Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Styczeń 17, 2021, 16:55:11 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Skauci św. Bernarda

http://ssbc.pl/
220870 wiadomości w 6375 wątkach, wysłana przez 1583 użytkowników
Najnowszy użytkownik: mission
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 12 13 [14] Drukuj
Autor Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego  (Przeczytany 17359 razy)
michal260189
aktywista

« Odpowiedz #195 dnia: Styczeń 05, 2021, 23:36:00 pm »

Owszem ksiądz Woźnicki potrzebuje ale specjalistycznej pomocy.
Narodziny specyficznego charyzmatu Zgromadzenia Sług Pocieszyciela poprzedził szereg zdarzeń, których doświadczył jego założyciel o. Gerald Fitzgerald w swoim kapłańskim posługiwaniu. Pierwsze miało miejsce, gdy na plebanię o. Geralda będącego proboszczem, pewnego zimowego wieczoru zapukał bezdomny mężczyzna prosząc o posiłek. Po jego spożyciu, odchodząc mężczyzna wyznał, że kiedyś był księdzem. Spotkanie z kapłanem, który opuścił służbę, a dziś żył jako żebrak sprawiło ogromne wrażenie na o. Gerladzie.
https://zakony-na-swiecie.blogspot.com/2011/07/sudzy-pocieszyciela.html
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Kefasz
aktywista

Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #196 dnia: Styczeń 06, 2021, 14:34:22 pm »

Geralt Pocieszyciel walczący z bieda-xiężmi. Brzmi zacnie.
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Prombudrak
adept
*

« Odpowiedz #197 dnia: Styczeń 06, 2021, 23:21:46 pm »

Ten człowiek widnieje w kadrze jakieś kilkadziesiąt sekund od 14 minuty 33 sekundy, o ile mnie wzrok nie myli.

A to kto na tym filmiku? Całe towarzystwo się rozeszło, rozjechało, ksiądz wraca do siebie i widać jakiegoś gościa, został i nie poszedł? Czyżby Anioł Stróż ks. Woźnickiego?

https://www.youtube.com/watch?t=1492&v=Od8bK2aTkzs&feature=youtu.be

To jest pan podjudzacz. To on blednie prowadzi ksiedza Woznickiego. Rozmawialem ze znajomymi salezjanami (jeden mieszka w Poznaniu, wiec sprawe zna dosc dobrze) i byl moment, juz po suspendowaniu ks. Michala, ze ks. Woznicki byl gotow sie dogadac z przelozonymi. Nagle przyszedl jakis pan (podajacy sie za ministranta) i ks. Woznicki zmienil zdanie.
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #198 dnia: Styczeń 07, 2021, 14:52:17 pm »

Ten człowiek widnieje w kadrze jakieś kilkadziesiąt sekund od 14 minuty 33 sekundy, o ile mnie wzrok nie myli.

Trwa to bardzo krótko. Zapewne nagrywający powrót ks. Woźnickiego do pokoju, nie spodziewał się, że ta osoba tak się pokaże i rozmazanie ostrości i szybkie skierowanie kamerki w dół nic nie dało, bo gość w sekundach został uchwycony.  Być może że i nagrywający tam został. Chyba że go ks. wyprowadził na dół, wypuścił i zamknął za nim drzwi i wrócił do pokoju już bez nagrywania.
Sławek125
aktywista

« Odpowiedz #199 dnia: Styczeń 07, 2021, 15:21:40 pm »

Szanowni Państwo, bez ksiedza Mateusza i komisarza Alexa nie dacie rady. Borewicza wywołajcie, kod 07
Aqeb
aktywista

« Odpowiedz #200 dnia: Styczeń 07, 2021, 16:24:10 pm »

Dajcież spokój, to pan Wiesiek. Wiesiek z domu zakonnego - nie to samo co Tosiek z Plebanii, dlatego tylko na youtubie a nie w TVP.
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #201 dnia: Styczeń 07, 2021, 18:21:20 pm »

Szanowni Państwo, bez ksiedza Mateusza i komisarza Alexa nie dacie rady. Borewicza wywołajcie, kod 07

Tu nie chodzi o jakieś dawanie sobie rady i posiłkowanie się jakimiś kodami etc ...  5 stycznia to oglądałam i zrobiłam zrzut i napisałam: "A to kto na tym filmiku? Całe towarzystwo się rozeszło, rozjechało, ksiądz wraca do siebie i widać jakiegoś gościa, został i nie poszedł? Czyżby Anioł Stróż ks. Woźnickiego?"

Jak się wie, to się odpowiada na pytanie, a jak nie wie, to bez podtekstów.

Dajcież spokój, to pan Wiesiek. Wiesiek z domu zakonnego - nie to samo co Tosiek z Plebanii, dlatego tylko na youtubie a nie w TVP.

A w czym tu dawać spokój? Jak ludzie n ie wiedzą to się pytają. Teraz ksiądz napisał, że pan Wiesiek z domu zakonnego (rozumiem że tam od salezjanów)  kto zna to skojarzy, a kto nie to tyle się dowiedział że to ktoś z domu zakonnego.
Aqeb
aktywista

« Odpowiedz #202 dnia: Styczeń 07, 2021, 19:39:06 pm »

Przepraszam, w tym była ironia do obu stron.

A w czym tu dawać spokój?

Ze śledztwem i z przypisaniem mu przypuszczalnie nadmiernej roli (jakoby to on był "podżegaczem" itd.). Wystarczy obejrzeć film i posłuchać - ciekawsze od tego pana są niektóre inne osoby, bardziej eleganckie (widać, że to już nie pierwsza z brzegu "babka okołointonizatorka") albo znające się na prawie (ta osoba nie jest akurat widoczna).

Teraz ksiądz napisał, że pan Wiesiek z domu zakonnego (rozumiem że tam od salezjanów)  kto zna to skojarzy, a kto nie to tyle się dowiedział że to ktoś z domu zakonnego.

To ciąg dalszy ironii - zestawienie z "Tośkiem z Plebanii" odnosiło się do podanych przez Pana Sławka produkcji TVP i dlatego "Wiesiek z domu zakonnego". W tak na poważnie - wystarczy obejrzeć film i posłuchać. Gdzieś w 15 minucie uczestnicy mówią, żeby pan Wiesiek lepiej został i stąd wiadomo, że to pan Wiesiek. Nie znałem osobiście (swoją drogą w minionym roku ze dwa razy spotkałem pana Maćka ale nie wiedziałem wtedy, że to pan Maciek).
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
Hubertos
aktywista

Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #203 dnia: Styczeń 11, 2021, 10:47:18 am »

https://teleshow.wp.pl/duchowny-obrazal-z-ambony-rodowicz-i-kozidrak-skandaliczne-slowa-6595980689214336a

Tata mi wyslal dzisiaj link - mainstream zauwaza egzystencje ks. Woznickiego.

Mam jako ksiądz prawo zwrócić uwagę: to nie ta droga, ciągnąć do końca jak Tina Turner, czy inne baby za przeproszeniem, że już próchno jest z człowieka, nie widać troski o duszę. Bezwstyd, głupota, kobieca próżność, a jeszcze głupsi ci, którzy na to patrzą i oklaskują i wciąż im się to podoba - dodał w skandalicznych słowach.[/quote>]

Jako ksiadz ma tez prawo czasem sie nie odzywac.
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Prombudrak
adept
*

« Odpowiedz #204 dnia: Styczeń 11, 2021, 13:04:49 pm »

Od dzisiaj został również gwiazdą pudelka. A wiadomo, że na pudelka dostać się nie jest łatwo.
Strony: 1 ... 12 13 [14] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Oświadczenie w sprawie ks. Michała Woźnickiego « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!