Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 02, 2024, 00:44:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231970 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Obrazek Mleczki
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Obrazek Mleczki  (Przeczytany 1810 razy)
jędrek
rezydent
****
Wiadomości: 399


Arcybiskup Paulos Faraj Rahho (1942-2008)

« dnia: Marca 04, 2010, 17:27:19 pm »

Czy ten obrazek to już kpina z Najświętszego Sakramentu czy tylko dopuszczalna satyra? Jak należy reagować na takie obrazki umieszczane w sieci?

http://img128.imageshack.us/img128/516/winokobietyspiew.jpg
Zapisane
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5494.msg112948.html#msg112948 DOŁĄCZ DO GRUPY MODLITEWNEJ I MÓDL SIĘ ZA PRZEŚLADOWANYCH CHRZEŚCIJAN!
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 04, 2010, 20:15:06 pm »

Jest kpina. Widać Panu Mleczce się skończyły pomysły na rysunki... ja z czymś takim walczę na forum swojego kierunku- od czasu megaopeer ;), jakie zrobiłam jako admin, na razie jest spokój. ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 05, 2010, 07:53:51 am »

Olewać ciepłym moczem z wyżyn intelektu, najlepiej swojego.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 05, 2010, 11:14:31 am »

Olewać ciepłym moczem z wyżyn intelektu, najlepiej swojego.

Mój intelekt umiejscowiony jest nieco wyżej niż miejsce z którego zazwyczaj się moczem olewa.

Przepraszam za wulgaryzm, ale nie mogłem się powstrzymać... ;)
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #4 dnia: Marca 05, 2010, 11:20:38 am »

pan Mleczko jest często gościem programu ,,Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. Wraz z księdzem Sową. i widac, że obaj panowie darzą się sympatią :) :)
Zapisane
antoninus op
Gość
« Odpowiedz #5 dnia: Marca 05, 2010, 11:24:19 am »

o obrazę uczuć religijnych bym się w tym przypadku nie procesował, kpiną z Najświętszego Sakramentu jeszcze bym tego obrazka nie nazwał (raczej jest kpina ze starszych pobożnych pań w beretach - coś mi się wydaje, że o to głównie chodzi). tym bardziej, że użył słowa "wino", a nie "Krew Pańska". i, głowę daję, większość ludzi nie zauważy tu, niestety, różnicy...
raczej żałosną degrengoladą w wykonaniu p.Mleczki. tak to zwykle jest, że jak się nie ma pomysłu, to się wali w religię. i świadczy to jak najgorzej o autorze. a szkoda, bo miał całkiem inteligentne niektóre rysunki. kiedyś.
Zapisane
xinspe
uczestnik
***
Wiadomości: 136


Sursum Corda!

Msza Sw. Wszechczasów w Diecezji Sosnowieckiej
« Odpowiedz #6 dnia: Marca 08, 2010, 09:57:24 am »

W końcu teologia uczty ;) Niestety coraz częściej spotykam się, z zastępywaniem słowa 'msza' 'spotkaniem eucharystycznym'... I prym niestety wiodą w tym księża.
Zapisane
Qui Unigenitum tuum in cruce pendentem lancea militis transfigi voluisti, ut apertum Cor, divinae largitatis sacrarium, torrentes nobis funderet miserationis et gratiae, et quod amori nostri flagrare numquam destitit, piis esset requies et poenitentibus pateret salutis refugium...
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #7 dnia: Marca 08, 2010, 20:13:47 pm »

A ja jeszcze niedawno zastanawiałem się dlaczego "Eucharystia" wypiera "Mszę Świętą" i myślałem sobie naiwnie, że to ładniej tak z cudzoziemska. Podobnie  kilka lat temu na każdym kroku słyszało się słowo 'kenoza". Teraz jakby przycichło.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Obrazek Mleczki « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!