Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:16:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach  (Przeczytany 19204 razy)
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 15, 2010, 08:53:15 am »

W moim przypadku raczej kwestia wprawy (w końcu 4 lata w szkole niemal codziennie przy komputerze).
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 15, 2010, 09:24:40 am »

kluczowa jest i tak druga tura wyborów i pytanie na kogo? Przy całym moim szacunku do Pana Marka nie ma on żadnych szans, bo jego partia nie ma pieniędzy na kampanię, same ideały w obecnej Polsce nie wystarczą. Nawet nie wiem czy zdoła on zebrać 100 tysięcy podpisów celem rejestracji. Sami tradsi to jednak mało, 5-6 tysięcy w Polsce. PR nie jest w stanie wstanie obecnie nawet wprowadzić posłów do Sejmu, daleko jej do progu 5 %. Wątpliwe nawet czy wszyscy tradsi na niego zagłosują. była kiedyś o tym dyskusja na Forum. Szlachetnie zrobił ustępując z funkcji Marszałka Sejmu, ale nikt znany go nie poparł, a niektórzy nawet szybko zdradzili. I stał się ,,kanapowym" politykiem.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 15, 2010, 10:16:30 am »

Szlachetnie zrobił ustępując z funkcji Marszałka Sejmu, ale nikt znany go nie poparł, a niektórzy nawet szybko zdradzili. I stał się ,,kanapowym" politykiem.

Nie zrobił szlachetnie, tylko głupio

Będąc marszałkiem miał realną władzę w państwie, którą mógł wykorzystywać. Choćby blokując przez pół roku dowolne, czyli kazde głosowanie. Teoretycznie mógł na przynajmniej pół roku zawiesić funkcjonowanie sejmu. Widzielismy przeciez w akcji aktywnego marszałka sejmu w osobie pana Ludwika Dorna.

Ale oczywiście nie to jest największym problemem p. Jurka. On po prostu nie był w stanie rozegrać jakiejkolwiek istotnej sprawy. Dla żadnej nie zbudował większości a w jedynej, w którą się zaangażował, poniósł koncertową porazkę.

Ten człowiek nie ma pojęcia ani o teorji gier ani o teorji podejmowania decyzji. Zmiana konstytucji powinna być ukoronowaniem rozmaitych zmian prawnych. Powinna iść pakietowo wraz z szeregiem innych propozycyj. W dodatku nie od razu, lecz po uzyskaniu korzystnego orzecznictwa sądowego. I ten pierwszy krok - wzruszenie dopuszczalnosci aborcji na bazie obecnego prawa - w ogóle nie został wykonany. Poszła sprawa na żywioł i nasz jeździec bez głowy przegrał.

Co jednak jeszcze boleśniejsze, niczego się nie nauczył z porażki. Bowiem po groteskowem ustąpieniu z funkcji, po wyprowadzeniu z partji zaledwie 6 posłów, p. Marek Jurek postanowił iść drogą Korwin Mikkego i przegrywać w każdych następnych wyborach.

To znaczy: w każdych startuje bez jakiegokolwiek programu. Jest jedynie bezbarwnym cieniem PiSu wzbogaconym o wartości. No a potem są tego wyniki. I ogłaszanie 2 % głosów jako sukcesu.

Ja z ostatniej kampanji wyborczej Prawicy Rzeczypospolitej  do europarlamentu zapamiętałem jedno: Pan Marszałek założył konto na naszej klasie. Póki co, ta kampanja zapowiada się żywiej: Marek Jurek reaktywował blog na fronda.pl i założył konto na facebook.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 15, 2010, 10:21:40 am »

w pełni się zgadzam z Panem Krusejderem
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 15, 2010, 11:02:54 am »

Szczerze powiem, ze sobie raczej odpuszczę tą d***kratyczną  hucpę ...choć zastanawiam się czy nie oddać głosu na człeka uczciwego, poczekam jeszcze jak się lista objawi, w poprzednich poprzeć chciałem prof.Giertycha, ale się był wycofał. Marek Jurek jest człowiekiem z pewnością o niebo lepszym od pozostałych "faworytów" tylko mnie już mierżą te igrzyska...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 15, 2010, 11:14:00 am »

Marek Jurek jest człowiekiem z pewnością o niebo lepszym od pozostałych "faworytów" tylko mnie już mierżą te igrzyska...

mnie tez. Jeśli będę w Warszawie to zagłosuję i to zapewne na p. Jurka
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 17, 2010, 13:08:53 pm »

Ja sie obawiam, ze jak pan mac napisze Sklad Apostolski, to juz pierwsze zdanie zakwalifikuje go na stos ;)
Podobno bł. Michał czartoryski mówił w Credo excepto zamist expecto i na stos go to nie doprowadziło a wręcz przeciwnie na ołtarze, choć literalnie rzecz biorąc wygłaszał zdanie heretyckie.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 17, 2010, 13:42:02 pm »

Wracając do wyborów prezydenckich to szykuje się w nich wielkie zwycięstwo kandydata PO. Prawica konserwatywna zmarnowała kolejne pięć lat, teraz wysuwanie kolejnych egzotycznych kandydatów(p. Jurek, p. Kluska) to już nie ma sensu. W obecnych warunkach ordynacji wyborczej nie wiem czy Ci Panowie zostali by wybrani nawet na radnych. To że pan Jurek ma zasługi dla ruchu Tradycji nie znaczy że jest dobrym politykiem. Nie wykorzystał dobrze swojej szansy. Był drugą osobą w Państwie. A teraz nikt się z nim nie liczy. O jego pierwszej partii ZChN nikt już nie pamięta. Jego koledzy z niej są wicemarszałkami Sejmu(pan Niesiołowski czołowa postać o ironio PO) lub posłami( np. pan Czarniecki)
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 17, 2010, 13:45:59 pm »

Wracając do wyborów prezydenckich to szykuje się w nich wielkie zwycięstwo kandydata PO

cóż Pan wypisuje ? przecież wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wygra Mały Kaczor !!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #39 dnia: Lutego 17, 2010, 13:51:37 pm »

a jest to jakaś róznica? :) :)na pewno nie wygra Marek Jurek :)
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #40 dnia: Lutego 17, 2010, 14:09:04 pm »

Wracając do wyborów prezydenckich to szykuje się w nich wielkie zwycięstwo kandydata PO

cóż Pan wypisuje ? przecież wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wygra Mały Kaczor !!

Zdumiewa mnie Panów naiwność. "Wygra" ten kogo wyznaczy p. Aniela Merkel i/lub Służby.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #41 dnia: Lutego 17, 2010, 14:13:53 pm »

Jaka Aniela Merkelowa ? Przecież kilku naszych ostatnich prezydentów miało mocne sympatje proamerykańskie

a co do służb, to zgoda. Służba nie drużba.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #42 dnia: Lutego 17, 2010, 14:34:02 pm »

Przecież kilku naszych ostatnich prezydentów miało mocne sympatje proamerykańskie

Którzy? A. Kwaśniewski - agent. L. Wałęsa - agent. Ich sympatie nie miały nic do rzeczy ponieważ oboma kierowali oficerowie prowadzący. L. Kaczyński co prawda być może nie jest agentem, ale:
1. Ma niewiele do powiedzenia
2. Jego szczere socjalistyczne przekonania są jak najbardziej na rękę Niemcom.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #43 dnia: Lutego 18, 2010, 16:20:50 pm »



Cieszę się, że będę miał na kogo zagłosować. Na człowieka, który będzie dbał o interes Polski i wartości katolickie. A co państwo o tym myślą?
Ze szczególnym uwzględnieniem święta hanuki.
http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/1902/
http://www.propolonia.pl/article.php?art=392
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Filip
bywalec
**
Wiadomości: 68

« Odpowiedz #44 dnia: Lutego 18, 2010, 16:37:55 pm »



Cieszę się, że będę miał na kogo zagłosować. Na człowieka, który będzie dbał o interes Polski i wartości katolickie. A co państwo o tym myślą?
Ze szczególnym uwzględnieniem święta hanuki.
http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/1902/
http://www.propolonia.pl/article.php?art=392

Prawdziwy potwór. Te skandaliczne życzenia to ostateczny dowód krańcowego zaprzaństwa. Przecież powinien na nich z tej mównicy symbolicznie napluć, prawda? ROTFL
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!