Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:44:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie - 87 osób zginęło
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 45 Drukuj
Autor Wątek: Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie - 87 osób zginęło  (Przeczytany 150169 razy)
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 10, 2010, 11:54:30 am »

Nie ma pan bladego pojecia co jest na miejscu a co nie.

Być może to pani nie ma pojęcia co to jest śmierć człowieka.

Cytuj
Jaka polityke?? Zabijanie to polityka?? Jaka jednosc narodu?? Jednosc z Komorowskim na czele?? Moze pan sie lepiej opamieta?

Brak słów...
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 10, 2010, 11:55:37 am »

Panie Alagor i jędrek.
Prosze przejrzeć wiadomości z ostatnich 24 godzin na CAŁYM świecie.
W tragicznych wypadkach zginęło kilka tysięcy dusz.
A płakał pan nad tymi spalonymi żywcem w kościele?
Nie? Bo nie podano w TV?
I życie toczy się dalej.

A wypadek pod lotniskiem w Smoleńsku wogóle mnie nie rusza.
Na pokładzie nie było ani jednej osoby, która jest moją rodziną, przyjacielem,
a dużo polityków - w kuluarach politycznych już debatują nad jesienną "ramówką" wyborczą,
bo się trochę przetasuje.

"Od nagłej a niespodziewanej śmierci racz uchronić mnie Panie."

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 11:58:45 am wysłana przez romeck » Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 10, 2010, 11:57:41 am »

Wasserman, Gosiewski, Kochanowski, Kurtyka, senator Zajac - to byla rzeczywista elita Rzeczypospolitej. Dramat straszliwy. Jednosc narodu zapewni uklad Tusk-Komorowski, komisje sledcze wszelakie zawiesza, zamiota pod dywan - ponawiam wolanie: Zlituj sie nad nami Panie!
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #18 dnia: Kwietnia 10, 2010, 11:58:28 am »

Panie Alagor, nie jest na miejscu wszczynac nad trumna zmarlych jakichkolwiek dyskusji nt. tych zmarlych, komentowac ich zycie, postepowanie i to co mieli za uszami.

Ja tu komentuje ZUPELNIE cos innego.

Jesli zabija panu kogos bliskiego, i bedzie pan chcial dowodzic ze nie zginal w naturalny sposob, a sledczy powie panu, ze nie czas i miejsce na sledztwo, to moze pan zrozumie.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
jędrek
rezydent
****
Wiadomości: 399


Arcybiskup Paulos Faraj Rahho (1942-2008)

« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:02:16 pm »

Jestem katolikiem, wierzącym, ale też jestem Polakiem. Pan Kaczyński był mi dalszy niż Pani Pan Komorowski. Ale umiem uszanować śmierć Najwyższego Dostojnika mojej ojczyzny, ogarnia mnie z tego powodu smutek. Pani nie umie Pani Murko. Kto kogo zabił?
ad. Siegfried Tak wiem, że zginęli różni ludzie, też mój znajomy zginął pod Lublinem w nocy, ale tu mój kraj został bez prezydenta, bez dowódców wojska, znaleźliśmy się w sytuacji nadzwyczajnej, należy to uszanować i powstrzymać się od głupich komentarzy.
Jakie znaczenie mają teraz komisje śledcze?
Zapisane
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5494.msg112948.html#msg112948 DOŁĄCZ DO GRUPY MODLITEWNEJ I MÓDL SIĘ ZA PRZEŚLADOWANYCH CHRZEŚCIJAN!
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #20 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:03:12 pm »

Jesli zabija panu kogos bliskiego, i bedzie pan chcial dowodzic ze nie zginal w naturalny sposob, a sledczy powie panu, ze nie czas i miejsce na sledztwo, to moze pan zrozumie.

To proszę sobie dowodzić do woli, najlepiej od razu napisać, że za katastrofą stoi Tusk, który jest największym zagrożeniem dla Polski. W tym momencie podziękuję za udział w dyskusji.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #21 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:04:17 pm »

Proponuję /.../ podobne komentarze w temacie pana Józka.

Proponuje otworzyc szampana i przepic do fotografii Tuska, z autografem, jak sadze.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #22 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:05:51 pm »

To proszę sobie dowodzić do woli, najlepiej od razu napisać, że za katastrofą stoi Tusk, który jest największym zagrożeniem dla Polski. W tym momencie podziękuję za udział w dyskusji.

Nastepny wierny wyborca Donalda.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #23 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:07:31 pm »

Nastepny wierny wyborca Donalda.

Nie głosowałem na Donalda Tuska, a tego rodzaju komentarze w tym miejscu pokazują, jak małym człowiekiem pani jest. Obrzydliwe.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #24 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:07:32 pm »

political fiction:
a gdyby marszałek Marek Jurek nie obraził się na politykę i nie złożył laski,
to może byłby dziś p.o. prezydentem?
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:08:16 pm »

Jestem katolikiem, wierzącym, ale też jestem Polakiem. Pan Kaczyński był mi dalszy niż Pani Pan Komorowski. Ale umiem uszanować śmierć Najwyższego Dostojnika mojej ojczyzny, ogarnia mnie z tego powodu smutek. Pani nie umie Pani Murko. Kto kogo zabił?

Nic pan nie rozumie.
To byl MOJ prezydent. Jedyny, na ktorego glosowalam z przekonaniem, z czystym sumieniem.
Nie zyje.
Milosnicy tuskow i komorowskich apeluja o cisze.
Zarty sobie panowie robicie?
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:09:13 pm »

u mój kraj został bez prezydenta

już jest p.o. - ma te same uprawnienia

Jeśli p.o. prezydenta dobrze rozegra tę partię - ostatni ruch, za sześć miesięcy, będzie należec do niego: prezydentura.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 12:12:07 pm wysłana przez romeck » Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:09:31 pm »

Nie głosowałem na Donalda Tuska, a tego rodzaju komentarze w tym miejscu pokazują, jak małym człowiekiem pani jest. Obrzydliwe.

Prosze isc gdzies zwymiotowac to panu ulzy. Pogadamy jak pan dorosnie. Poki co mam wrazenie ze dyskutuje z 18-letnim gnojkiem.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #28 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:10:38 pm »

Prosze isc gdzies zwymiotowac to panu ulzy. Pogadamy jak pan dorosnie. Poki co mam wrazenie ze dyskutuje z 18-letnim gnojkiem.

Żal mi pani.
Tyle jadu, fanatycznej nienawiści, politycznej obsesji w obliczu ludzkiej tragedii. Kto tu powinien dorosnąć? Duże dziecko...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2010, 12:17:24 pm wysłana przez Alagor » Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #29 dnia: Kwietnia 10, 2010, 12:13:44 pm »

Żal mi pani.

Ale z listami miłosnymi proszę na priv'a!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 45 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rozbił się samolot z Lechem Kaczyńskim na pokładzie - 87 osób zginęło « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!