Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:09:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Cenzura  (Przeczytany 12985 razy)
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« dnia: Marca 02, 2010, 13:52:07 pm »

Powoli irytują mnie cenzorskie zapędy p. szkieleta.
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,3654.0.html
P. szkielet usunął niewygodny dla siebie post zawierający link dot. tego samego tematu (http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,3569.msg75172.html#msg75172). Proszę uprzejmie p. szkieleta informacji o przyczynie usunięcia moich postów (konkretny punkt regulaminu).  Sytuacja taka ma miejsce nie po raz pierwszy.
Forum służy dyskusji, a nie byciu tablicą ogłoszeniową p.szkieleta.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2010, 13:53:48 pm wysłana przez Alagor » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1 dnia: Marca 02, 2010, 13:53:51 pm »

Panie Alagor, przepraszam, jest Pan taki tępy, ze nie potrafi pan przeczytać ze zrozumieniem??
To jest wątek informacyjny i link do protestu. Teraz Pan rozumie ???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 02, 2010, 19:56:18 pm »

... jest Pan taki tępy, ze nie potrafi pan ...??

To ja poproszę o trzydniowego bana
dla tego pana!
Cytuj
2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum
 do zachowania elementarnych zasad kultury,
szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3 dnia: Marca 02, 2010, 20:01:19 pm »

Cytuj
6. Zobowiązuje się każdego do szanowania porządku ustalonego na Forum. Posty należy umieszczać w odpowiednich tematycznie działach.

Porządek ustala Administracja, a Moderatorzy dbają o jego porządek.

Poza tym, regulamin stanowi:

Administrator oraz Moderatorzy - mając na względzie dobro uczestników niniejszego Forum - zastrzegają sobie prawo usuwania, bez ostrzeżenia, wszystkich postów, które według ich uznania, uporczywie naruszają przedstawione wyżej napomnienia.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Marca 02, 2010, 20:23:53 pm »

Hmm... pozwalam sobie stwierdzić, że to jednak nie znaczy, że można kogoś nazywać tępakiem.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #5 dnia: Marca 02, 2010, 20:24:40 pm »

OK, Przepraszam.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 02, 2010, 20:52:25 pm »

Daruję sobie komentowanie inwektyw p. szkieleta. Język godny moderatora katolickiego forum.

"6. Zobowiązuje się każdego do szanowania porządku ustalonego na Forum. Posty należy umieszczać w odpowiednich tematycznie działach."

Post był związany z tematem aż do bólu, więc proszę dwa razy przemyśleć swoje uwagi o czytaniu ze zrozumieniem.  Nie wydaje się Panu, że zamieszczenie informacji (która może być wg części użytkowników nieprawdziwa czy zawierająca błędy) i listą do podpisania BEZ umożliwienia tym osobom, które te błędy zauważyły, poinformowania o tym innych użytkowników (choćby po to, żeby wiedzieli, pod czym się podpisują) nie ma nic wspólnego z dbaniem o porządek, a jest zwyczajnie nieuczciwe?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #7 dnia: Marca 02, 2010, 20:56:11 pm »

Trzeba było te błędy wykazać, a tego Pan nie zrobił. Poza tym istnieje cos takiego jak wiadomość prywatna, za pomoca której mozna wyjasnić nieporozumienie, nieprawdaż szanowny Panie??
Poza tym to jest Pańskie zdanie na temat tej ankiety i nikt nie musi go podzielać. kazdy potrafi czytać i jeśli bedzie chciał to sobie przeczyta i podejmie działanie, albo nie. Jeśli Pan ma z tym problem i uważa Pan, ze coś jest nie tak, to NIKT Pana do tego nie zmusza.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2010, 20:58:33 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #8 dnia: Marca 02, 2010, 21:36:59 pm »

Trzeba było te błędy wykazać, a tego Pan nie zrobił.

Ależ zrobiłem, podając link do postu z uwagami co do zauważonych nieścisłości. Post został usunięty. Poza tym sam Pan sobie przeczy, skoro najpierw Pan twierdzi, że w wątku "informacyjnym" nie wolno zamieszczać żadnych postów "dyskusyjnych" (choćby te informacje były nieprawdziwe), a teraz pisze Pan, że należało błędy wykazać.

Cytuj
Poza tym istnieje cos takiego jak wiadomość prywatna, za pomoca której mozna wyjasnić nieporozumienie, nieprawdaż szanowny Panie??

W swoim poście pisałem wyraźnie, że uprzejmie proszę o nieusuwanie postów nienaruszających regulaminu. Pan ten post także usunął - bez słowa wyjaśnienia choćby i w prywatnej wiadomości.
Zakładając temat chcę zwrócić uwagę na to, co uważam za utrudnianie prowadzenia dyskusji i podawanie informacji i protestu do podpisu bez możliwości jego krytycznej oceny publicznie, na forum. Może jestem w błędzie i inni użytkownicy przekonają mnie, że nie mam racji, a inni być może po cichu się ze mną zgodzą.

Cytuj
Poza tym to jest Pańskie zdanie na temat tej ankiety i nikt nie musi go podzielać. kazdy potrafi czytać i jeśli bedzie chciał to sobie przeczyta i podejmie działanie, albo nie. Jeśli Pan ma z tym problem i uważa Pan, ze coś jest nie tak, to NIKT Pana do tego nie zmusza.

Jeśli uważam, że coś jest nie tak, to powinienem mieć możliwość podzielenia się tym z innymi, a Pan to uniemożliwia. Teraz Pan rozumie?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #9 dnia: Marca 02, 2010, 21:47:46 pm »

Nie, nie rozumiem. Przykro mi, ale nie rozumiem. Pierwszy pański post brzmiał "było i link. To troszkę za mało. Ja obecnie znajdę na forum pare watków, w których są te same informacje i co?? I jakos funkcjonują. A jeśli poczuł sie pan skrzywdzony to jak napisałem wcześniej ma pan do dyspozycji wiadomość prywatną i należy z niej skorzystać, a nie zakładać bzdurne wątki. Resztę informacji prześlę Panu na pw.
Ze swojej strony temat uważam za zamknięty.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #10 dnia: Marca 02, 2010, 21:48:48 pm »

W zasadzie trudno sie nie zgodzic z panem Alagorem, nie wiem czemu ogloszenie nie moze byc poddane dyskusji, tym bardziej, ze post, ktory pan Alagor zalinkowal byl jak najbardziej merytoryczny i dotyczyl tej sprawy
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #11 dnia: Marca 02, 2010, 22:05:01 pm »

Ja obecnie znajdę na forum pare watków, w których są te same informacje i co?? I jakos funkcjonują.

Te wątki w większości oparte są na schemacie "wydarzenie X w Y o godz. Z". W takich wątkach trudno o jakąś dyskusję, co najwyżej sprostowanie błędnej daty. Zapewne widzi Pan, że Pański temat mocno odbiega od tego schematu.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #12 dnia: Marca 02, 2010, 23:58:06 pm »

W zasadzie trudno sie nie zgodzic z panem Alagorem, nie wiem czemu ogloszenie nie moze byc poddane dyskusji, ...

Także nie wiem, prosze zajrzeć na ogłoszenia w wątku 'Bytom'.
Trzecia część to dysputy, a szczególnie druga i trzecia strona.

Forum służy dyskusji, a nie byciu tablicą ogłoszeniową ...

Przecież dział ogłoszeń powstał jako "wydzielony bokotemat", coby pewnych informacji po całym forum nie szukać.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #13 dnia: Marca 03, 2010, 00:24:54 am »

Przecież dział ogłoszeń powstał jako "wydzielony bokotemat", coby pewnych informacji po całym forum nie szukać.

Wcześniej temat znajdował się w innym dziale (chyba sprawy ogólne - i moim zdaniem nawet lepiej do niego pasował niż do ogłoszeń), ale nie o to przecież chodzi, tylko o możliwość dyskusji tam, gdzie jest taka potrzeba.
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 06, 2010, 11:24:48 am »

Panie Alagor, przepraszam, jest Pan taki tępy, ze nie potrafi pan przeczytać ze zrozumieniem??

Odświeżam temat w związku z obsesją, jaką p. szkielet ma na moim punkcie.

"Z tematem może i nie ma to związku, ale może mieć związek z regulaminem. Jeszcze nie mam wystarczających informacji w tej kwestii, ale w momencie kiedy je otrzymam nie omieszkam Pana powiadomić w pierwszej kolejności."

Proszę mnie poinformować, z którym punktem regulaminu "coś" może mieć związek:
1. Zabrania się promowania na Forum herezji, postaw wrogich Kościołowi i religii katolickiej, a także wszystkiego, co mogłoby stanowić pokusę do popełnienia jakiegokolwiek grzechu.
2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.
3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.
4. Zobowiązuje się wszystkich uczestników do gruntownego namysłu przed zamieszczeniem jakiejkolwiek informacji na Forum, poprzez sprawdzenie treści napisanej wiadomości za pośrednictwem funkcji 'podgląd', tak aby nie urazić żadnego z rozmówców i nie łamać zasad pisowni jakimi rządzi się język polski.
5. Zabrania się rejestrowania tej samej osoby pod wieloma 'loginami'. Zabrania się używania na Forum "loginów' nie licujucych z powagą poruszanej na nim tematyki.
6. Zobowiązuje się każdego do szanowania porządku ustalonego na Forum. Posty należy umieszczać w odpowiednich tematycznie działach.

Zaczynam podejrzewać, że pan szkielet próbuje się dobierać do danych osobowych użytkowników.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!