Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 20:34:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24 Drukuj
Autor Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?  (Przeczytany 55029 razy)
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #195 dnia: Maja 02, 2010, 18:46:14 pm »

No oczywiście z układem walczy p.Pitera uzbrojona w kulturę Palikota i siłę spokoju Niesiołowskiego.

Typowa odpowiedź człowieka, któremu zrobiono wodę z mógzu. Na krytykę odpowiada "a u was biją murzynów". Rozmawiamy o PiSie czy o platformie? Zdawało mi się, że o PiSie. Używanie PO jako pseudo-argumentu w rozmowie o PiSie może pan sobie darować, bo nie jestem zwolennikiem żadnej z tych partii.

Cytuj
A swoją drogą, na poważnie, jak wpadł pan na to?

Jako że zarzucał mi pan nieoczytanie, pozwolę sobie zrobić to samo i odesłać chociażby do "czasu wrzeszczących staruszków" Ziemkiewicza.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #196 dnia: Maja 02, 2010, 19:07:19 pm »

No to 1 : 1, bo ja uważam, że tacy "niezależni" publicyści jak p. Ziemkiewicz zrobili Panu kuku. Teraz przynajmniej wiem skąd się to wzięło, i że brak zaufania do tego autora był słuszny. A że "nie będąc zwolennikiem" robi Pan na platfusów pogłębia tylko  Pańską śmieszność.

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #197 dnia: Maja 02, 2010, 19:18:01 pm »

Dziękuję bardzo Panie JWK.

***

Warto czytać co piszą o współczesnej polityce, ale lepiej jeszcze, by nabrać rozeznania w tych sprawach, czytać biogramy polityków z XVII i XVIII w. w Polskim słowniku biograficznym.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #198 dnia: Maja 02, 2010, 19:24:30 pm »

No to 1 : 1, bo ja uważam, że tacy "niezależni" publicyści jak p. Ziemkiewicz zrobili Panu kuku. Teraz przynajmniej wiem skąd się to wzięło, i że brak zaufania do tego autora był słuszny. A że "nie będąc zwolennikiem" robi Pan na platfusów pogłębia tylko  Pańską śmieszność.

Każdy kto jest choć odrobinę krytyczny wobec PiSu jest zależny. Niezależni są tylko ci bezkrytyczni (niestety, S. Michalkiewicz okazał się agentem WSI, bowiem ośmielił się kilkukrotnie skrytykować PiS). Oczywiście nie potrafi pan obalić ani argumentów Ziemkiewicza ani innych krytyków, stąd reakcja agresją i atakami osób, a nie argumentów.
Jeśli ktoś robi na "platfusów" to Pan. To, że PO i Komorowski ma dziś takie poparcie - to zasługa PiSu.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #199 dnia: Maja 02, 2010, 19:25:08 pm »

PO i PiS - to partie uzupełniające się
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3531&Itemid=56
Warto obejrzeć
http://www.youtube.com/watch?v=ctfVGk_Z_yE&feature=player_embedded#
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2010, 21:06:57 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #200 dnia: Maja 02, 2010, 21:34:22 pm »

Każdy kto jest choć odrobinę krytyczny wobec PiSu jest zależny. Niezależni są tylko ci bezkrytyczni (niestety, S. Michalkiewicz okazał się agentem WSI, bowiem ośmielił się kilkukrotnie skrytykować PiS). Oczywiście nie potrafi pan obalić ani argumentów Ziemkiewicza ani innych krytyków, stąd reakcja agresją i atakami osób, a nie argumentów.
Jeśli ktoś robi na "platfusów" to Pan. To, że PO i Komorowski ma dziś takie poparcie - to zasługa PiSu.
Żałosne. Wmawia Pan komuś swoją o nim opinię i sam z nim polemizuje. Rzuca się tu Pan jak piskorz w soli a u innych widzi agresję. Michalkiewicza sobie cenię a co do Ziemkiewicza to widzę, że szkodzi słabym umysłom, choć może i nie ma takich intencji.


PO i PiS - to partie uzupełniające się
Ciekawe, u mnie "na dzielnicy" od lat pod wspólnym adresem są biura PO i SLD. To pewno tak dla niepoznaki.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #201 dnia: Maja 02, 2010, 23:00:59 pm »



PO i PiS - to partie uzupełniające się
Ciekawe, u mnie "na dzielnicy" od lat pod wspólnym adresem są biura PO i SLD. To pewno tak dla niepoznaki.
A nikt tam z PiSu na winko nie wpadał
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Zenon_S
adept
*
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #202 dnia: Maja 02, 2010, 23:26:04 pm »

Panie Stefanie, panie SolusLupus, panie Tato - co sądzicie Panowie o kandydaturze Korwina Mikke ?
Jeśli można - to jestem ciekaw, przede wszystkim, Panów opinii.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #203 dnia: Maja 02, 2010, 23:33:36 pm »

Żałosne. Wmawia Pan komuś swoją o nim opinię i sam z nim polemizuje.

Ależ Pan się właśnie tak zachowuje. Atakuje Pan wyłącznie ludzi, nie odnosi się Pan do argumentów, każdy kto ma inne zdanie jest agentem WSI lub idiotą. Jeśli Pan sobie tego nie uświadamia, tym gorzej.
Zapisane
Solozzo
bywalec
**
Wiadomości: 91


« Odpowiedz #204 dnia: Maja 02, 2010, 23:39:44 pm »

Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #205 dnia: Maja 03, 2010, 10:01:41 am »

Zdjęcie bardzo ambitne, szkoda tylko, że to PiSowski wiceminister sprawiedliwości Kryże za komuny skazał na areszt Czumę i Komorowskiego za stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie 1979 obchodów Święta Niepodległości.
Pudło.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #206 dnia: Maja 03, 2010, 11:01:02 am »

Cytuj
"Polacy! Z naszej tęsknoty za wolną Polską, w której władzę powierzymy najlepszym z nas, stworzyliśmy partię Przymierze Narodu Polskiego. Chcemy Polski, w której już nikt nie zaprzeczy krzyżowi, nie zmarnotrawi naszego potencjału przyrodniczego i majątku i nie odbierze nam pogody ducha. Nasza wizja jest wyrazem marzeń o Polsce, opartej na społecznej nauce kościoła. Pragniemy w tym być przykładem dla świata.
Jest wiele do zrobienia, nasz wysiłek chcemy jednak zacząć od najważniejszego, od Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, w duchu Bożego Miłosierdzia, posłuszni objawieniom danym siostrze Faustynie, Rozalii Celakównej i wielu innym sługom bożym na całym świecie, o czym milczą światowe media.

http://grypa666.wordpress.com/2010/04/30/blogowicz-na-grypa666-bada-teze-2-celowo-zmylonych-samolotow/

http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2538
(tu ciekawe komentarze do poczytania. Można przeczytać, że "Celem tego spotkania jest poparcie Prof. Kozłowskiego na prezydenta" -  to jest ten od geotermi związany z RM.)

11Minut - Kongres Przymierza Narodu Polskiego cz. 1 - Kraków, 1 Maja 2010 r.
http://www.youtube.com/watch?v=ctfVGk_Z_yE

Znacie tych ludzi co się przewijają tu na tym filmie? Jeden to Stanisław Papież (widziałam podpis , to  jeden z wielu (albo i wszyscy tam) który popularyzuje teologię Intronizacji Jezusa na Króla Polski wg ks Kiersztyna.

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1874&Itemid=46

Przewija się postać poety Kazimierza Węgrzyna związanego z ks Kiersztynem
Z książki poety Kazimierza Węgrzyna pt „Księga Nadziei”
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1853313c37ac6130.html

Jeden z panów to też Eugeniusz Sendecki, który prowadzi na You-Tube Telewizję Narodową, związaną wcześniej z P.Bublem, nie wiem jak teraz:
http://www.youtube.com/profile?user=eugeniuszsendecki&hl=pl

Cóż to za Przymierze.....? Chyba jeden wielki kogiel-mogiel!



Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #207 dnia: Maja 03, 2010, 11:23:44 am »


Cóż to za Przymierze.....? Chyba jeden wielki kogiel-mogiel!

Jestem katolikiem i moja wiara zabrania mi glosować na Jarosława Kaczyńskiego, który był przeciw ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci autorstwa LPR. Lepsze Przymierze niż jakiś zwolennik aborcji.
Oto fragment wypowiedzi dla Panoramy TVP2 z dn 19 03 2007 r o zmianach w ustawie dotyczącej ochrony życia

Cytuj
Jarosław Kaczyński: To jest w istocie inicjatywa Prezydenta Rzeczypospolitej ale ze względu na zaawansowanie procesu legislacyjnego będzie pewnie przedłożona jako poprawka, klubowa poprawka w drugim czytaniu. Chodzi o taki zapis zmian w konstytucji, który z jednej strony utrwala ten poziom ochrony życia, który mamy obecnie. Uniemożliwia no, w każdym razie radykalnie utrudnia jego zmianę na niekorzyść. Nie zamyka drogi do innych zmian i jednocześnie wprowadza pewnego rodzaju ochronę kobiety ciężarnej, także tej, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, w tym i w tych sytuacjach, które zostały opisane w obecnie obowiązującej ustawie zakazującej aborcji. Mówię o tych sytuacjach wyjątkowych. Tu oczywiście nie ma żadnego działania przymusowego, żadnego zakazu, bo to jest w dzisiejszym państwie, w moim przekonaniu, niemożliwe. Ale to jest takie mocne wyciągnięcie dłoni do tych pań, które na skutek różnych tragedii znalazły się w takiej sytuacji.

Krzysztof Ziemiec: Oficjalne szczegóły kiedy poznamy?

Jarosław Kaczyński: Już niedługo, bo przecież drugie czytanie bardzo niedługo.

Krzysztof Ziemiec: Dziękuję bardzo. Premier Jarosław Kaczyński był gościem dzisiejszego wydania "Panoramy".

Jarosław Kaczyński: Dziękuję bardzo.


   

Jest wiele do zrobienia, nasz wysiłek chcemy jednak zacząć od najważniejszego, od Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, w duchu Bożego Miłosierdzia, posłuszni objawieniom danym siostrze Faustynie, Rozalii Celakównej i wielu innym sługom bożym na całym świecie, o czym milczą światowe media.





Spór o Intronizację jest przepełniony nieczytelnym teologicznym bełkotem, głoszącym sprzeczne
kwestie opakowane w tak szalenie mętnych sformułowaniach, że każda ze
stron będzie mogła rozumieć to na swój własny sposób.
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2010, 11:34:51 am wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #208 dnia: Maja 03, 2010, 11:39:54 am »

A najlepszy kandydat to Ludwik Wasiak. :) Wczoraj go zobaczyłem na you tubie to padłem.
Ośmiesza ideę narodową.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #209 dnia: Maja 03, 2010, 12:08:40 pm »


Cóż to za Przymierze.....? Chyba jeden wielki kogiel-mogiel!

Jestem katolikiem i moja wiara zabrania mi glosować na Jarosława Kaczyńskiego, który był przeciw ochronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci autorstwa LPR.

A ja to jestem protestantka i moja wiara pozwala mi głosować na kogo będę chciała. Co mi pan tu wyjeżdża ze swoimi wywodami? Ja panu nie sugeruje żadnego kandydata. Dla mnie to "Przymierze.... " to jednak jeden wielki kogiel-mogiel! a dla pana może być nawet delicja.
 
Cytat: z zaproszenia
Jest wiele do zrobienia, nasz wysiłek chcemy jednak zacząć od najważniejszego, od Intronizacji Chrystusa na Króla Polski, w duchu Bożego Miłosierdzia, posłuszni objawieniom danym siostrze Faustynie, Rozalii Celakównej i wielu innym sługom bożym na całym świecie, o czym milczą światowe media.

I jest to jeden wielki kogiel-mogiel!  Jest to takie mieszanie Tradycji Katolickiej i tradycji narodowej, w ramach schematu "Polak-katolik", "Patriota-katolik", a tym samym bardziej jej wykorzystywanie dla realizacji własnych celów pozareligijnych, jak to chciał zrobić i zrobił już nie jeden. Jest to próba szukania schronienia pod skrzydłami Kościoła dla spraw stricte politycznych i narodowych, a to przeważnie bywa ze szkodą dla misji tego pierwszego.

Spór o Intronizację jest przepełniony nieczytelnym teologicznym bełkotem, głoszącym sprzeczne
kwestie opakowane w tak szalenie mętnych sformułowaniach, że każda ze
stron będzie mogła rozumieć to na swój własny sposób.

Jakim nieczytelnym teologicznym bełkotem? Dla mnie jest to jasne jak słońce na Niebie! I dla tych co szukają i dociekają też! Tak się przyjmuje jak było zawsze. Póki co, to w wielu pana wypowiedziach pana mowa jest dla mnie bełkotem. Jak się strony w tak WAŻNEJ! kwesti nie mogą zrozumieć, to w czym się zrozumią w przyszłości?  Pan pisał do tego kapłana, proszę sobie jeszcze obejrzeć i posłuchać, gdzie ksiądz Rafał Trytek (sedewakantysta) udzielił odpowiedzi na pytanie słuchacza dotyczące ks. dr hab. Piotra Natanka i jest również wypowiedź na temat Intronizacji wg. nauki ks. Kiersztyna.

http://www.youtube.com/watch?v=bj8WUEFR4uY





Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 24 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!