Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:31:04 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pan Pająk i jego książki
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: Pan Pająk i jego książki  (Przeczytany 31007 razy)
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #30 dnia: Marca 16, 2010, 13:18:25 pm »

Bagaż dyplomatyczny Panie tomekzan jest jak papier wszystko przyjmie!


Gdzie o tym pisał: tytuł, strona, może jakieś źródła podał, kontekst?


Znam takiego jednego senatora co kokę wciągał do nochala!
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #31 dnia: Marca 17, 2010, 12:45:47 pm »

Bagaż dyplomatyczny Panie tomekzan jest jak papier wszystko przyjmie!
Przyjmuje nawet donosy
http://katolicki.net/forum/posting.php?mode=quote&p=68676

Cytat: Józef
narasta konflikt między Prymasem a żydującym ośrodkiem krakowskim, wspieranym przez partyjnych puławian
Cytat: tomekzan
to zdanie jest jak dla mnie po prostu szalone
Zdanie szalone bo "tradsi" są...hm, "normalni inaczej". Pisywałem trochęna Forum Krzyża, ciekaw byłem co to za ludzie. W końcu mnie wywalili bo nie wytrzymałem i zacząłem kpić. Ale było z czego - spisek masoński, żydowski,antysemityzm w postaci klinicznej,calkowity brak tolerancji dla pogladów innych - szok
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 12:48:58 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #32 dnia: Marca 17, 2010, 12:54:35 pm »

Panie Stefanie, nie da się wejść na link który Pan podał... Trzeba się zalogować.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #33 dnia: Marca 17, 2010, 13:14:25 pm »

Panie Stefanie, nie da się wejść na link który Pan podał... Trzeba się zalogować.
A to pech.Nie wszyscy tam są zdominowani modernizmem i mam dobre zdanie o moderatorze Pionku.Jest to forum
   Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie Borku-Fałęckim 
http://katolicki.net/forum/index.php?redir=1
doszła też tam nasza Pani Genowefa. Wyciągam wniosek, że moderniści, tropiciele antysemityzmu itd. ścielą wokół zwolenników Tradycji otoczkę wściekłych antysemitów. Co ciekawe, sami prowokują do takich dyskusji jak to zrobił tam pan Tomekzan.Widać, że jest to jakaś zorganizowana akcja mającą na celu przypinanie łatek katolikom miłującym odwieczne wartości nie skażone błędem.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 13:34:28 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #34 dnia: Marca 17, 2010, 13:41:19 pm »

A są jakieś szanse na KRR w tej parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie Borku-Fałęckim? Bo same dyskusje to trochę mało. Czas przejść do czynów.   
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #35 dnia: Marca 17, 2010, 13:43:55 pm »

A to nasza GIENIA, czy inna??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #36 dnia: Marca 17, 2010, 13:54:20 pm »

A są jakieś szanse na KRR w tej parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie Borku-Fałęckim? Bo same dyskusje to trochę mało. Czas przejść do czynów.   

Jak by to miało wynikać z wypowiedzi dyskutantów, to takiej szansy nie widzę.
A to nasza GIENIA, czy inna??
Zauważyłem, że jako ostatnio zarejestrowana jest Pani Genowefa.
« Ostatnia zmiana: Marca 17, 2010, 13:57:32 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #37 dnia: Marca 17, 2010, 14:07:40 pm »

Też widziałem, ale wie Pan, Gień może być mnóstwo, poza tym nasza miała wcześniej inny nick ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #38 dnia: Marca 17, 2010, 14:31:58 pm »

Pytałem o KRR, bo co co pożytek  z dyskusji na Forum parafii, jeśli księża nie chcą słyszeć o KRR. Była też dyskusja o KRR na forum parafii w Ząbkach. Pogadano, pogadano aż jak nie ma tridentiny tam to nie ma. Nawet sami narodowcy polscy dają co rok ogłoszenie o mszy świętej w katedrze św. Jana w Warszawie za duszę Romana Dmowskiego, ale dlaczego nie starają się by był to KRR, a nie NOM? Nie dziwię się, bo że nikt nie chce z nimi rozmawiać. Chyba parę partyjek narodowych istnieje w Polsce i żadna z nich nie ma szans osiągnąć czegokolwiek. Podobnie jak partyjka pana Jurka na przykład. A szkoda. Partyjki wojują między sobą, a w tym czasie PO i PIS rosną w siłę
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #39 dnia: Marca 17, 2010, 14:54:45 pm »

Jestem również na forum FSSPX  i  na  Forum Żydów Polskich, jakby mnie kto szukał, np. Pan Stefan.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #40 dnia: Marca 17, 2010, 15:23:04 pm »

Jestem również na forum FSSPX  i  na  Forum Żydów Polskich, jakby mnie kto szukał, np. Pan Stefan.
Widocznie to ktoś zupełnie inny. nie jednemu psu Burek na imię.Ja na przykład wcale nie jestem antysemita jak mi się na okrągło  wmawia. Nie darzę sympatią tych, co szkodzą Kościołowi i Ojczyźnie.Jak widzę naciski ,,ónych" kto ma świętym w moim Kościele być a kto nie, kto ma rację a kto nie, kto antysemita a kto nie, kto katolik a kto nie,kto dobry papież a kto nie, to ja dziękuję za takie ,,na ramię broń" i zwyczajnie mam dość tego wsadzania nosa w nie swoje sprawy.Jak będzie takich więcej w FSSPX, to wybiorę x. Trytka.Nie można dwóm panom służyć.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #41 dnia: Marca 17, 2010, 15:28:06 pm »

Jak będzie jakich więcej w FSSPX ?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #42 dnia: Marca 17, 2010, 15:51:31 pm »

Jestem również na forum FSSPX  i  na  Forum Żydów Polskich, jakby mnie kto szukał, np. Pan Stefan.

Wiecie Państwo,właśnie poczytałem sobie forum Żydów polskich .
Co za zadziwiająca zbieżność?
Stanowicie parę?


Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #43 dnia: Marca 18, 2010, 10:52:22 am »

@stefan

Chyba nie.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #44 dnia: Marca 18, 2010, 11:12:39 am »

@stefan

Chyba nie.

Jakżeż nie, skoro niedawno wyznał Pani miłość i to publicznie?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pan Pająk i jego książki « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!