Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:21:56 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Cenzura  (Przeczytany 13000 razy)
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 06, 2010, 14:22:26 pm »

Apeluję do Panów o wyciszenie emocjonalne i odrobinę tolerancji nawzajem.Wtykają tu nosa także osoby stojące daleko od wiary Katolickiej. Nasze wzajemne ataki sieją w nich fałszywy  obraz  o uczestnikach Forum Krzyż.Ja osobiście do nikogo urazy nie czuję, nawet do Panów Krusejdera i JWK.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 06, 2010, 14:35:19 pm »

Apeluję do Panów o wyciszenie emocjonalne i odrobinę tolerancji nawzajem.Wtykają tu nosa także osoby stojące daleko od wiary Katolickiej. Nasze wzajemne ataki sieją w nich fałszywy  obraz  o uczestnikach Forum Krzyż.Ja osobiście do nikogo urazy nie czuję, nawet do Panów Krusejdera i JWK.

ja też nic nie mam osobistego do Pana. Nie podobają mi się tylko Pańskie poglądy, które są skrajną karykaturą poglądów polskiego patrioty. No i ten "detal", że potem jak zabanowano tu Pana jako Józefa pojawił się Pan jako Stefan
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 06, 2010, 16:03:03 pm »

Apeluję do Panów o wyciszenie emocjonalne i odrobinę tolerancji nawzajem.Wtykają tu nosa także osoby stojące daleko od wiary Katolickiej. Nasze wzajemne ataki sieją w nich fałszywy  obraz  o uczestnikach Forum Krzyż.Ja osobiście do nikogo urazy nie czuję, nawet do Panów Krusejdera i JWK.

Wyciszony pan się znalazł! Może podać pana "wyciszone" i "kulturalne" wypowiedzi? Tam też wtykają nosa osoby stojace daleko od wiary katolickiej. 
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 06, 2010, 19:48:51 pm »

Mam pytanie do Pana Alagora: Czy używał Pan w jednym czasie różnych "loginów" lub używał ich na przemian?

Pan szkielet wysłał mi datę zalogowania, a nie napisanych wiadomości, więc nie jestem w stanie powiedzieć  - wynika znich tyle, że było to w nieco miesiąc po założeniu 1. konta, kiedy byłem tutaj nowym użytkownikiem. Zastanawia mnie, dlaczego akurat teraz p. szkielet wziął się za wyszukiwanie rzeczy ze starego forum sprzed 3 lat, o którym sam nie pamiętam, nie wspominając o innych danych osobowych jako że "internet jest bogatym źródłem informacji". Nie wiem co ma zamiar z nimi robić, ale sądząc po stosunku do mojej osoby - mogę tylko podejrzewać. Dlatego dopóki p. szkielet będzie tu moderatorem zawieszam działalność na forum - dla własnego bezpieczeństwa.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 06, 2010, 20:12:53 pm »



Wyciszony pan się znalazł! Może podać pana "wyciszone" i "kulturalne" wypowiedzi?
Chciałaby pani mojej osobie tylko dokładać bez żadnej reakcji?Jest pani dość kontrowersyjną osobą i zbyt pobudliwą. Znosiłem dzielnie pani ataki do pewnego momentu.Pani tezy o robieniu chlewu, zna chyba cały internet?
Co za dużo to i świnia nie zeżre- mawiał zachlewikowy filozof.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 06, 2010, 21:17:56 pm »

Panie Alagor, proszę o upublicznienie imejla od pana Szkieleta,
bo oskarżenie było publiczne.
Jeżeli okaże się pomówieniem.......
Panie Romeck, skoro p. Alagor nie chciał ujawnić mojego pw, oraz odpowiedzieć na pytanie Pana Marcusa. Pozwolę sobie dopełnić prośby Panów, usuwając imię p. Alagora z mojej wiadomości, zeby nie było, ze ujawniam "dane osobowe"
Cytuj
moje pw:
Szanowny Panie .......
Był Pan posiadaczem konta Mogrim na starym forum i po dość ostrej wymianie zdań z kilkoma użytkownikami założył Pan drugie konto z nickiem Alagor.
Te dwa konta funkcjonowały jednocześnie przez pewien okres czasu. Jeśli Pan nie pamięta to jak znajdę trochę czasu podam Panu dokładne daty.
[w tej chwili mogę powiedzieć, ze te dwa konta były używane jednocześnie przez okres około miesiąca]
Miałby Pan na tyle cywilnej odwagi i przyznał się do tego, a nie szedł w zaparte. Dowody są niezbite, a jako moderator mam wgląd w niektóre informacje o użytkownikach, do których ani Pan, ani inni uzytkownicy nie mają dostępu. Te informacje są m.in. po to, aby mieć pieczę nad forum.
Poza tym internet jest skarbnicą wiedzy.

odpowiedź:
Zbieranie danych osobowych innych użytkowników jest łamaniem prawa. Podejrzewam, że gromadzi je pan nie po to, żeby mieć pieczę na forum (wyszukując rzeczy sprzed iluś lat - bo ja sobie już nie przypominam czy to moje pierwsze konto), tylko do wykorzystywania ich, szantaży i rozpowszechniania.
Gromadzenie danych osobowych, jako jedna z form ich przetwarzania, jest dopuszczalne wtedy, gdy jest niezbędne dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa (art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy o ochronie danych osobowych).

Pan Alagor jest osobą bardzo przeczuloną na swoim punkcie i lubi insynuować rzeczy, które nie mają miejsca, bo tak mu jest wygodniej?? Ja stwierdziłem fakt, który miał miejsce. Jak wspominałem w jednym z wcześniejszych postów takie surprajsy będą się pojawiały w miarę upływu czasu. Ja ich nie szukam. To wychodzi w praniu. A jako moderator mam w pewnym sensie dbać o to, aby takich sytuacji nie było. Nie żądałem od p. Alagora niczego poza tym, aby się przyznał. Nie chciał. Państwo nazwą sobie tę postawę jak chcą. Nie miałem nawet zamiaru wyciagać jakichkolwiek konsekwencji. Po prostu stwierdziłem fakt. Pan Alagor insynuuje próbę szpiegowania z mojej strony. Śmieszność. Dane trzeba zweryfikować, aby mieć pewność. Nigdy nie zostały tu ujawnione czyjekolwiek dane osobowe bez jego zgody. Nadmieniam, ze imię, oraz adres IP wedle prawa NIE SĄ DANYMI OSOBOWYMI. Odnośnie p. Alagora nie ujawniłem ani jednego, ani drugiego.
To chyba tyle w tym tomacie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 21:55:18 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #36 dnia: Lipca 06, 2010, 22:39:10 pm »



Wyciszony pan się znalazł! Może podać pana "wyciszone" i "kulturalne" wypowiedzi?
Chciałaby pani mojej osobie tylko dokładać bez żadnej reakcji?
Jest pani dość kontrowersyjną osobą i zbyt pobudliwą. Znosiłem dzielnie pani ataki do pewnego momentu.Pani tezy o robieniu chlewu, zna chyba cały internet?
Co za dużo to i świnia nie zeżre- mawiał zachlewikowy filozof.

Oj człowieku!  ::) mieć odmienne zdanie w temacie bp. Wielgusa to jest to kontrowersyjność i nadpobudliwość? Nie mówiąc o Intronizacji, o której tu też  tyle pisze i pan tu brał udział w dyskusji, a idzie gdzie indziej i co wypisuje? i jeszcze innych szkaluje! Proszę mi wskazać moje ataki na pana. A robienie chlewu to nie żadne tezy, tylko PRAWDA!!! Proszę bardzo, kto zainteresowany to  może sobie poczytać jak kogoś ciekawi, jak to z tym chlewem i o co chodziło, a chodziło o Intronizację, (zresztą nie w jednym tylko wątku), do których to dorzucił  bp. Wielgusa.   Tu "stefan" a tam pan "Endek", ja jestem jako "Amid". Poprostu bronię zdrowej nauki o Intronizacji, w którym to temacie siedzę od lat, a co wspomniany pan wypisuje, to można sobie poczytać:

http://forum.dlapolski.pl/zatruta-woda-intronizacji-vt1511.htm

http://forum.dlapolski.pl/intronizacja-katechezy-z-radia-maryja-vt1482.htm

Tu od 2 strony :

http://forum.dlapolski.pl/bog-panem-czasu-i-historii-vt1438,15.htm



Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #37 dnia: Lipca 06, 2010, 23:11:04 pm »

Pani Mamo!!!
W czasach ciemności każdy po omacku szuka.Ja mam inne zdanie w sprawach Intronizacji, abp. Wielgusa,oraz PiS. Dwie pierwsze sprawy dotyczą sfery religii i osób duchownych. Temat PiSu jest tematem politycznym.Pani  nie może uważać, że Intronizacja NSPJ została definitywnie rozstrzygnięta ex cathedra przez papieża któregokolwiek, więc w Pani przypadku powoływanie się na nieomylną naukę KK jest poważnym nadużyciem.Możemy te sprawy sobie w kulturalny sposób wyjaśnić i jeśli każde pozostanie przy swoim, to niech to Pani uszanuje. Jeśli bylem atakowany, to odpowiadałem adekwatnie swojemu adwersarzowi.Nigdy wobec  oponenta nie stosuję słownej agresji pierwszy.  
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #38 dnia: Lipca 06, 2010, 23:22:06 pm »


ad "stefan"

Ja z panem nie będę dyskutować, o tym co jest tu zapodane, a każdy sam może  sobie poczytać i pan tu, jako tłumacz,  nie jest potrzebny, wszystko po polsku pisane i każdy swój rozum ma.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #39 dnia: Lipca 07, 2010, 07:41:33 am »

Czy prezes Józef Kurecki to nasz Pan Stefan?
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #40 dnia: Lipca 07, 2010, 10:02:37 am »

Czy prezes Józef Kurecki to ....


Prezes Józef Kurecki to pan prezes "partii kanapowej" prezes Stronnictwa Polskia Racja Stanu jeden z organizatorów tego marszu dla Jezusa Króla Polski, który miał miejsce 08 maja. Kłamie o intronizacji. Najprawdopodobniej z premedytacją bo jest dokładnie zaznajomiony z pismami Rozalii Celakówny i ostrzegany przed sekciarską teologią grupy ks Kiersztyna.

Widocznie posługuje się wiarą jako narzedziem do celów politycznych.

http://www.youtube.com/watch?v=QEgFoIE5QPo

Proszę  zobaczyć ten króciutki film i posłuchać co mówi pan Kurecki, a następnie ten poniżej co mówi rodzony brat Sł.B. Rozalii Celakówny, ksiądz Rafał Celak, który zmarł w 2000 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=sIpcoEiBDgY
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #41 dnia: Lipca 07, 2010, 16:11:02 pm »


Prezes Józef Kurecki to pan prezes "partii kanapowej" prezes Stronnictwa Polskia Racja Stanu jeden z organizatorów tego marszu dla Jezusa Króla Polski, który miał miejsce 08 maja. Kłamie o intronizacji. Najprawdopodobniej z premedytacją bo jest dokładnie zaznajomiony z pismami Rozalii Celakówny i ostrzegany przed sekciarską teologią grupy ks Kiersztyna.


A kto tak osądził że ksiądz Kierszytn jest sekciarzem? Modernista kard Dziwisz i modernistyczne zgromadzenie ojców Jezuitów? Takie zarzuty ci sami moderniści kierują pod adresem FSSPX. Zarówno sługa boża Rozalia Celakówna jak i jej brat ksiądz Celak autorytetu nieomylności nie posiadali. Ksiądz Kiersztyn promując Intronizację Chrystusa Króla w Polsce, a negując Intronizację Serca Pana Jezusa, uzasadnia nieomylną nauka KK i to przedsoborowych papieży, którzy oba kulty wyodrębnili w kalendarzu liturgicznym, nadając im osobne daty świętowania.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #42 dnia: Lipca 07, 2010, 17:38:00 pm »

Nikt tu nie pisał, że ks. Kiersztyn jest sekciarzem, tylko że teologia jego grupy jest sekciarska, co jest może określeniem trochę zbyt dosadnym, ale tylko trochę. W każdym razie ta teologia zmierza w coraz bardziej niebezpiecznym kierunku.

Na życzenie mogę zaprezentować proroctwa zamieszczane w periodyku grupy, które noszą wyraźne cechy sekciarskie.
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #43 dnia: Lipca 07, 2010, 17:59:46 pm »

Nikt tu nie pisał, że ks. Kiersztyn jest sekciarzem, tylko że teologia jego grupy jest sekciarska, co jest może określeniem trochę zbyt dosadnym, ale tylko trochę. W każdym razie ta teologia zmierza w coraz bardziej niebezpiecznym kierunku.

Na życzenie mogę zaprezentować proroctwa zamieszczane w periodyku grupy, które noszą wyraźne cechy sekciarskie.

Dokładnie to gnostycko mediumiczna grupa.Jest to określenie księży egzorcystów. Polecam kontakt z egzorcystą ( prawdziwym, mianowanym przez biskupa) o Szaniawskim z Lichenia.Albo też z o Aleksandrem Posackim. demonologiem .Ma już swoją stroę można napisać i spytać się:

http://www.aleksanderposacki.pl/

.Albo spytać bardziej nowoczesnego o Józefa Witko franciszkanina ,tego od uzdrowień. Albo Tradycyjnego z Bractwa Sw Piusa X. Odpowiedź będzie ta sama.Oni wszyscy znaja  ta sprawę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 18:04:39 pm wysłana przez Robert » Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #44 dnia: Lipca 07, 2010, 18:16:03 pm »

Nikt tu nie pisał, że ks. Kiersztyn jest sekciarzem, tylko że teologia jego grupy jest sekciarska, co jest może określeniem trochę zbyt dosadnym, ale tylko trochę. W każdym razie ta teologia zmierza w coraz bardziej niebezpiecznym kierunku.

Na życzenie mogę zaprezentować proroctwa zamieszczane w periodyku grupy, które noszą wyraźne cechy sekciarskie.

Dokładnie to gnostycko mediumiczna grupa.Jest to określenie księży egzorcystów. Polecam kontakt z egzorcystą ( prawdziwym, mianowanym przez biskupa) o Szaniawskim z Lichenia.Albo też z o Aleksandrem Posackim. demonologiem .Ma już swoją stroę można napisać i spytać się. Albo spytać bardziej nowoczesnego o Józefa Witko franciszkanina ,tego od uzdrowień. Albo Tradycyjnego z Bractwa Sw Piusa X. Odpowiedź będzie ta sama.Oni wszyscy znaja  ta sprawę.
Ja znam zarzuty  jedynie z relacji przeciwników księdza Kiersztyna. Na razie czytając stronę Intronizacja nie spotkałem tam  powoływania  się na niejaką panią Miecię czy innych wizjonerów. Przeciwnie, analiza znajdujących się tam tekstów wskazuje, że podpierają swoje główne tezy autorytetem papieży.W ostatnim zamieszczonym tam tekście można odnieść wrażenie, że od grupy księdza Natanka się dystansują.
http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=190:relacja-z-marszu&catid=35
Cytuj
na stronach internetowych pojawiły się relacje, wszystkie jednorodne, cytowane za gazeta.pl (Gazeta Wyborcza) informujące, że w Marszu dla Jezusa Króla Polski wzięło udział ponad pięciuset osób, że za Marszem stał o. Tadeusz Rydzyk, Radio Maryja i ks. Piotr Natanek. Jak przystało na „Gazetę”, rzecz normalna - szerzyła totalną dezinformację i judziła, ale dlaczego ten komunikat zamieścił także portal Frondy?

W relacji z Marszu dla Jezusa Króla Polski (zob. Relacja z Marszu dla Jezusa Króla Polski)
informowaliśmy, że portal Fronda.pl umieścił przekłamaną wiadomość o Marszu, wzorowaną na wiadomości Gazety Wyborczej.

Mimo przekłamanego artykułu na Fronda.pl, rozwinęła się pod nim ciekawa dyskusja polemiczna zwolenników oraz przeciwników Intronizacji Jezusa Króla Polski. Zapraszamy do zapoznania się z nią (zwłaszcza od postów z poniedziałku, 10 maja 2010), gdyż zawiera wiele cennych argumentów (uważać należy jedynie na wypowiedzi, które wiążą intronizację z bardzo kontrowersyjną działalnością ks. P. Natanka):

Artykuł na fronda pl
http://fronda.pl/news/czytaj/ulicami_krakowa_przeszedl_marsz_dla_jezusa_krola_polski

Artykuł ten przez miesiąc czasu był najchętniej odwiedzanym i naczęściej komentowanym artykułem w całym portalu Fronda, aż został zdjęty przez redakcję z listy najpopularniejszych artykułów...

Jeden z komentarzy

Cytuj
W encyklice "Quas primas" z 1925 r. - poza oficjalnym ustanowieniem uroczystości - znajduje się interesująca refleksja na temat społecznego królowania Jezusa Chrystusa. Znajdują się też wskazówki dla katolików odnośnie do praktycznego okazywania czci Jezusowi jako Królowi. Intronizacja Jezusa Króla w Polsce jest próbą realizacji nauczania papieża Piusa XI. Sobór Watykański II nie podważył nauczania tego papieża, tylko wyraził je w innym stylu. Przywoływana przeze mnie już wcześniej KDK jest tego najlepszym przykładem. Nie można w imię słusznej autonomii usuwać Chrystusa z życia narodu. Naród katolicki powinien wiedzieć, kto jest jego Królem w wymiarze duchowym. Intronizacja wpisuje się w ciąg epokowych aktów powierzenia Narodu Polskiego opiece Króla królów i Pana panów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2010, 18:23:00 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!