Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 14:24:03 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Gayzeta Aborcza promuje "książkę" SKANDAL!!!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Gayzeta Aborcza promuje "książkę" SKANDAL!!!  (Przeczytany 4958 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« dnia: Marca 18, 2010, 19:02:51 pm »

Ten szmatławiec własnie zaczyna promocję innego g.wna: książki o ... http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,105162,7649933,Klapiac_zebami_przed_lustrem.html

ale najbardziej wnerwiło mnie to: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/51,105162,7649933.html?i=2
OTWIERACIE PAŃSTWO LINKI NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

Ktoś wie, gdzie to można zgłosić?? Moim zdaniem jest to przestępstwo.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 19:13:01 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 18, 2010, 22:23:17 pm »

Ale żeby zaraz podlinkowywać GW ??!!
Proszę sobie zażyć naparu z melisy....

Proszę się nie łudzić, że będzie lepej. Takie książki są od dawna , w trzecim obiegu, pól-szarej strefie.
Nie czytał (przeglądał) pan nigdy pisma NIE ?
Nie słyszał pan nigdy XIII Księgi Pana Tadeusza ?

Jako rodzić dziesięciolatka mam ważniejsze sprawy niż "wnerwianie się".
Niedalej jak wczoraj miałem ciężką rozmowę z żoną jak wychować "prosto" syna,
bo od oglądania pewnych obrazków go nie uchronimy.
Np. kupił byl sobie Bravo Sport. Na samo logo Bravo zapaliła mi sie czerwona lampka -
przejrzałem strona po stronie i... 99% OK.
Ale na przedostaniej stronie małe zdjęcie -poster (plakat):
dziewczę  na sankach. Z tym że na sobie miała tylko czapkę i rękawiczki i kilka sznureczków (stringi) Zywo jak z reklam Home.pl na stronach KAI!. Też "wychowuje".
Tak się "wychowuje" pokolenie. Jak mu to wyrzucę - kupi po kryjomu, jak go "nakryję" - bedzie oglądał u kolegi.

ALE on nawet tego zdjęcia nie widział, dla dziesięciolatków dziewczyny nie istnieją!!!

Ad rem. Przecież takie książki istniały i sto lat temu!!!
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #2 dnia: Marca 18, 2010, 22:27:18 pm »

Panie Romecku, nie czytałem pisma NIE i XIII xięgi Pana Tadeusza też nie czytałem. Książka książką, mnie chodzi konkretnie o ten JEDEN "obrazek" On mi się nie podoba, bo obraża mnie i moją wiarę.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
PSFF
uczestnik
***
Wiadomości: 229


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 19, 2010, 11:05:46 am »

/.../ On mi się nie podoba, bo obraża mnie i moją wiarę.

Moją też. Jakiś czas temu ktoś (nie pamiętam kto, czy nie J.K. Mikke?) stwierdził, że podobnie jak podczas II Wojny były niemieckie gazety dla Polaków, teraz mamy żydowską gazetę dla Polaków. Cel, jaki mają ci, którzy rządzą GW - wszyscy znamy.

A co do przestępstwa: Tak, panie Szkielet, to jest przestępstwo. Wg art. 196 Kodeksu Karnego:
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej, lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Problemem jest egzekucja prawa w stosunku do Michnika, któremu już sporo się nazbierało...
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #4 dnia: Marca 19, 2010, 11:18:36 am »

Nalezaloby powiadomic prokurature o popelnieniu przestepstwa. Powinna sie tym zajac jakas osoba prawna (moze ktoras z fundacji tradycji katolickiej?). Trzeba dzialac szybko. To jest prowokacja, kregi okoloaborcze badaja jak daleko moga sie posunac. Nawet jezeli nic to ma nie dac, bo Michnik sie otoczy prawnikami (bedzie tlumaczyl, ze to tylko przedruk etc.), dzialac trzeba. Poddaje to pod rozwage tych Panstwa, ktorzy maja jakis wplyw na aktywnosc fundacji Constitues Eos lub Summorum Pontificium.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #5 dnia: Marca 19, 2010, 11:29:13 am »

Szkielet.
Metoda jest jedna - granat.
Tak na poważnie, to jesteśmy dość bezsilni.
Z jednej strony, jeśli wytoczy się przeciwko nim armaty to tak naprawdę tylko zwiększymy jedynie liczbę czytelników tego "dzieła".
Z drugiej strony, moje uczucia również zostały urażone tym badziewiem.

Tak naprawdę, to im bardzo zależy na skandalu, skandal podnosi sprzedaż. Dlatego uważam, że jedyna skuteczna metoda walki to - ekonomia.
Agory nie powstrzyma w promocji takich gniotów żaden proces, żadne skargi czy żale. Szum wpłynie pozytywnie na sprzedaż a tabuny ich prawników poradzą sobie w każdej sytuacji. Jedyne co mogłoby zatrzymać taką "agorę" to spadek sprzedaży  o 30%. Tylko czy jest realne zorganizowanie tych kilkudziesięciu procent "polskich katolików" dla których Michnik jest większym autorytetem niż JŚ. Benedykt XVI a penis na krzyżu do wyraz artystycznej duszy autora (której ci "katoliccy fanatycy" po prostu nie rozumieją)? Nie sądzę :(
Bez zmiany atmosfery wśród hierarchów kościelnych, bez wypowiedzenia bezkompromisowej i zażartej wojny takim gniotą ze strony całego Kościoła, każdego biskupa i każdego przysłowiowego wikarego nie da się tego zrobić. Dzisiejsi "katolicy" mają bardzo silnie wpojone, że "można wszystko" w dziedzinie obrażania Kościoła Katolickiego i mieści się to w ramach "dogmatu demokratycznego". Jedyni którzy mogliby chociaż w jakimś stopniu obudzić te bezmyślne hordy najczęściej milczą, ewentualnie zapytani wyrażą swoje niezadowolenie faktem - i tyle.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #6 dnia: Marca 19, 2010, 12:08:53 pm »


Bez zmiany atmosfery wśród hierarchów kościelnych, bez wypowiedzenia bezkompromisowej i zażartej wojny takim gniotą ze strony całego Kościoła, każdego biskupa i każdego przysłowiowego wikarego nie da się tego zrobić.
Kto wie, czy nie dobrym pomysłem byłoby zakpienie z posoborowych hierarchów, że milcząc dają przyzwolenie na antykatolickie ekscesy Szechtera.Swoja drogą bezczynność tylko wzmaga bezczelność środowiska gazgejwyb.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Paulus
adept
*
Wiadomości: 45


« Odpowiedz #7 dnia: Marca 31, 2010, 14:19:03 pm »

Nie kupować Gayety, nie brać do ręki, tłumaczyć innym dlaczego. W moim środowisku już działa.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #8 dnia: Marca 31, 2010, 14:34:19 pm »

nie kupować Gazety i nie słuchać TOKFM, szczególnie pani Anny Laszuk, która promuje wszystkie możliwe zboczenia.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #9 dnia: Marca 31, 2010, 14:38:33 pm »

Nie chodzić do Helios'a bo Agora wykupiła !!!!!!!!!
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #10 dnia: Marca 31, 2010, 15:18:24 pm »

Nie kupować Gayety, nie brać do ręki, tłumaczyć innym dlaczego. W moim środowisku już działa.

Od czasu do czasu GW kupię, pobrudzenia sie kupą nie boję.
a do wyliczynamki trzeba by dodać radio ZET (to nowa nazwa dawnego Radia Gazeta ! choc dziś nie związana z Agorą),
Poradnik Domowy, Dziecko (te dwa na serio! promocja "wolnej miłości", antykoncepcji, masturbacji itp itd)

Do Agory należą radia Złote Przeboje i Roxy, no i oczywiście Tok.fm, więc trzeba wiedzieć, że informacje są już odpowiednio podane (jak w GW)
i tyle.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #11 dnia: Kwietnia 11, 2010, 12:56:01 pm »

Nie kupować Gayety, nie brać do ręki, tłumaczyć innym dlaczego. W moim środowisku już działa. 
Tak  robię, więcej na tych co kupują, "bo mają dobre ogłoszenia" parę razy się zawiodłem.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
emircoo
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #12 dnia: Kwietnia 15, 2010, 00:31:03 am »

Nie otwierać szyby w samochodzie kiedy "Metro" rozdają...
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #13 dnia: Kwietnia 20, 2010, 00:46:01 am »

Nie otwierać szyby w samochodzie kiedy "Metro" rozdają...
Albo spytać rozdającego, czy nie ma w standardowych rolkach...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #14 dnia: Kwietnia 23, 2010, 07:23:04 am »

Kiedy makulatura się opłacała Kolega brał ile się dało (nieraz go ganiali), spieniężał i wysyłał na Radio Maryja.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Gayzeta Aborcza promuje "książkę" SKANDAL!!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!