Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:03:27 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Brat papieża policzkował chórzystów"
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: "Brat papieża policzkował chórzystów"  (Przeczytany 7422 razy)
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #30 dnia: Marca 11, 2010, 13:00:10 pm »

Ale w twarz nigdy mnie w szkole nauczyciel nie uderzył.
A mnie owszem- katechetka  :P
To ja bym wszedł do licytacji. Mnie biskup w pełnym rynsztunku (mitra, pastorał, ornat, etc.) pogroził palcem (a ojciec w domu przełożył to na kazanie pasyjne i akupresurę). Jakie to spowodowało zmiany w mojej psychice i godności jako człowieka? - tego nie wie nikt.  ;D
To co? Przebiłem?
ja Pana przebiję. Ja w wieku lat bodaj czterech rzuciłem sie z pięściami na biskupa w pełnym rynsztunku
Zapisane
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #31 dnia: Marca 11, 2010, 21:09:49 pm »

Ale w twarz nigdy mnie w szkole nauczyciel nie uderzył.
A mnie owszem- katechetka  :P
To ja bym wszedł do licytacji. Mnie biskup w pełnym rynsztunku (mitra, pastorał, ornat, etc.) pogroził palcem (a ojciec w domu przełożył to na kazanie pasyjne i akupresurę). Jakie to spowodowało zmiany w mojej psychice i godności jako człowieka? - tego nie wie nikt.  ;D
To co? Przebiłem?
ja Pana przebiję. Ja w wieku lat bodaj czterech rzuciłem sie z pięściami na biskupa w pełnym rynsztunku
ja naówczas miałem lat 6. Trzeba by określić co to byli za biskupi i jak bardzo tradycyjni są/byli... W tym celu muszę się wywiedzieć w rodzinie.
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #32 dnia: Marca 11, 2010, 21:51:04 pm »

Ale w twarz nigdy mnie w szkole nauczyciel nie uderzył.
A mnie owszem- katechetka  :P
To ja bym wszedł do licytacji. Mnie biskup w pełnym rynsztunku (mitra, pastorał, ornat, etc.) pogroził palcem (a ojciec w domu przełożył to na kazanie pasyjne i akupresurę). Jakie to spowodowało zmiany w mojej psychice i godności jako człowieka? - tego nie wie nikt.  ;D
To co? Przebiłem?
ja Pana przebiję. Ja w wieku lat bodaj czterech rzuciłem sie z pięściami na biskupa w pełnym rynsztunku
ja naówczas miałem lat 6. Trzeba by określić co to byli za biskupi i jak bardzo tradycyjni są/byli... W tym celu muszę się wywiedzieć w rodzinie.
Ja wiem, co to był za biskup, którego pobiłem. Śp. Herbert Bednorz. Od Tradycji był dalej niz my od Antarktydy. <Można go nazwać wielkim destruktorem śląskiego katolicyzmu.
Zapisane
Angelus Silesius
aktywista
*****
Wiadomości: 585


I'm gonna make him an offer he can't refuse

« Odpowiedz #33 dnia: Marca 11, 2010, 22:15:31 pm »

Ja wiem, co to był za biskup, którego pobiłem. Śp. Herbert Bednorz. Od Tradycji był dalej niz my od Antarktydy. <Można go nazwać wielkim destruktorem śląskiego katolicyzmu.
No to Panu to mogą zaliczyć w poczet zasług a nie przewinień  ;D
Zapisane
"Religijny liberalizm pozbawia nas męczenników i misjonarzy, pozostawiając jedynie osoby kupczące religią, którym wtórują kobzy głoszące pokój w słowach, a nie w czynach!" abp Marcel François Lefebvre
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 23, 2017, 12:08:37 pm »

http://www.tvn24.pl/-1,1646822,0,1,brat-papieza-policzkowal-chorzystow,wiadomosc.html

Znów atak na Kościół Katolicki. Teraz to prawie atak personalny na Papieża. Media stawiają Ojca Świętego w dziwnej sytuacji. Czyżby szykował się atak frontalny???

Ks. Georg Ratzinger nie ma nic wspólnego z przemocą w ratyzbońskim chórze

(...)

„Z tego powodu jest on wolny od wszelkich podejrzeń w tej skandalizującej kwestii. Ponadto nie ma żadnego powodu, dla łączenia jego dobrego imienia z tak odrażającymi przestępstwami – jak uczyniły to media” – powiedział stanowczo. Przypomniał także, że część czynów, zaliczanych do przemocy fizycznej, jak np. wymierzanie razów uczniom, było przez lata uznawane za rodzaj kary stosowanej w szkołach i że nierzadko trudno było określić, w których przypadkach granice jej stosowania zostały przekroczone. Hesemann przypomniał także, że ks. Ratzinger osobiście prosił dyrektora szkoły o interwencję w związku ze stosowaniem wobec uczniów kar cielesnych.


https://ekai.pl/ks-georg-ratzinger-nie-ma-nic-wspolnego-z-przemoca-w-ratyzbonskim-chorze/
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 23, 2017, 16:32:24 pm »

http://www.tvn24.pl/-1,1646822,0,1,brat-papieza-policzkowal-chorzystow,wiadomosc.html

Znów atak na Kościół Katolicki. Teraz to prawie atak personalny na Papieża. Media stawiają Ojca Świętego w dziwnej sytuacji. Czyżby szykował się atak frontalny???

Ks. Georg Ratzinger nie ma nic wspólnego z przemocą w ratyzbońskim chórze

(...)

„Z tego powodu jest on wolny od wszelkich podejrzeń w tej skandalizującej kwestii. Ponadto nie ma żadnego powodu, dla łączenia jego dobrego imienia z tak odrażającymi przestępstwami – jak uczyniły to media” – powiedział stanowczo. Przypomniał także, że część czynów, zaliczanych do przemocy fizycznej, jak np. wymierzanie razów uczniom, było przez lata uznawane za rodzaj kary stosowanej w szkołach i że nierzadko trudno było określić, w których przypadkach granice jej stosowania zostały przekroczone. Hesemann przypomniał także, że ks. Ratzinger osobiście prosił dyrektora szkoły o interwencję w związku ze stosowaniem wobec uczniów kar cielesnych.


https://ekai.pl/ks-georg-ratzinger-nie-ma-nic-wspolnego-z-przemoca-w-ratyzbonskim-chorze/

Na zachodzie mowia, ze to bergogliowa zemsta za posrednie zabieranie glosu Benedykta 16 w sprawach biezacych Kosciola - list na pogrzeb kard. Meisnera.

Addendum:
Robienie przez media histerii pt " brat Benedykta XVI wiedzial !" 25 lat po smierci osob kluczowych do wyjasnienia bulwersujacej sprawy, akurat po glosno komentowanym pozegnaniu Meisnera przez B16 jest medialnym kamienowaniem. Media jak Scalfari w sprawie zwalczania Benedykta i "dawnego" Kosciola są na telefon.

« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2017, 23:24:06 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 23, 2017, 21:19:48 pm »

Panie Rysio, CO ma być zemstą Franka na Benedykcie XVI ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Brat papieża policzkował chórzystów" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!