Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 00:31:58 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231962 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24 Drukuj
Autor Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem?  (Przeczytany 54971 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #285 dnia: Maja 07, 2010, 22:36:36 pm »

Nie jestem pewien czy Komorowskiemu nawet prywatnie przysluguje tytul hrabiowski. Trzeba by to sprawdzic. Przede wszystkim "czystosc" genealogiczna.
Której jak mawia inny kandydat, Olechowski, nie dałoby się zaprzysiąc z ręką na ustawach norymberskich.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #286 dnia: Maja 09, 2010, 07:03:55 am »

Kto według Państwa wygra te wybory?
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #287 dnia: Maja 09, 2010, 07:15:20 am »

Kto według Państwa wygra te wybory?

Może Pan otworzyć ankietę na temat :)
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
tejonek
uczestnik
***
Wiadomości: 107


Święty Andrzeju Kim módl się za nami

« Odpowiedz #288 dnia: Czerwca 21, 2010, 18:13:13 pm »

Ja na Kaczyńskiego bym chciał, ale wybory od 18 lat... :)
Zapisane
Kawod Elohim!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #289 dnia: Stycznia 29, 2013, 16:33:48 pm »

Myślę (obym się mylił), że może mieć z tym kłopot zwłaszcza, że po ulicach chodzi jeszcze wielu "nieznanych sprawców".

przecież kandydatura JKM jest wygodna dla "nieznanych sprawców"

Stary wątek, ale nie ma co nowego otwierać, bo to nie forum polityczne, a ta informacja może tu być.


Janusz Korwin-Mikke: Podpisałem lojalkę

Janusz Korwin-Mikke przyznaje, że podpisał lojalkę. Zobowiązał się w niej, że nie będzie obalał ustroju PRL.

Na jednej z wielu nagrywanych przez siebie wideo konferencji lider Nowej Prawicy przyznaje się do podpisania zobowiązania wobec Służby Bezpieczeństwa. Konferencja odbyła się 21 stycznia br. Na pytanie czy podpisał lojalkę polityk odpowiada:

„Zobowiązałem się, że nie będę obalał siłą ustroju PRL. Gdybym miał chociaż ze cztery czołgi, to bym oczywiście tego nie podpisał, ale ponieważ nie miałem, to podpisałem".

http://niezalezna.pl/37606-janusz-korwin-mikke-podpisalem-lojalke
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2013, 16:35:57 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2919

« Odpowiedz #290 dnia: Stycznia 29, 2013, 16:56:59 pm »

Chyba przyznawał się już wcześniej bo już o tym słyszałem.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #291 dnia: Stycznia 29, 2013, 16:59:47 pm »

obawiam się, że nowym, starym prezydentem w 2015 roku zostanie Komorowski
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #292 dnia: Lutego 07, 2013, 18:32:08 pm »

Ale jedno jest pewne. Nie zostanie wybrany w 2015 roku. ;D
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #293 dnia: Lutego 08, 2013, 00:02:07 am »

Pan JKM jest największym szkodnikiem na prawicy. Nie ukrywa swojej sympatii wobec masonerii, a jego wypowiedzi odnośnie wolnomularstwa są typowo masońskie(np. "Nie jestem masonem, ale gdybym mógł, to bym został, bo to tak wspaniała organizacja).
Ponadto w czasach PRL należał do Stronnictwa Demokratycznego - legalnej przybudówki PZPR - przez 18 lat. Gdy komuna upadała, nagle zmienił poglądy.

Można prosić o źródło cytatu.
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #294 dnia: Lutego 08, 2013, 23:31:50 pm »


Można prosić o źródło cytatu.

Padło to z pewnością z programie "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego, gdzie "JKM" występował. Był to odcinek poświęcony masonerii.  Niestety nie mogę odnaleźć tego filmu na yt. W jakichś pomniejszych wywiadach również padało to stwierdzenie.
Pan się nie spieszy, poczekam. Jeśli w tylu różnych miejscach powiedział to samo i Pan to czytał to napewno Pan sobie przypomni gdzie to czytał/słyszał.
Swoją drogą to dziwne - zapamietał Pan dokładnie taki długi cytat, a nie pamięta Pan gdzie to czytał...
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #295 dnia: Lutego 08, 2013, 23:52:42 pm »

Przecież odpowiedziałem Panu, że SŁYSZAŁEM te słowa w programie "warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego w odcinku o masonerii. Kiedyś był na youtube ten odcinek, a teraz już nie ma. Jeśli jednak Pańskie fanatyczne oddanie wąsatemu guru z muchą przysłania Panu zdolność czytania ze zrozumieniem(jak większości jego wyznawców), to już Pański problem, nie mój.

Słyszał Pan raz i zapamiętał dokładnie cały tekst. Teraz niestety zdjęto ten program z yt.
A co z licznymi wywiadami w których powiedzial to samo - spalili całe nakłady?
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #296 dnia: Lutego 09, 2013, 01:05:02 am »


Słyszał Pan raz i zapamiętał dokładnie cały tekst. Teraz niestety zdjęto ten program z yt.
A co z licznymi wywiadami w których powiedzial to samo - spalili całe nakłady?

Nie wydałbym złamanego grosza na kupno gazety z wywiadem z tym człowiekiem. Obejrzałem dziesiątki wywiadów/wykładów z JKM na youtube i byłoby zabawne, gdybym teraz miał podać z pamięci film z 40minutowym wywiadem i jeszcze dokładny czas wypowiedzi. I chyba nie oczekuje Pan, że zacznę teraz szukać tych wypowiedzi, bo byłoby to śmieszne.

Zresztą, jak się bardzo nie chce czegoś wiedzieć, to się tego wiedzieć nie będzie. Doskonałym przykładem są wyznawcy tego komunistycznego kolaboranta. Wystarczyłoby poszukać samemu, napisać do JKMa na jego blogu, bądź zainteresować się i przyjść na jakiś jego wykład, a potem zadać pytanie. No, ale najłatwiej jest trwać w błędzie i wmawiać sobie, że JKM zrobiłby raj na ziemi, ale niestety nikt go nie wybierze w wyborach.

Teraz Pan rozumie? Czy uda Pan kolejne zdziwienie?

No to podsumujmy:
- zapamiętał Pan dokładnie słowo w słowo co powiedział JKM w wielu miejscach, ale nie potrafi Pan wskazać ani jednego miejsca gdzie można to zobaczyć - trzeba Panu wierzyć na słowo. Domyślam się, że uważa Pan, że jeśli ktoś Panu wierzy we wszystko co Pan o kimś napisze to jest to mądry człowiek, jeśli zaś ktoś słucha JKM i uważa, że "to się trzyma kupy" (sczególnie w sprawach gospodarczych) znaczy - fanatyk,
- jak Pan chce kupić gazetę zawsze Pan wcześniej sprawdza czy nie ma w niej wywiadu z JKM,
- obejrzał Pan dziesiątki wywiadów z JKM - można wiedzieć po co? Sadomasochizm czy też taką Pan ma robotę?
- kłamie Pan sugerując, że prosiłem o czas w filmie w jakim jest wypowiedź JKM na ten temat,
- jak podaję się cytat z czyjejś wypowiedzi, z zamiarem zdyskredytowania tej osoby, przyzwoitością jest, że ma się też źródło tego cytatu - Pan najprawdopodobniej uważa inaczej. No cóż, kwestia kultury, wychowania,
- zdanie o "wyznawcach kolaboranta" pozostawiam bez komentarza. Świadczy ono głównie o Panu.
- Pan podaje cytat po czym każe mi sobie szukać źródła, bo dla Pana to jest śmieszne. A więc poszukałem sobie i jedynym miejscem w całym internecie z tym "cytatem" jest... Pański wpis!
- kolejnym Pana kłamstwem są słowa, że wmawiam sobie, że JKM zrobiłby raj na ziemi,
- zarzuca Pan JKM, że czymś strasznym było, że należał do SD. W takim razie domyślam się, że w Pana wymarzonej Polsce taki poseł na Sejm PRL, śp. Kisielewski powinien być chyba rozstrzelany jako wyjątkowe bydle,
- pisze Pan, że JKM po upadku komuny zmienił poglądy - pytam jakie?
- Pisze Pan "pańskie fanatyczne oddanie wąsatemu guru z muchą przysłania Panu zdolność czytania ze zrozumieniem(jak większości jego wyznawców), to już Pański problem, nie mój." Skąd wniosek o fanatycznym oddaniu? Znowu Pan kłamie. Ja poprosiłem tylko o źródło cytatu a Pan pisze o fanatycznym oddaniu. Tak się kończy wyrzucenie logiki ze szkół... Co do uwagi o wąsatym guru z muchą - rozumiem, że Pan nakazałby wszystkim golić się codziennie i nosić tylko krawat. Ot kolejny zamordysta. A swoją drogą, rozumiem, że jak ktoś w Pana rodzinie lub wśród znajomych się nie goli to zrywa Pan z nim znajomość?
- biorąc pod uwagę Pański wpis w innym wątku, że JKM jest masonem, po co w ogóle wypisuje Pan jako zarzut, że JKM powiedział (wg Pana) że chciałby być masonem. Chyba dalej idącym zarzutem jest ten, że nim po prostu jest. A swoją drogą skąd Pan wie, że jest? Czyżby Pan należał do tej samej Loży?

Wziąwszy to wszystko pod uwagę (i Pana zachowanie w innych wątkach) zalecam Panu - więcej, dużo więcej czytać, dużo mniej pisać. Niestety Pańska "wiedza" na większośc tematów, na które się Pan wypowiada jest tragiczna, a nadrabia to Pan jedynie bezczelnością. Trafił Pan na forum na którym poziom intelektualny, kultura dyskusji (najczęściej) i poziom wiedzy jest bardzo wysoki (i bynajmniej nie mówię o sobie) i wypadałoby się próbować dostosować. Tak jak pisałem wcześniej, jedną z metod jest dużo więcej czytać.
Chociaż biorąc pod uwagę poziom Pańskiej ignorancji połączonej ze stopniem agresji, obawiam się, że raczej nie weźmie Pan sobie tego do serca...
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #297 dnia: Lutego 09, 2013, 02:53:44 am »

Bardzo bym prosił P.T. Moderację o udzielenie ostrzeżenia panu Pięknowłosemu. Już po raz kolejny bezpodstawnie zarzuca dyskutantom różne rzeczy, których oni nie powiedzieli. Inaczej mówiąc kłamie. Już nie wspomnę o tym, że rażąco narusza punkt 2 regulaminu.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #298 dnia: Lutego 09, 2013, 08:55:17 am »

Obawiam sie, ze osoba podpisujaca sie "Pięknowłosy" jest lysa.
A w ogole, to uwazam, ze jest jedna z osob, ktora wyslano w internet, zeby pisaly to samo o JKM. Wszystkie te osoby (albo jedna) uzywaja tych samych tekstow.
Niestety, jest jeszcze kategoria hien internetowych przypominajacych o sprawie z nozem.
Ja, jak zwykle, zaglosuje na Mikkego. Jesli bedzie startowal w wyborach.
Zapisane
makumba
rezydent
****
Wiadomości: 276

« Odpowiedz #299 dnia: Lutego 09, 2013, 09:24:30 am »

JKM nigdy nie krył swojej fascynacji masonerią, przy czym czynił rozróżnienie na lewicową i prawicową. Tą pierwszą uważa raczej za pseudo-masonerię i ma o nie jak najgorsze zdanie. Lecz jeśli chodzi o tą drugą "tradycyjną" masonerię, zawsze stawał w jej obronie, więc wcale nie zdziwiłbym się gdyby cytat Pana Pięknowłosego był prawdziwy. Pamiętam , że JKM często podniecał się tym, że ponoć Bronisław Wildstein należy do "Wielkiej Narodowej Loży Polski" (czy jak to się tam zwie..). Była w sieci nawet taka rozmowa między nimi gdzie JKM wprost się oto zapytał, a Wildstein z tego co pamiętam odpowiedział "nie potwierdzam, nie zaprzeczam".

Jeśli chodzi o przynależność to SD, to wydaje się że chciał przemycić tam swój liberalizm. Stwierdzenie, że był komunistycznym kolaborantem jest zupełnie nietrafione, bo cóż on takiego zrobił co przyczyniłoby się do umocnienia komuny w Polsce. Same członkostwo w SD nic nie znaczy. Będąc w tej partii promował liberalizm tak jak promuje go i dzisiaj.


« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2013, 09:26:37 am wysłana przez makumba » Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 24 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Kto może teraz być nowym Prezydentem? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!