Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 19:44:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Drukuj
Autor Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?  (Przeczytany 55022 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #90 dnia: Kwietnia 20, 2010, 22:51:43 pm »

Jak można uważać PiS za partię konserwatywną, skoro w okresie swoich rządów nie sprzeciwiła się zabijaniu nienarodzonych w majestacie prawa?

Był o tym cały temat na forum.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #91 dnia: Kwietnia 20, 2010, 22:56:03 pm »

@ Alagor.
Może Pan się zaciągnie do MON-u, a nie składa Pan takie propozycje niewiascie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #92 dnia: Kwietnia 20, 2010, 22:58:45 pm »

@ Alagor.
Może Pan się zaciągnie do MON-u, a nie składa Pan takie propozycje niewiascie.

Do MONu z przyjemnością. Tylko czy do ministerstwa można się zaciągnąć?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #93 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:00:55 pm »

Myślę, ze w obecnym układzie politycznym dla Pana miejsce sie znajdzie. ;D
O ile bycie zawodowym "trepem" nie uwłacza Pańskiej godności.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #94 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:34:43 pm »

@ Alagor.
Może Pan się zaciągnie do MON-u, a nie składa Pan takie propozycje niewiascie.

Do MONu z przyjemnością. Tylko czy do ministerstwa można się zaciągnąć?

Są konkursy proszę stawać ;)

Do wojska by mnie nie wzieli, poza tym piszą o mężczyznach, ja póki co czuję się kobietą.
Nie byli komandosami ale nikt głupot nie gadał że mamy zawodową armię. Poza tym gro mężczyzn uczyło się porządku i radzenia sobie w życiu. A nie takie lalusie jak teraz paradują po ulicy.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #95 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:37:42 pm »

Mówi Pani o metroseksualnych chłopiętach ??? ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #96 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:40:12 pm »

Żeby tylko metroseksualnych. To już o pedałowanie zahacza. Boże gdzie Ci mężczyźni...?
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #97 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:43:01 pm »

;D ;D ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
kamilek
Gość
« Odpowiedz #98 dnia: Kwietnia 20, 2010, 23:47:18 pm »

.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #99 dnia: Kwietnia 21, 2010, 05:01:43 am »

Czy na  Forum Krzyz musimy słuchać o wielkich zasługach generała Jaruzelskiego?? Pan Stefan pomylił chyba fora. To nie forum SLD lub tygodnika NIE albo Gazety Aborczej. Tak się jakoś składa, że pan Jaruzelski jest we wszystkich mediach, ma siłę na wyjazd do Moskwy, ale jak przychodzi do rozprawy w Gdańsku(za zbrodnie w 1970 roku) to od razu jest schorowany. Tak jak pozostali prominenci PRL.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #100 dnia: Kwietnia 21, 2010, 07:20:30 am »

O ile bycie zawodowym "trepem" nie uwłacza Pańskiej godności.

Praca w MON to raczej siedzenie za biurkiem, wygląda na przyjemną robotę. Nic w tym uwłaczającego.

@wiridiana:
Nie zauważyłem, żeby osoby po jakże wartościowym przeszkoleniu w wojsku były szczególnie zaradne (poza składaniem ubrań w kostkę). Przymusowy pobór to jedna z głupszych rzeczy, jaką wymyślono. Jak ktoś sobie nie odczuwa potrzeby nauki składania ubrań w kostkę czy skakania na poligonie to i państwo go nie powinno do tego zmuszać. PiSowski pomysł brania do wojska jedynych żywicieli rodzin na pewno nauczyłby zaradności wszystkich, zwłaszcza rodziny.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #101 dnia: Kwietnia 21, 2010, 07:22:30 am »

Panie Kurak. "Ani Kaczynski,ani Komorowski mi nie lezy,blizej mi do Jaroslawa Kaczynskiego" Ponieważ napisał Pan za drugim razem Jarosław to ja do pierwszego nazwiska w myślach  :D dopisałem Lech. Przepraszam ale niskie ciśnienie :) spowodowało, że przeczytałem bez zrozumienia  :-[ Pana wypowiedzi.
Spoko ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #102 dnia: Kwietnia 21, 2010, 07:27:30 am »

O ile bycie zawodowym "trepem" nie uwłacza Pańskiej godności.

Praca w MON to raczej siedzenie za biurkiem, wygląda na przyjemną robotę. Nic w tym uwłaczającego.

@wiridiana:
Nie zauważyłem, żeby osoby po jakże wartościowym przeszkoleniu w wojsku były szczególnie zaradne (poza składaniem ubrań w kostkę). Przymusowy pobór to jedna z głupszych rzeczy, jaką wymyślono. Jak ktoś sobie nie odczuwa potrzeby nauki składania ubrań w kostkę czy skakania na poligonie to i państwo go nie powinno do tego zmuszać. PiSowski pomysł brania do wojska jedynych żywicieli rodzin na pewno nauczyłby zaradności wszystkich, zwłaszcza rodziny.

To nie o to chodzi, czego uczy, ważne, że prawie każdy mężczyzna takie szkolenie przeszedł. Armia zawodowa, którą obecnie mamy nadaje się tylko do walki z nazwy. 80% żołnierzy to kadra oficerska z której może 10% to żołnierze z prawdziwego zdarzenia, reszta to pracownicy biurowi którzy żołnierzami są tylko z nazwy, pensji i szybkiej emerytury. W obliczu zagrożenia chyba tylko partyzantka nas ratuje. I nie liczmy na to, że "bracia" z zachodu nam pomogą.
Ja w wojsku nie byłem i powiem szczerze, że dziś tego żałuję.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #103 dnia: Kwietnia 21, 2010, 07:27:55 am »

Jak ktoś sobie nie odczuwa potrzeby nauki składania ubrań w kostkę czy skakania na poligonie to i państwo go nie powinno do tego zmuszać. PiSowski pomysł brania do wojska jedynych żywicieli rodzin na pewno nauczyłby zaradności wszystkich, zwłaszcza rodziny.
Ta jednostka chorobowa, która pana dopadła to pisica pospolita. Przy tej okazji dorzucił pan coś do prezydenckiego żyrandola. Może do pen-clubu pana dokooptują ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #104 dnia: Kwietnia 21, 2010, 07:54:21 am »



@wiridiana:
Nie zauważyłem, żeby osoby po jakże wartościowym przeszkoleniu w wojsku były szczególnie zaradne (poza składaniem ubrań w kostkę). Przymusowy pobór to jedna z głupszych rzeczy, jaką wymyślono. Jak ktoś sobie nie odczuwa potrzeby nauki składania ubrań w kostkę czy skakania na poligonie to i państwo go nie powinno do tego zmuszać. PiSowski pomysł brania do wojska jedynych żywicieli rodzin na pewno nauczyłby zaradności wszystkich, zwłaszcza rodziny.

Uczy punktualności.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!