
                                                                                                              emberek - ludzie
                                                                                                              emberekem - moi ludzie
                                                                                                              emberekemben - w moich ludziach.

No i proszę! Na takim "śmietnikowym"wątku możemy się takich ciekawych  rzeczy dowiedzieć.

Także po fińsku (aglutynacja) zdanie;  Modlę się do mojego Boga. - to dosłownie; Modlę się Bógmójdo.

Czyż nie ciekawe jest językoznawstwo?

Pewnie, ze ciekawe. Jesli chodzi o takie zabawy to jeszcze ciekawsze sa jezyki polisyntetyczne np. eskimoski. Chyba najtrudniejsze jezyki swiata. Calkowita gramatyzacja, minimalna fleksja.
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #111 dnia: Marca 25, 2009, 07:00:28 am »

Świetnie!!! Prosimy do nas! (oklaski, bardzo burzliwe oklaski)

Panie Gregorius, oto czek na sumę (proszę wpisać) złotych. (oklaski) :)
Jak Pan do tego doszedł? Na co przeznaczy Pan te pieniądze?
(Wielka Gra).

Panie Fidelis: potęga googlownicy jest niepokojąca wręcz...
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #112 dnia: Marca 25, 2009, 08:10:51 am »

;D ;D ;D

Intuicja mi podpowiada, że my się prędzej zniesienia NOMu doczekamy i zastąpienia go przez MT niż ostatniego postu w tym wątku.

Wchodzę na podium :)

W takim razie zabieram po raz pierwszy głos w tym wątku i od razu niniejszym  ZGŁASZAM  FORMALNY  WNIOSEK  DO  MODERACJI / ADMINISTRACJI
NATYCHMIASTOWE  I  NIEODWOŁALNE  ZAMKNIĘCIE  TEGO  WĄTKU  PO  WSZE  CZASY  ! ! !

No i problem NOM-u mamy - zgodnie ze słowami Pana Fidelisa - z głowy !  Ufff ... 
Dziwię się, że nikt z Szanownych For(um)owiczów nie wpadł na tak proste a zarazem genialne rozwiązanie.
Czyżby jednak nie zależało Państwu na pozbyciu się NOM-u ?   ;-) )
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #113 dnia: Marca 25, 2009, 08:13:53 am »

;D ;D ;D

Intuicja mi podpowiada, że my się prędzej zniesienia NOMu doczekamy i zastąpienia go przez MT niż ostatniego postu w tym wątku.

Wchodzę na podium :)

W takim razie zabieram po raz pierwszy głos w tym wątku i od razu niniejszym  ZGŁASZAM  FORMALNY  WNIOSEK  DO  MODERACJI / ADMINISTRACJI
NATYCHMIASTOWE  I  NIEODWOŁALNE  ZAMKNIĘCIE  TEGO  WĄTKU  PO  WSZE  CZASY  ! ! !

No i problem NOM-u mamy - zgodnie ze słowami Pana Fidelisa - z głowy !  Ufff ... 
Dziwię się, że nikt z Szanownych For(um)owiczów nie wpadł na tak proste a zarazem genialne rozwiązanie.
Czyżby jednak nie zależało Państwu na pozbyciu się NOM-u ?   ;-) )

Gdyby to było takie proste...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #114 dnia: Marca 25, 2009, 09:41:44 am »


W takim razie zabieram po raz pierwszy głos w tym wątku i od razu niniejszym  ZGŁASZAM  FORMALNY  WNIOSEK  DO  MODERACJI / ADMINISTRACJI
NATYCHMIASTOWE  I  NIEODWOŁALNE  ZAMKNIĘCIE  TEGO  WĄTKU  PO  WSZE  CZASY  ! ! !



A ja z całą "powagą" nadaną mi przez moje wrodzone poczucie humoru, filuterność i krotochwilność oznajmiam, że ktokolwiek odważyłby się podnieść rękę na ten jakże integracyjny wątek i zamknąć go.... anathema sit!

Przemawiają również za tym względy czysto humanitarne. Jak można w tak trudnych, ciężkich i kryzysowych czasach pozbawiać naszych drogich forumowiczów satysfakcji chociażby symbolicznej wygranej?

Już trochę poważniej. Czy nie sądzą Państwo, że potrzebny jest taki wątek-wentyl? Napisano tu już parę ciekawych rzeczy. Poznajemy się lepiej. Zresztą, nie upieram się. W każdym razie - wygrałem i nikt mi tego nie zabierze, chyba że....
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #115 dnia: Marca 25, 2009, 10:06:48 am »

A ja z całą "powagą" nadaną mi przez moje wrodzone poczucie humoru, filuterność i krotochwilność oznajmiam,
że ktokolwiek odważyłby się podnieść rękę na ten jakże integracyjny wątek i zamknąć go.... anathema sit!


Bardzo proszę o podanie źródła tej anatemy:
tytuł pracy, tytuł rozdziału, numer wersu, rok ogłoszenia, autora.
Czy to może można znaleźć w Archiwach Watykańskich?
Do kogo napisać prośbę o ich udostępnienie?
Zapisane
panbocian
Gość
« Odpowiedz #116 dnia: Marca 25, 2009, 10:41:17 am »

Wygrałem :D
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #117 dnia: Marca 25, 2009, 11:02:12 am »



A ja z całą "powagą" nadaną mi przez moje wrodzone poczucie humoru, filuterność i krotochwilność oznajmiam, że ktokolwiek odważyłby się podnieść rękę na ten jakże integracyjny wątek i zamknąć go.... anathema sit!


Czyżby pierwszy dogmat forumowy  ;)

Radek Buczyński

Ogloszony ex-cathedra przez forum-papieza Fidelisa  ;D?
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2917

« Odpowiedz #118 dnia: Marca 25, 2009, 12:44:54 pm »

A ja się zmieściłem w dziesiątce użytkowników mających najwięcej wiadomości (chociaż to niekoniecznie dobrze):
jp7                 451
Krusejder       403
pauluss       354
PTRF       340
Major       326
wiridiana       316
szkielet       312
Thomas       282
JRWF       282
Aqeb       242

Wygrałem
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #119 dnia: Marca 25, 2009, 13:44:28 pm »

[...]

Ogloszony ex-cathedra przez forum-papieza Fidelisa  ;D?

Fidelisa I Wielkiego.

Odpowiadając na zadane wcześniej pytanie Jego Foro-Świątobliwości, sądzę że wątek jest jak najbardziej potrzebny. Bo wygadać się tak na luzie jak najbardziej czasem trzeba, a moim zdaniem lepiej tutaj niż inne poważniejsze wątki rozpraszać tematyką nie zawsze odpowiednią dla powagi i poziomu wypowiedzi w nich zawartych.
Pomysł wyłączenia licznika dla tutejszych postów byłby dobry, niestety - jak się wcześniej doczytałem - nie jest możliwy. Pozdrawiam wszystkich tutejszych zwycięzców !
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: OSTATNI post WYGRYWA. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!