Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 13:32:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231956 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: [NCz!]: Artur Rumpel - Jubileusz Benedykta XVI
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: [NCz!]: Artur Rumpel - Jubileusz Benedykta XVI  (Przeczytany 1653 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« dnia: Kwietnia 18, 2010, 09:00:26 am »

ten tekst to solidne podsummowanie dokonań naszego Ojca Świętego. Dziękuję Panu za niego, Panie Arturze !
Może za tydzień lub dwa zechce Pan go umieścić na blogu, bo może przydać się jako argument w polemikach czy też powielany w gazetkach parafjalnych ?

Jedna drobna uwaga krytyczna: są w nim uzyte skróty OD, TAC i FSSPX bez ich rozwinięcia. Warto by to skorygować ;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #1 dnia: Kwietnia 25, 2010, 17:33:04 pm »

ten tekst to solidne podsummowanie dokonań naszego Ojca Świętego. Dziękuję Panu za niego, Panie Arturze !
Może za tydzień lub dwa zechce Pan go umieścić na blogu, bo może przydać się jako argument w polemikach czy też powielany w gazetkach parafjalnych ?

Jedna drobna uwaga krytyczna: są w nim uzyte skróty OD, TAC i FSSPX bez ich rozwinięcia. Warto by to skorygować ;)

Umieszczę na blogach w przyszłym tygodniu, zgodnie z zasadami przyjętymi przez Najwyższy Czas. Co do skrótów, to kilka linijek wyżej te wspólnoty są omówione pod ich pełnymi lub częściowo pełnymi nazwami, nie widzę więc powodu do rozwijania skrótó. Myślę, że każdy uważny czytelnik je bez problemu przyporządkuje.
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #2 dnia: Kwietnia 28, 2010, 11:40:56 am »

W dzisiejszym numerze jest list jakiegoś Krzysztofa, który uważa, że mój tekst jest zmanipulowanym stekiem bredni. Fajnie. Przynajmniej jest z czym polemizować
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #3 dnia: Maja 11, 2010, 16:27:40 pm »

Umieściłem:
http://fronda.pl/arturrumpel/blog/jubileusz_benedykta_xvi
Przeszło zupełnie bez echa
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #4 dnia: Maja 12, 2010, 08:15:40 am »

Wyznawcom kultu Wielkiego Poprzednika brak argumentów.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: [NCz!]: Artur Rumpel - Jubileusz Benedykta XVI « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!