Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 06:38:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: W Mińsku Mazowieckim PATENY niemodne
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Drukuj
Autor Wątek: W Mińsku Mazowieckim PATENY niemodne  (Przeczytany 14095 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #30 dnia: Marca 30, 2010, 22:00:48 pm »

suma 171tyś

pamiętajmy, że w języku polskim niema takiego skrótu. Piszemy "suma 171tys."
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #31 dnia: Marca 30, 2010, 22:13:26 pm »

Niedaleko mnie jest duża parafia- 20 tys. wiernych i są w dzień powszedni 4 Msze... wydaje mi się, że przy takiej liczbie wiernych zbierze się jakieś 300 codziennie, aczkolwiek 12 tys. to jednak mniejsza parafia... nie wiem... może taki religijny tam lud? A może dają po 2 Hostie? ;D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #32 dnia: Marca 30, 2010, 22:40:52 pm »

Niedaleko mnie jest duża parafia- 20 tys. wiernych i są w dzień powszedni 4 Msze... wydaje mi się, że przy takiej liczbie wiernych zbierze się jakieś 300 codziennie, aczkolwiek 12 tys. to jednak mniejsza parafia...
A ilu wiernych uczestniczy we Mszy św w dzień powszedni? Bo widziałem już Msze przy udziale 6 osób(+kapłan) (parafią ca. 20 tyś...) (6*4=24 ja szacowałem  200 os.)
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #33 dnia: Marca 31, 2010, 10:50:34 am »

W Mińsku bardzo dużo wiernych chodzi na niedzielna Mszę. Frekfencje oceniam na 70 %. Kościół na każdej Mszy niedzielnej jest pełny.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #34 dnia: Marca 31, 2010, 11:32:20 am »

To bardzo dobrze, że wierni przychodzą do kościołów w Mińsku. Szkoda, że nie ma tam KRR, no ale czyzby ludzie chcieli tam ,,mszy po łacinie"? Nie sądzę. Uczestnicząć od 15 lat w mszach KRR w Polsce widzę, że dużego wzrostu frekfencji nie ma. Może Polska to wielka trads pustynia? I Polacy po prostu nie chcą ,,łacińskich mszy".   :(
Zapisane
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #35 dnia: Marca 31, 2010, 11:37:39 am »

Panie Ryszardzie to pan nie wie, że KRR jest sabotowany ?
KRR jest "niebezpieczny" , bo sam przez siebie"wymusza" Wiarę i kapłan jest kapłanem, a nie pastorem i kumplem.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #36 dnia: Marca 31, 2010, 11:38:48 am »

To bardzo dobrze, że wierni przychodzą do kościołów w Mińsku. Szkoda, że nie ma tam KRR, no ale czyzby ludzie chcieli tam ,,mszy po łacinie"? Nie sądzę. Uczestnicząć od 15 lat w mszach KRR w Polsce widzę, że dużego wzrostu frekfencji nie ma. Może Polska to wielka trads pustynia? I Polacy po prostu nie chcą ,,łacińskich mszy".   :(

pod wieloma względami to miasto podobne do Zielonki. Skoro w Zielonce dzięki informacji przenoszonej pocztą pantoflową zorganizowala sie grupa +50 osob ktore nigdy wczesniej nie byly na takiej Mszy, to czemu w MM mialoby byc inaczej ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #37 dnia: Marca 31, 2010, 11:41:09 am »

Na KRR w Mińsku Mazowieckim mam "glejt" od Arcybiskupa Hosera!!!

Poszukuję kapłana!!!

Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #38 dnia: Marca 31, 2010, 11:53:57 am »

Może x. Małkowski by się zgodził celebrować KRR w Mińsku? To taki zasłużony i bogobojny kapłan
Zapisane
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #39 dnia: Marca 31, 2010, 12:32:05 pm »

Czy ktoś z x. Małkowskim ma kontakt???
Zapisane
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #40 dnia: Marca 31, 2010, 12:33:57 pm »

pod wieloma względami to miasto podobne do Zielonki. Skoro w Zielonce dzięki informacji przenoszonej pocztą pantoflową zorganizowala sie grupa +50 osob ktore nigdy wczesniej nie byly na takiej Mszy, to czemu w MM mialoby byc inaczej ?

W Mińsku będzie grupa około 200 osób z 4 parafii + okolice.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #41 dnia: Marca 31, 2010, 14:01:13 pm »

No i znowu nie rozumiem... jest SP, czy nie ma? Jeśli jest, to po co nam glejty od biskupów?

W Krakowie się ciągle zwiększa liczba ludzi u bonifratrów, mój  Tata wczoraj zareklamował swojemu lekarzowi, który mieszka na Kazimierzu- nie wiedział w ogóle o takiej Mszy, więc problem to INFORMACJA.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #42 dnia: Kwietnia 06, 2010, 11:09:09 am »

No i znowu nie rozumiem... jest SP, czy nie ma? Jeśli jest, to po co nam glejty od biskupów?

W Krakowie się ciągle zwiększa liczba ludzi u bonifratrów, mój  Tata wczoraj zareklamował swojemu lekarzowi, który mieszka na Kazimierzu- nie wiedział w ogóle o takiej Mszy, więc problem to INFORMACJA.


Powiedzcie to biskupom i proboszczom!!!
Zabiją was śmiechem!
Zapisane
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #43 dnia: Kwietnia 08, 2010, 09:20:00 am »

Z tym Mińskiem to prawda?
Jeśli tak to zgłaszam akces z Siedlec.
Zapisane
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #44 dnia: Kwietnia 08, 2010, 17:37:55 pm »

Z tym Mińskiem to prawda?
Jeśli tak to zgłaszam akces z Siedlec.

Na razie szukamy księdza wprawnego w Tridencie.!
Z kościołem będzie łatwiej , bo jest 5 kościołów i 1 kaplica w mieście.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: W Mińsku Mazowieckim PATENY niemodne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!