Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 30, 2024, 01:55:09 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24 Drukuj
Autor Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?  (Przeczytany 55047 razy)
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #225 dnia: Maja 04, 2010, 09:15:04 am »

nad swoim nawet niezbyt mądrym narodem się ulituje
Skoro Pan tak często do tego powraca, może nas Pan łaskawie oświeci i przedstawi Swój ranking mądrości narodów.
Odpowiem tak.Mądry naród to taki, który bierze do serca sobie Boże prawa i chce nimi żyć. Nie chce cudzego i nie da swojego.Jak my jako Polacy z ujemnym przyrostem naturalnym, akceptacją wszelkich środków antykoncepcyjnych, akceptacją durniów , złodziei agentów tajnych stowarzyszeń o antypolskich i antykościelnych celach w takim rankingu byśmy wyglądali? Niech odpowie każdy sobie sam.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #226 dnia: Maja 04, 2010, 09:39:03 am »

Ale ja nie pytam o kryteria, tylko jak sobie Pan ten ranking narodów według ich mądrości ułożył!

P.S. Na stronie TVN24
Cytuj
Chcesz aby Polską rządziła spółka PUTIN&MERKEL? - głosuj na na Bronisława K. - nie zawiedziesz się na pewno!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #227 dnia: Maja 04, 2010, 10:03:35 am »

Ale ja nie pytam o kryteria, tylko jak sobie Pan ten ranking narodów według ich mądrości ułożył!

P.S. Na stronie TVN24
Cytuj
Chcesz aby Polską rządziła spółka PUTIN&MERKEL? - głosuj na na Bronisława K. - nie zawiedziesz się na pewno!
Co to za różnica czy Polska rządziła będzie spółka Putin-Merkel czy Obama-Szymon Perski. Wybór pomiędzy kandydatem PO czy PiS ewentualnie SLD i PSL (powiem brutalnie) zwisa mi kalafiorem.Nie raz pisałem, że taki wybór to żaden wybór tylko grzebanie w g....Wybór będę miał wtedy, kiedy będę przebierał wśród patriotów polskich a takich nie widzę.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #228 dnia: Maja 04, 2010, 10:15:45 am »

A wie Pan, że wielu polskich królów przyzwalało na dyskryminację katolików w Gdańsku i Toruniu.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #229 dnia: Maja 04, 2010, 10:26:17 am »

Cytuj
http://mercurius.myslpolska.pl/2010/05/krakowski-apel-o-bojkot-wyborow/

Proszę poczytać też komentarze i obraz się wyklaruje komu, czemu to miało służyć?

Fragment z jednego komentarza z w/w strony:

(...) Wreszcie ktoś w miare rozsadny wywołał Z. Wrzodaka do prowadzenia obrad by wygłosił oswiadczenie. Samo wezwanie do bojkotu to jedyne co pozostało Z.Wrzodakowi. Miał on dobrą intencję ale wobec rezygnacji Kozłowskiego chyba nic mu nie pozostało jak takie oświadczenie które stawia inicjatywę Przymierze Narodu Polskiego pod znakiem ?
Wasiak i s-ka trzaskali sobie fotki z postawiona na stole prezydialny, figura “Matki Bożej Fatimskiej”, reszta zdjęc zapewne w dodatku krakowskim GW…."


 ;D Chrystus Król na króla Polski, na fotkach Matka Boża Fatimska ( ale i Matkę Boską z Medjugorie, niektóre pany prof. też propagują)  ale może na wybory lepsza jest ta z Fatimy, wszak nazywają się tradycjonalistami. Trudno mi pojąć taki tradycjonalizm, jak to sobie układać i godzić jedno z drugim. Z jednej strony chodzą na Msze do FSSPX czy FSSP, podpierają się encyklikami papieży przed SVII, a propagują wypaczoną Intronizację, a co niektórzy również propagują Medjugorie. No nie jest to kogiel-mogiel? Ale jak gdzieś w necie przeczytałam; "ciemna masa wszystko przyjmie" i panią Miecię z Chicago też.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #230 dnia: Maja 04, 2010, 14:32:07 pm »

Wybór pomiędzy kandydatem PO czy PiS ewentualnie SLD i PSL (powiem brutalnie) zwisa mi kalafiorem.
Widać (powiem brutalnie), że kolejny kalafior w zupełności wypełnia Pańską czaszkę. Przypadłość typowa dla postnarodowców.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #231 dnia: Maja 04, 2010, 14:34:31 pm »

Wszystkim wieszczącym, że MJ nie uzbiera 100 tys. podpisów minki zrzedły- http://fronda.pl/news/czytaj/komitet_marka_jurka_zebral_wymagane_podpisy
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #232 dnia: Maja 04, 2010, 14:39:57 pm »

Wybór pomiędzy kandydatem PO czy PiS ewentualnie SLD i PSL (powiem brutalnie) zwisa mi kalafiorem.
Widać (powiem brutalnie), że kolejny kalafior w zupełności wypełnia Pańską czaszkę. Przypadłość typowa dla postnarodowców.

Kalafior to najlepszy kształt na mózg. Ale widać niektórzy wolą mieć ten organ bardziej gładki. W 100% zgadzam się z p. Stefanem, że wybór między 4 "głównymi" partiami jest pozorny - wszystko to euroentuzjaści kontrolowani przez dawne służby.
Zapisane
Iacobus
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #233 dnia: Maja 04, 2010, 14:41:49 pm »

W 100% zgadzam się z p. Stefanem, że wybór między 4 "głównymi" partiami jest pozorny - wszystko to euroentuzjaści kontrolowani przez dawne służby.
Nie przecenia Pan przypadkiem roli tychże służb ?
PS Tak, zgadzam się na euroentuzjastów :)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2010, 14:59:08 pm wysłana przez Iacobus » Zapisane
Spera in Deo, quoniam adhuc confitebor illi: salutare vultus mei, et Deus meus.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #234 dnia: Maja 04, 2010, 14:52:00 pm »

Wszystkim wieszczącym, że MJ nie uzbiera 100 tys. podpisów minki zrzedły- http://fronda.pl/news/czytaj/komitet_marka_jurka_zebral_wymagane_podpisy 
Wzajemne gratulacje. I co za zawód dla chanukologów ;) ...

Kalafior to najlepszy kształt na mózg. 
Skoro Pana sam kształt zadowala  :( ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #235 dnia: Maja 04, 2010, 14:55:31 pm »

Rozumiem, że na euroentuzjastów się Pan zgadza. A co do służb, to wszystkie te partie są dziećmi okrągłego stołu, który był "dziełem" gen. Kiszczaka. A poza tym żadna z nich nie zrobiła nic aby oczyścić polskie życie polityczne z agentury, a najwyżej niektórzy "politycy" aby skanalizować nastroje społeczne mówili co to nie zrobią. Ale kiedy doszło do czynów... to nic.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #236 dnia: Maja 04, 2010, 15:01:10 pm »

Rozumiem, że na euroentuzjastów się Pan zgadza
Zbyt Pan upraszcza. Poza tym przypominam, że  na "liście Macierewicza" jedno z ugrupowań nie miało swoich reprezentantów. Niech Pan zgadnie, które?

P.S. P. Stefan nie przedstawił jeszcze swojej listy rankingowej.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2010, 15:06:24 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #237 dnia: Maja 04, 2010, 15:11:52 pm »

Poza tym przypominam, że  na "liście Macierewicza" jedno z ugrupowań nie miało swoich reprezentantów. Niech Pan zgadnie, które?


Pan Macierewicz nie umieścił na niej tw. Bolka. Czy o niego Panu chodzi? ;)
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #238 dnia: Maja 04, 2010, 17:15:46 pm »

Panie jwk, nie jedno, lecz kilka, to po pierwsze. Po drugie: liberałowie spod znaku UPRu źli, narodowcy źli, tylko ten PiS wybawca polskiej prawicy... Trudno polemizować z takim zaślepieniem partyjnym.

Cieszę się, że Marek Jurek kandyduje - wprawdzie raczej na niego nie zagłosuję, ale zawsze to lepiej, jeśli w kampanii poruszy się tematy ściśle konserwatywne (bo nie prawicowe, do prawicowych brakuje p. Jurkowi troszkę gospodarczej wolności w programie :))
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #239 dnia: Maja 04, 2010, 17:17:09 pm »

Poza tym przypominam, że  na "liście Macierewicza" jedno z ugrupowań nie miało swoich reprezentantów. Niech Pan zgadnie, które?


Pan Macierewicz nie umieścił na niej tw. Bolka. Czy o niego Panu chodzi? ;)
Coś o ruskiej agenturze
http://marucha.wordpress.com/
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!