Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:29:17 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: FSSPX - zmiany, zmiany, zmiany
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Drukuj
Autor Wątek: FSSPX - zmiany, zmiany, zmiany  (Przeczytany 37767 razy)
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #150 dnia: Sierpnia 18, 2009, 00:36:29 am »

Panie rojalisto, zeby byc rojalista, to trzeba wiedziec, co to jest lojalnosc. Nikt Panu nie zaufa po tym co zrobiliscie.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #151 dnia: Sierpnia 18, 2009, 13:27:28 pm »

Cóz takiego zrobili Panie Krzysztofie ? Jakiścik rozłam ?
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #152 dnia: Sierpnia 18, 2009, 19:58:59 pm »

Cóz takiego zrobili Panie Krzysztofie ? Jakiścik rozłam ?
Wstapili do OMP zalozonej i prowadzonej od lat przez Adriana Nikiela, trzeba przyznac, ze dzialali preznie, na rzecz OMP. Poniewaz OMP nie byla zarejestrowana w sadzie (?) zarejestrowali i uznali sie za jedyne wladze.

Przeczytal Pan informacje "Rojalisty", ze OMP nie moze uzywac swojej nazwy.

Nie bede tego komentowal.
By moze uzylbym wyrazow uwazanych za bardzo nieprzyzwoite.

Napisze tylko, ze kol. A.Nikiel uwaza sie za sedewakantyste i korzysta z posluhi ks. Trytka, a osoby z Lublina zwiazane sa chyba z B.K.PX. Jesli to bylo powodem swinstwa (jednak), ktore zrobili, to jest to jeszcze wieksze swinstwo, choc i bez tego spore.
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #153 dnia: Sierpnia 18, 2009, 23:03:47 pm »

Panie rojalisto, zeby byc rojalista, to trzeba wiedziec, co to jest lojalnosc. Nikt Panu nie zaufa po tym co zrobiliscie.

???? Skoro pisze Pan publicznie, to można jaśniej?
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #154 dnia: Sierpnia 18, 2009, 23:12:57 pm »

O.k. rozumiem... :(
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #155 dnia: Sierpnia 18, 2009, 23:20:05 pm »

Panie rojalisto, zeby byc rojalista, to trzeba wiedziec, co to jest lojalnosc. Nikt Panu nie zaufa po tym co zrobiliscie.

???? Skoro pisze Pan publicznie, to można jaśniej?
Wyjasnialem, ale moge jeszcze.
Wstapili do OMP zalozonej i prowadzonej przez A.Nikiela.
Dzialali dobrze. Zarejestrowali OMP w sadzie i uznali sie za wladze OMP. Teraz oni sa OMP.
Wedlug informacji z komentarza "Rojalisty" czlonek OMP, z ich oskarzenia, skazane zostal na zaplacenie grzywny za uzywanie nazwy OMP. A wszystkim (urzedom, po zarejestrowaniu) wiadomo, ze OMP, to oni, w Lublinie.
http://www.adnikiel.republika.pl/

szczegolnie polecam publicystyke, a w niej prace pana Bartyzela.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2009, 23:24:53 pm wysłana przez Krzysztof Kałębasiak » Zapisane
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #156 dnia: Sierpnia 18, 2009, 23:24:50 pm »

Dzialali dobrze. Zarejestrowali OMP w sadzie i uznali sie za wladze OMP. Teraz oni sa OMP.
A jakie były powody tego niecnego czynu?

Wedlug informacji z komentarza "Rojalisty" czlonek OMP, z ich oskarzenia, skazane zostal na zaplacenie grzywny za uzywanie nazwy OMP. A wszystkim (urzedom, po zarejestrowaniu) wiadomo, ze OMP, to oni, w Lublinie.
http://www.adnikiel.republika.pl/
Zajrzałem na wskazaną stronę i nie znalazłem informacji ani o procesie i wyroku, ani o grzywnie, czy to jest gdzieś głębiej ukryte?
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #157 dnia: Sierpnia 18, 2009, 23:30:01 pm »

Dzialali dobrze. Zarejestrowali OMP w sadzie i uznali sie za wladze OMP. Teraz oni sa OMP.
A jakie były powody tego niecnego czynu?

Wedlug informacji z komentarza "Rojalisty" czlonek OMP, z ich oskarzenia, skazane zostal na zaplacenie grzywny za uzywanie nazwy OMP. A wszystkim (urzedom, po zarejestrowaniu) wiadomo, ze OMP, to oni, w Lublinie.
http://www.adnikiel.republika.pl/
Zajrzałem na wskazaną stronę i nie znalazłem informacji ani o procesie i wyroku, ani o grzywnie, czy to jest gdzieś głębiej ukryte?
:)
Nie jest ukryte. "Rojalista" podal informacje o skazaniu pana Danka, wiec ja powtorzylem. :)

Adres strony podalem, poniewaz jest strona OMP. Od wielu, wielu lat.
Przepraszam, adresu storny rewolucjonistow z Lublina nie podam, bo nie znam, choc mozna ja znalezc poprzez wyszukiwarke.

Wie Pan, przypomina mi to troche dzialania Milosnikow Tradycji (katolickiej).  :)))
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2009, 23:33:54 pm wysłana przez Krzysztof Kałębasiak » Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #158 dnia: Sierpnia 19, 2009, 07:53:36 am »

Ja zaś mam nadzieję, że nigdy do podobnego skandalu jak tego typu proces nie dojdzie. Będzie to bowiem jedynie pożywka dla lewactwa wszelkiej maści iucuecha dla Sanhendrynu, zaś całkowita kompromitacja środowisk monarchistycznych a być może także całego środowiska tradycjonalistycznego. Juz widzę te argumenta typu "ci z Wrocławia to sedewakantyści a my tutaj w Lublinie to porządni katolicy związani z FSSPX" i takie tam. Niech nikt się nie waży szargać przed ludowymi sądami spraw świętych, a tym bardziej powoływać się broń Boże na FSSPX, bo formalnie nic nie zostaje jak gówniarzom do d***pów nakopać!
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #159 dnia: Sierpnia 19, 2009, 10:06:06 am »

Nie odpowiedział Pan jeszcze na inne moje pytanie, bardzo proszę w miarę możności o odpowiedź:
Cytuj
A jakie były powody tego niecnego czynu?

Wie Pan, przypomina mi to troche dzialania Milosnikow Tradycji (katolickiej).  :)))
Co Pan ma konkretnie na myśli?
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #160 dnia: Sierpnia 19, 2009, 12:36:06 pm »

Dramat, kolejna burza w szklance wody. Drodzy rojaliści - ocknijcie się, Polska przestała być królestwem kilka wieków temu. Współczesna Polska ledwo ciągnie z fasadowym, szkodzącym jej rządem i UE pod niemieckim kierownictwem na karku. Lepiej się szykujcie do solidnej konspiry dla zachowania obyczaju i tradycji, zamiast snuć rojenia o królu.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #161 dnia: Sierpnia 19, 2009, 13:18:14 pm »

Christus Rex ! Christus vincit ! Christus regnat ! Christus imperat !!!
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
in principio
Gość
« Odpowiedz #162 dnia: Sierpnia 19, 2009, 20:57:29 pm »

Sytuacja wygląda jednak inaczej niż się Panu wydaję.
Monarchizm i katolicyzm to naczynia połączone. To musi być sojusz Tronu i Ołtarza.
Innej drogi nie ma.
Radek Buczyński

Tylko to miałby wstąpić na tron Królestwa Polskiego??
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #163 dnia: Sierpnia 19, 2009, 21:09:50 pm »

Sytuacja wygląda jednak inaczej niż się Panu wydaję.
Monarchizm i katolicyzm to naczynia połączone. To musi być sojusz Tronu i Ołtarza.
Innej drogi nie ma.
Radek Buczyński

Tylko to miałby wstąpić na tron Królestwa Polskiego??

Byl jeden Wettyn, ksiaze Saksonii, ale juz jest stary i bezdzietny. Umie po polsku, a w czasie wojny wieziono go w obozie jako...Polaka. Adoptowal kogos ale nie wiem czy tak wartosciowego.
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #164 dnia: Sierpnia 19, 2009, 21:13:40 pm »



Nie wiem skąd Pan czerpie wiadomości, ale ostatnim władcą, który uzywał tytułu króla polski był Mikołaj II Romanow. Więc za 8 lat będzie wiek jak nie będzie królestwa polskiego. Tak gwoli sprostowania.
To zgodnie z zasadami legitymizmu był on królem Polski? Prawosławny schizmatyk?
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: FSSPX - zmiany, zmiany, zmiany « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!