Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 19:43:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24 Drukuj
Autor Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?  (Przeczytany 55020 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #180 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:15:23 pm »

Wojciech Wierzejski
Wierzejski do Wierzejek ;)  ...
Wierzejski jest ok. :P
Smacznego!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Solozzo
bywalec
**
Wiadomości: 91


« Odpowiedz #181 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:17:40 pm »

Bartłomiej Kurzeja - rzeźbiarz polski - na Prezydenta RP !!!!! Doskonały kandydat. Znany w środowisku.
Młody zdolny.
http://www.youtube.com/watch?v=gg8yRWvm8Vc
płk Leon Wasiak z SN im. Romana Dmowskiego - http://www.youtube.com/watch?v=T3WPozfXxh4

Pan na poważnie?
http://www.youtube.com/watch?v=IcaRJVhMT90
Zebrani w salonie Pani Mecenas Elżbiety Zimeckiej- lubelscy narodowcy przygotowujący się do rozpoczęcia kampanii wyborczej wybitnego artysty rzeźbiarza,czołowego heppenera ,filozofa i Męża Stanu -Bartłomieja Kurzei z oburzeniem i ze zgrozą przyjęli decyzję PKW o niedopuszczeniu jedynego narodowego kandydata na urząd Prezydenta RP...


TV9
http://www.youtube.com/watch?v=E0MiizMVy9g&feature=watch_response
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #182 dnia: Kwietnia 30, 2010, 22:22:05 pm »

Zebrani w salonie Pani Mecenas Elżbiety Zimeckiej- lubelscy narodowcy przygotowujący się do rozpoczęcia kampanii wyborczej wybitnego artysty rzeźbiarza,czołowego  heppenera ,filozofa i Męża Stanu -Bartłomieja Kurzei z oburzeniem i ze zgrozą przyjęli decyzję PKW o niedopuszczeniu jedynego narodowego kandydata na urząd Prezydenta RP... 
Jak zwykle na jednej kanapie ;) ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #183 dnia: Maja 01, 2010, 18:37:10 pm »

...
Ma Pan problema na poziomie: kto jet gorszy - Bejlis, czy Macoch ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #184 dnia: Maja 01, 2010, 19:03:45 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=SMcRDWu1DhM&feature=player_embedded#at=62

Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #185 dnia: Maja 01, 2010, 20:22:21 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=SMcRDWu1DhM&feature=player_embedded#at=62
Naszym politykom zachlewikowym powinno załysieć po takiej wypowiedzi. Widać tu program pragmatycznej strategii. Można dyskutować, kiedy przenieść głosy na najmocniejszego "kandydata polskiej racji stanu" ale myśl jest zacna, by wypromować wszelkie opcje patriotyczne.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #186 dnia: Maja 01, 2010, 22:35:38 pm »

...
Ma Pan problema na poziomie: kto jet gorszy - Bejlis, czy Macoch ...

Ja nie mam problemu. Problem ma PiS.

Przypominania kłamstw tej partii nigdy za wiele.
http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2010, 22:42:39 pm wysłana przez Alagor » Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #187 dnia: Maja 02, 2010, 13:26:16 pm »


Ja nie mam problemu. Problem ma PiS.

Przypominania kłamstw tej partii nigdy za wiele.
http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4
Demaskowanie PiSu to  obowiązek każdego świadomego patrioty Polaka.Ta partia dobra była w prowokacjach, intrygach, skuteczna w konfliktowaniu nas z sąsiadami, uzależnianiu Polski od polityki Izraela i USA i wplątywaniu nas w konflikty zbrojne. Innych zasług nie pamiętam.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #188 dnia: Maja 02, 2010, 15:18:14 pm »

...

...

Problem jest tylko jeden, czy panowie są na żołdzie mafii z b. WSI i ich moskiewskich mocodawców, czy też użytecznymi durniami robiącymi to samo gratis.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #189 dnia: Maja 02, 2010, 15:45:29 pm »


Problem jest tylko jeden, czy panowie są na żołdzie mafii z b. WSI i ich moskiewskich mocodawców, czy też użytecznymi durniami robiącymi to samo gratis. [/b]
Panie JWK!!!
Czy jest jakiś dogmat  nakazujący ślepa wiarę w PiS, że to jedyna partia zdolna podźwignąć Ojczyznę z upadku?
Ja mam wątpliwości czy w ogóle jest to partia Polska i ich działania do takiego punktu widzenia mnie tylko utwierdzają.
Jaki ja jako Polak mam interes, aby popierać kogoś kto cieszył się, że Bnai Brith się reaktywowała w Polsce, aby skuteczniej odzyskać (kosztem obecnego pokolenia Polaków) doczesne dobra żydów będących obywatelami Polski skradzione lub zniszczone przez okupantów?
Jaki jest interes Polaków, by łożyć na wojny i konflikty zbrojne USA i Izraela mających apetyty na iracką, irańską i wszelkie dobra znajdujące się na syberyjskiej  ziemi i całego świata?
Jaki powód mam w tym by popierać tych co zniszczyli abp Wielgusa,ks. Mirosława Drozdka, ojca Konrada Hejmo i innych by w ich miejsce obsadzać duchownych promujących judaizm w Kościele posoborowym (święto Hanuki)?
Jaki mam powód wierzyć kłamcom przypisującym sobie innych zaslugi.( przemówienie Giertycha w sejmie o łgarstwach PiSu)
Najwyższy czas,   aby nigdy ludzie o takiej mentalności Polsce i Kościołowi nie szkodzili.Przecież obłudników i Nasz Pan Jezus Chrystus sympatią nie darzył.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #190 dnia: Maja 02, 2010, 16:26:33 pm »

Dobrze by było, gdyby Pan pomedytował nad przypowieściami o budowie wieży (Łk 14,28-30) i o królu wyruszającym na wojnę (Łk 14,31-33) oraz wziął sobie do serca cytowaną tu wypowiedź Pana Marka Jurka o "kandydatach Polskiej Racji Stanu", bowiem to co Pan uprawia, jest dokładnie po linii wytycznych platfusów, jak neutralizować elektorat przeciwnika. 
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #191 dnia: Maja 02, 2010, 16:54:33 pm »

Problem jest tylko jeden, czy panowie są na żołdzie mafii z b. WSI i ich moskiewskich mocodawców, czy też użytecznymi durniami robiącymi to samo gratis. [/b]

O to samo mógłbym zapytać pana, pomijajac fragment z WSI. Proszę przyjąć do wiadomości, że PiS nie zbawi świata, jest partią posiadającą mnóstwo wad, wcale nie lepszą od PSLu czy PO, wręcz bardziej szkodliwą (choćby dlatego, że skompromitowali hasło walki z układem). Na krytykę potrafią się zdobyć ludzie rozsądnie myślący: Ziemkiewicz, Korwin-Mikke, Gwiazdowski - wszyscy są z WSI lub użytecznymi durniami? Proponuję kubeł zimnej wody, bo swoim zapałem i wiarą w nieomylność partii przypomina pan prawdziwego północnokoreańskiego komunistę.
Zapisane
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #192 dnia: Maja 02, 2010, 17:36:02 pm »

Proszę przyjąć do wiadomości, że PiS nie zbawi świata, jest partią posiadającą mnóstwo wad,

Król Kazimierz Wielki też nie zbawił świata i miał mnóstwo wad...

Generalnie: w polityce, tak jak w życiu wybieramy to co możemy wybrać. Wyobrażam sobie, ze tradycjonalista chciałby mieszkać w dworku... takim pięknym z czasów saskich... ale cóż: musi wybierać... i czasami mieszka w bloku. Mało jest bezkompromisowych, którzy wybierają bardziej tradycyjne miejsce, np. szałas w lesie, albo własnoręcznie zrobioną lepiankę.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2010, 17:58:32 pm wysłana przez Zygmunt » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #193 dnia: Maja 02, 2010, 18:19:50 pm »

Proszę przyjąć do wiadomości, że PiS nie zbawi świata, jest partią posiadającą mnóstwo wad, 
Król Kazimierz Wielki też nie zbawił świata i miał mnóstwo wad...

Generalnie: w polityce, tak jak w życiu wybieramy to co możemy wybrać. Wyobrażam sobie, ze tradycjonalista chciałby mieszkać w dworku... takim pięknym z czasów saskich... ale cóż: musi wybierać... i czasami mieszka w bloku. Mało jest bezkompromisowych, którzy wybierają bardziej tradycyjne miejsce, np. szałas w lesie, albo własnoręcznie zrobioną lepiankę.
Pozwoli Pan, że w dniu Jego imienin i wobec tak trafnej wypowiedzi wzniosę toast ku Jego pomyślności.

Ergo bibamus!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #194 dnia: Maja 02, 2010, 18:27:08 pm »

... choćby dlatego, że skompromitowali hasło walki z układem ...
No oczywiście z układem walczy p.Pitera uzbrojona w kulturę Palikota i siłę spokoju Niesiołowskiego. A swoją drogą, na poważnie, jak wpadł pan na to?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!