Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 13:44:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Drukuj
Autor Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?  (Przeczytany 54840 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #120 dnia: Marca 30, 2010, 16:21:19 pm »

Teraz zakłada się kaganiec milczenia na ks. Natanka, bo odstaje od tłumu i nie powtarza wyświechtanych farmazonów nowomowy kościelnej.
A dlaczego? Bedzie ktoś w stanie wprost i szczerze na to odpowiedzieć? Zresztą calej prawdy i tak dowiemy się po "tamtej stronie", bo każdy z nas zda relacje ze swojego życia, a to co wydawało sie doskonale ukryte, wyjdzie na jaw.
Pan wie za co były kary na ks. Natanka? Bo czytając powyższe pana  wypowiedzi uważam że nie.
Zapisane
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #121 dnia: Marca 30, 2010, 16:24:32 pm »

Wydaje mi się ,że problem ks.Natanka polega na tym ,że po zdaniu sobie sprawy z kryzysu w Kościele,.jego przyczyn i ogromu ,sekt masońskich w Watykanie itd.,ks.Natanek się pogubił.A jest to efekt tego ,że próbował zaradzić temu na własną rękę.Mam na myśli to ,że zaczął interpretować różne pisma ,objawienia po swojemu nie szukając ostoi w Tradycji ,która to wszystko interpretuje właściwie.Naturalną tego konsekwencją jest popadanie w różne dziwactwa. [...].

Też uważam , że nieco się pogubił. Potrafi naprawdę ładnie opowiedzieć o Mszy Św., by naraz po tym założyć na ornat gitarę i zanucić smętne nuty.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #122 dnia: Marca 30, 2010, 17:12:36 pm »

Wszyscy zwolennicy i propagatorzy Medjugorie, równiez i ks. Natanek który je nadal propaguje, zawsze powoływali się na posłuszeństwo św. O. Pio. Może teraz warto by było sobie wspomnąć na posłuszeństwo tego św ? i przyjąć je w pokorze? i ofiarować Panu Bogu jako ofiarę za Kościół, za Braci w kapłaństwie, zamiast tak dąć w róg i się użalać , jaki ja jestem pokrzywdzony?
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #123 dnia: Marca 30, 2010, 17:59:23 pm »

Odpowiem w ten sposób - wszyscy propagatorzy otwartości Kościoła i posłuszeństwa (zreszta wybiorczego), powinni byc teraz szczęśliwi, że zamknieto buzię niewygodnemu kaplanowi. A tak już jesli rozmawiamy i powołujemy sie na autorytety, to myślę, że zanim zacznie się usuwać drzazgę z oka brata swego, należaloby co niektorym najpierw powyjmować belki i wtedy bedzie git! No, ale ci z belkami, to są posluszni i mowią to co słuszne i w sposób jedynie słuszny.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #124 dnia: Marca 30, 2010, 18:13:46 pm »

Odpowiem w ten sposób - wszyscy propagatorzy otwartości Kościoła i posłuszeństwa (zreszta wybiorczego), powinni byc teraz szczęśliwi, że zamknieto buzię niewygodnemu kaplanowi. A tak już jesli rozmawiamy i powołujemy sie na autorytety, to myślę, że zanim zacznie się usuwać drzazgę z oka brata swego, należaloby co niektorym najpierw powyjmować belki i wtedy bedzie git! No, ale ci z belkami, to są posluszni i mowią to co słuszne i w sposób jedynie słuszny.
Nie pisałam o propagatorach otwartości Koscioła i posłuszeństwa i (wybiórczego) jak pan napisał, tylko odniosłam się do posłuszeństwa  św. O.Pio, warto wspomnąć za co był ukarany i jak przyjął. Powyżej również zadałam panu pytanie:
Cytuj
Pan wie za co były kary na ks. Natanka?
A co kto mówi, to kto ma słuch to słyszy.
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #125 dnia: Marca 30, 2010, 18:37:49 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #126 dnia: Marca 30, 2010, 18:45:37 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Jak księdza Natanka to i Radio Maryja z ojdyrem na czele za propagowanie fałszywych objawień.Po kolei trzeba jeszcze do towarzystwa dorzucić wszystkich propagatorów wspólnych modłów z innowiercami za łamanie przepisów KPK.
Cytuj
Według Kodeksu Prawa Kanonicznego (kan. 1258) wszelka  "czynna" forma
uczestnictwa w obrzędach z niekatolikami jest całkowicie i zwyczajnie
zakazana pod karą grzechu śmiertelnego. Takie uczestnictwo we
wspólnych nabożeństwach religijnych - nazywane jest "communicatio in
sacris". Każdego księdza uczono i wbijano mu do głowy w seminarium, że
communicatio in sacris jest absolutnie zakazane - żadnych "jeśli, i,
albo" - pod karą grzechu śmiertelnego; i wszyscy katolicy byli
świadomi, lub oczywiście powinni byli być świadomi, tego nauczania. By
zrozumieć w pełni i jasno naukę o communicatio in sacris konieczne
jest uchwycenie różnicy między aktywnym i biernym udziałem w
niekatolickich obrzędach.
Wtedy zrobi się ciekawie, bo kto z posoborowych hierarchów do najwyższego szczebla uchroniłby  się od kary?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #127 dnia: Marca 30, 2010, 18:47:45 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Pisze pan tyle i nie wie za co?  Trzeba się wrócić w tym wątku i trochę poczytać, być może doczyta pan. Tu jest inny wątek w tym temacie:

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1716.0.html

Proszę sobie prześledzić. W tym drugim jest więcej.
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #128 dnia: Marca 30, 2010, 19:31:04 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Pisze pan tyle i nie wie za co?  Trzeba się wrócić w tym wątku i trochę poczytać, być może doczyta pan. Tu jest inny wątek w tym temacie:

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1716.0.html

Proszę sobie prześledzić. W tym drugim jest więcej.
Czytałem i nie wiem - tyle. Może nie łapię uzasadnienia. A może Pan imputuje mi tylko niezrozumienie..., a jeśli tak jest, to dlaczego Pan to robi?
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #129 dnia: Marca 30, 2010, 19:48:39 pm »

A zresztą, pozdrawiam wszystkich, mojego adwersarza rownież. Kończę z pytaniami. Każdy zainteresowany i tak wie swoje.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #130 dnia: Marca 30, 2010, 20:06:50 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Pisze pan tyle i nie wie za co?  Trzeba się wrócić w tym wątku i trochę poczytać, być może doczyta pan. Tu jest inny wątek w tym temacie:

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1716.0.html

Proszę sobie prześledzić. W tym drugim jest więcej.

Czytałem i nie wiem - tyle. Może nie łapię uzasadnienia. A może Pan imputuje mi tylko niezrozumienie..., a jeśli tak jest, to dlaczego Pan to robi?

No widać, że kiepsko pan czyta, jak do Mamy zwraca się pan na "Pan" a nie pani. Mama to pani.  :)  Nic złego panu nie robię, poprostu zachęcam do czytania, bo jak się tak samemu do jakiś wniosków dochodzi to lepiej.
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #131 dnia: Marca 30, 2010, 21:14:50 pm »

No wlasnie za co? Za Medjugorie? Propagatorów tego miejsca i to wielokroć gorliwszych w Polsce dostatek, więc za co?
Pisze pan tyle i nie wie za co?  Trzeba się wrócić w tym wątku i trochę poczytać, być może doczyta pan. Tu jest inny wątek w tym temacie:

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1716.0.html

Proszę sobie prześledzić. W tym drugim jest więcej.
Czytałem i nie wiem - tyle. Może nie łapię uzasadnienia. A może Pan imputuje mi tylko niezrozumienie..., a jeśli tak jest, to dlaczego Pan to robi?

No widać, że kiepsko pan czyta, jak do Mamy zwraca się pan na "Pan" a nie pani. Mama to pani.  :)  Nic złego panu nie robię, poprostu zachęcam do czytania, bo jak się tak samemu do jakiś wniosków dochodzi to lepiej.
Przepraszam MAMĘ, ze nazwałem ją PAN. Czytamm czytam, czytam... i wiem. Do wnioskow już doszedłem. Myślę, że to pokłosie modlitw buddystów, którzy nie uważają Pana Jezusa za Króla. He, z takim myśleniem, jakie obecnie panuje w Kościele, to wielu świętych i błogosławionych należałoby obecnie zamknąć na klucz, aby nie gorszyli i nie wypaczali nauki KOściola
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #132 dnia: Marca 30, 2010, 21:51:31 pm »

A tak nie na temat, pobocznie, ale jakoś tak w temacie, to fronda zamieściła ciekawą wiadomość. Ot pokłosie ekumenizmu

http://www.fronda.pl/news/czytaj/homoseksualisci_wlaczaja_sie_do_dialogu_ekumenicznego

Zapisane
sumit
adept
*
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #133 dnia: Stycznia 12, 2017, 18:20:33 pm »

Jeśli masz powołanie - idź do lefebvrystów :)

http://www.biczmontaillou.pl/2017/01/x-natanek-masz-powoanie-idz-do.html

Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #134 dnia: Stycznia 12, 2017, 19:41:14 pm »

Jeśli masz powołanie - idź do lefebvrystów :)

http://www.biczmontaillou.pl/2017/01/x-natanek-masz-powoanie-idz-do.html

Ta strona coś jest mocno nie koszerna.
Droga Moderacjo, co Moderacja na to?
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!