Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 11:14:24 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Skandal i Zgroza! Znany Homoś Bluźni Bogu
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Skandal i Zgroza! Znany Homoś Bluźni Bogu  (Przeczytany 850 razy)
Gaudens Gaudebo
uczestnik
***
Wiadomości: 247


Domus Mea Domus Orationis

« dnia: Lutego 24, 2010, 19:05:18 pm »

Tekst Zaczerpnięty ze strony Fronda.pl -> http://www.fronda.pl/news/czytaj/elton_john_jezus_to_litosciwy_gej

Cytuj
Myślę, że Jezus był gejem litościwym i superinteligentnym – zadeklarował w „Parade magazine” znany kompozytor i piosenkarz. Ten wojujący homoseksualista nawoływał w listopadzie 2006 roku, by zakazać „religii”, która jest, według niego, winna homofobii.

Cytuj
Elton John kontynuował, że „Jezus chciał, żebyśmy się kochali i przebaczali”. - Na krzyżu przebaczył ludziom, którzy go ukrzyżowali. Nie wiem, co czyni, że ludzie są tak okrutni – żalił się piosenkarz.

Przewodniczący „Catholic League” Bill Donohue natychmiast zareagował na te głupoty. - Jezus z pewnością był litościwy, ale powiedzenie, że był superinteligentny, to tak jakby porównywać Syna Bożego do utalentowanego kandydata jakiegoś show telewizyjnego. Na poważnie, mówiąc o Jezusie, że był homoseksualistą, to jest nazywanie go dewiantem seksualnym – powiedział Donohue.


I co Państwo na to? Bo mi po przeczytaniu tego podskoczyło ciśnienie od razu a i otworzył się scyzoryk w kieszeni  >:(
Zapisane
Deigenitrix illibata, Dei dicata Maria,

Apud tuum filium es electa, Maria,

Lucreris, veniam et miserere

+ + +
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #1 dnia: Lutego 24, 2010, 19:08:08 pm »

O. I on tak bezinteresownie, za nic? A ja pamietam, ze pare lat temu jacys naukowcy, chyba w Australii, przez ladny kawalek czasu pobierali spore dotacje od rzadu na badania majace udowodnic homoseksualizm Chrystusa. Zreszta pilnie sie przykladali, bo udowodnili.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Torus
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Lutego 24, 2010, 21:01:52 pm »

Dziennik Le Monde naśmiewa się z 2-nowych członków Tryb.Konstytucyjnego:

"Panowie Haenel i Barrot są katolikami praktykującymi, co będzie miało wpływ na podnoszone kwestie - bioetyka, społeczeństwo, religijność [...]. "Zawsze byłem chrześcijaninem bardzo otwartym, głosowałem za prawem do aborcji", broni się zawczasu pan Barrot."
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #3 dnia: Lutego 24, 2010, 21:51:10 pm »

No to mamy definicje chrzescijanina bardzo otwartego - to taki ktory opowiada sie za prawem do aborcji. Modernie w mozgach juz sie wszystko po...jechalo.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Skandal i Zgroza! Znany Homoś Bluźni Bogu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!