Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 17:10:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pan Pająk i jego książki
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: Pan Pająk i jego książki  (Przeczytany 31068 razy)
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #45 dnia: Marca 18, 2010, 11:52:13 am »

@stefan

Chyba nie.

Jakżeż nie, skoro niedawno wyznał Pani miłość i to publicznie?

A czy jest Żydem?
Ostatnio zamilkł. Jeśli jest, to wyjaśniłoby się od razu za kim Pani Cy... Genowefa tak tęskni... ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 12:24:52 pm wysłana przez JRWF » Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #46 dnia: Marca 18, 2010, 12:36:28 pm »



A czy jest Żydem?
Ostatnio zamilkł. Jeśli jest, to wyjaśniłoby się od razu za kim Pani Cy... Genowefa tak tęskni... ;)
Wszystko było by dobrze, gdyby można było spokojnie i bez niepotrzebnego zacietrzewienia w duchu prawdy rozmawiać o trudnych tematach. Niestety sprawy już zaszły tak daleko, że jakakolwiek wzmianka kosztuje odważnego przypięciem mu  łatki antysemity.Wyprane mózgi większości nachalna propagandą prożydowską,  natychmiast śmiałka zaszufladkują jako wstrętnego antysemitę, któremu odmawia się prawa do życia.Co ciekawe, żydów miłujących prawdę zalicza się do tych najgorszych ( przyk. Norman Filkenstein).Pan Tomekzan działa na

http://katolicki.net/forum/viewtopic.php?t=2877
tomekzan

   
Cytuj
Wysłany: Dzisiaj 7:07       
uff, faktycznie trochę mnie poniosło - ale kiedy czytam słowa pełne jadu i nienawiści to mi trąbka do boju zaczyna grać :-)

Do Pana Pionka - moj post z dnia wczorajszego z godziny 16.19 po usunięciu postu pana Jóżefa stał się zupełnie bezprzedmiotowy - nie wiadomo komu i na co odpowiadam.

Nie ma tam z kim pogadać, ponieważ usunięto jego adwersarza Józefa ze spisu dyskutujących.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 12:47:33 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #47 dnia: Marca 18, 2010, 22:08:30 pm »

@stefan

nie jako " wstrętnego antysemitę " lecz "klinicznego antysemitę"
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #48 dnia: Marca 18, 2010, 22:10:44 pm »

Pani Genowefo, jeszcze jedna osobista wycieczka i bedziemy sie musieli pożegnać. Prosze to sobie odnotować w kajeciku.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #49 dnia: Marca 18, 2010, 23:00:31 pm »

Żegnam.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #50 dnia: Marca 19, 2010, 00:36:25 am »

.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 01:01:46 am wysłana przez kamilek » Zapisane
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #51 dnia: Października 22, 2010, 15:14:27 pm »

Nowa książka Henryka Pająka "Lękajcie się!" - o kryzysie w Kościele. Jak przeczytam omówię.
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #52 dnia: Października 22, 2010, 15:40:07 pm »

Ta książka skręca w stronę sedewakantyzmu- tak tylko przejrzałam i wnioskuję ;) Dużo cytatów z sedeckich stron internetowych.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #53 dnia: Października 22, 2010, 15:47:24 pm »

Pająk to dla mnie dziwna postać, nazwałbym go Dołowaczem Permanentnym.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #54 dnia: Października 22, 2010, 18:34:16 pm »

Z tym sedewakantyzmem to też tak mi się wydaje, choć dopiero czytam.
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #55 dnia: Października 22, 2010, 21:42:42 pm »

Pająk to dla mnie dziwna postać, nazwałbym go Dołowaczem Permanentnym.

I dla mnie też, dołuje i to  dobrze, ale kasę robi, moja znajoma po Pająku migreny dostaje :)
Zapisane
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #56 dnia: Października 24, 2010, 01:41:34 am »

Pająk to dla mnie dziwna postać, nazwałbym go Dołowaczem Permanentnym.

I dla mnie też, dołuje i to  dobrze, ale kasę robi, moja znajoma po Pająku migreny dostaje :)

Nie po Pająku, ale po masonach  ;D
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #57 dnia: Października 24, 2010, 12:02:16 pm »

Czy ktoś z państwa przeczytał już całe "Klucze Królestwa" ponoć w jednym z rozdziałów jest mowa o "dziwnym " konklawe, po którym wybrano na papieża Jana XXIII ? ???

Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #58 dnia: Października 24, 2010, 22:28:25 pm »

Czy ktoś z państwa przeczytał już całe "Klucze Królestwa" ponoć w jednym z rozdziałów jest mowa o "dziwnym " konklawe, po którym wybrano na papieża Jana XXIII ? ???

To "dziwne konklawe" powtórzyło się nawet poźniej w 1963 roku o czym z kolei pisze w swej książce "Paolo VI beato?" X.Luigi Villa...i to w dużo poważniejszej scenerii niosącej jeśłi te faky są prawdziwe bardzo daleko idące konsekwencje...
Ogólnie rzecz dotyczy wątku z wyborem kardynała Siri jako Papieża Grzegorza XVII( trzykrotnym lub nawet czterokrotnym  bodajże - bo jeszcze dwa konklawe 1978 roku ) i jego rezygnacją pod naciskiem "małego konklawe" ( z udziałem masonerii ) poza murami Watykanu. To już nie pierwsza pozycja o tym traktująca. Gdzieś czytałem nawet sporą dyskusję na ten temat tj konkretnie, że rezygnacja pod przymusem ( wymuszona ) jest de facto nieważna....co nam implikuje sytuację ...hmmm. Nartomiast w "Kluczach Królestwa" Malachi Martin twierdzi że kard. Siri zrezygnował bodajże z powodu obaw o losy swej rodziny...i takie tam ( dokąłdnie nie wiem bo jeszcze nie nabyłem, ale czytałem o tym recenzję ).
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #59 dnia: Października 25, 2010, 21:16:42 pm »

No właśnie nie mogę znaleźć. Ale co ciekawe autor "Kluczy..." przytacza pod koniec swojej książki trzy tragiczne i realne scenariusze dla Kościoła:

1) Papież pod naciskami musi ustąpić i wybrany zostaje następny "ważnie" - i jeśli choć część wiernych Kościoła będzie miało wątpliwości co do ważności wyboru, może mieć to bardzo nieciekawe konsekwencje dla jedności Kościoła. I chyba (bo jeszcze czytam) za taką wersją zdarzeń opowiada się H. Pająk.

2) Jeśli papież po wyborze popadnie w herezję, oczywiście nikt nie ma władzy takiego papieża zdetronizować, ale z pewnością utraci autorytet i kto wie co dalej. Pisze o tym, że bliski tego był Paweł VI z pierwszą wersją swojej Mszy, ale po groźbach kardynałów zmienił Novus.

3) Kiedy po wyborze papież nie będzie chciał korzystać ze swojego autorytetu i władzy, doprowadzi do uwiądu magisterium. Wymienia tu Pawła VI i Jana Pawła II.
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Pan Pająk i jego książki « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!