Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:40:29 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Słuszne postulaty Forumowiczów
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj
Autor Wątek: Słuszne postulaty Forumowiczów  (Przeczytany 10487 razy)
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #60 dnia: Lutego 09, 2009, 16:47:38 pm »

I tak wszyscy wiedzą jak wyglądam ;)
Ale tak żeby się przychylić do próśb niektórych na parę dni jak mnie nie będzie mogę mój ulubiony avatar zastąpić zdjęciem. W końcu była piosenka: Pokaż swoją twarz ile zębów masz ;)

Da się da się, a co niby robią wróżki :D Ba sam Jonasz chodził i mówił co będzie jak się nie zmienią, Noe wiedział że będzie Potop...
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Joanna Pięcek
adept
*
Wiadomości: 45


Pingwin
« Odpowiedz #61 dnia: Lutego 10, 2009, 00:43:12 am »

Ja bym się przyłączyła do postulatów pana kuraka i pana szkieleta.  Chociaż wiek i płeć by się przydała jako minimum.

A tak na marginesie - swojego czasu dyskusje na forum protestanckim nauczyły mnie jednego - nie ma się czego wstydzić, to forum jest formą dawania świadectwa o mojej wierze - więc bardzo by się przydało miejsce, w którym można byłoby napisać parę słów o sobie a nawet podpisać się imieniem i nazwiskiem. Szkoda rezygnować ze swojego nicka (bo to chyba w tej chwili jedyna opcja, jeśli ktoś chciałby się podpisać) ale takie miejsce by się przydało, żeby można było się czegoś dowiedzieć o swoim potencjalnym rozmówcy.  Może ktoś ma jakiś pomysł?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #62 dnia: Lutego 13, 2009, 13:00:53 pm »

Mam prośbę do administracji odnośnie forum. Na większości forów nie istnieje możliwość obejrzenia profilu użytkownika nie będąc zarejestrowanym i zalogowanym. Na naszym forum taka opcja w tej chwili istnieje. Prosiłbym o zablokowanie takiej możliwości.
Dziękuję.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #63 dnia: Lutego 22, 2009, 22:25:17 pm »

Ja proponuje, by osoby duchowne miały możliwość zaznaczenia tego faktu  przy awatrze czy w okolicach, bo na prawdę nie każdy użytkownik forum jest zorientowany kto pod jakim nickiem siedzi ,a potem regularnie odżywa temat ,że by nie zwracać się per pan do to duchowny
Zapisane
Jarek
rezydent
****
Wiadomości: 388


« Odpowiedz #64 dnia: Lutego 22, 2009, 22:51:57 pm »

regularnie odżywa temat ,że by nie zwracać się per pan do to duchowny

Temat faktycznie ciągle odżywa. Mam wrażenie, że dla niektórych powiedzenie "pan" do osoby duchownej jest ciężkim przestępstwem  ;D
A obiektywnie rzecz traktując - ksiądz to pan. I niech tak pozostanie.
Zapisane
Quid retribuam Domino pro omnibus, quae retribuit mihi? Calicem salutaris accipiam, et nomen Domini invocabo.
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #65 dnia: Lutego 22, 2009, 22:55:56 pm »

Temat faktycznie ciągle odżywa. Mam wrażenie, że dla niektórych powiedzenie "pan" do osoby duchownej jest ciężkim
przestępstwem  ;D
A obiektywnie rzecz traktując - ksiądz to pan. I niech tak pozostanie.
Nie chodzi o to.
Chodzi o pewne gały z tym związane.
N.p nie wiem czy to jest osoba duchowna, a pytam: "co pana zona na to", albo "ja swojemu dziecku mówiłem ...., a pan".
Są pewne rzeczy o których nie nie wypada pisać do duchownego.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #66 dnia: Października 29, 2009, 01:00:52 am »

"Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku."

Taki oto komunikat przywital mnie w tym watku. Mam pewnosc, albowiem wystepuje ze slusznym postulatem, choc w formie pytajacej:

Czy pan Thomas moglby juz nie swirowac i wrocic na forum?

I pytanie do pana Ediego, ktorego profil co prawda wisi, ale jakoby nieuzywany: gdzie sie Pan zawieruszyl, a?

Ostrzegam, ze brak odpowiedzi pociagnie dalsze kroki (zamieszczona w watku "pytania techniczne" prosbe do administracji o silowe przywrocenie Panow to where you once belonged).
Nnnno.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #67 dnia: Października 29, 2009, 12:25:05 pm »

A ja postuluję zmianę forowego czasu z letniego na słoneczny.
Zapisane
Adam M.
bywalec
**
Wiadomości: 94


« Odpowiedz #68 dnia: Października 30, 2009, 16:19:16 pm »

Jeśli przeszkadza Pani czas na forum, to w ustawieniach konta można go indywidualnie przesunąć
Zapisane
"...nie zwycięży chora siła libertyńsko - agnostycka, Polska tysiąc lat już była, jest i będzie katolicka..." L. Czajkowski >>Bronić krzyża<<
Strony: 1 ... 3 4 [5] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Słuszne postulaty Forumowiczów « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!