Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 00:32:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach  (Przeczytany 19373 razy)
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #45 dnia: Lutego 18, 2010, 20:18:40 pm »

[. L. Kaczyński co prawda być może nie jest agentem, ale:
"Swoim" człowiekiem




2. Jego szczere socjalistyczne przekonania są jak najbardziej na rękę Niemcom.
Niemcom?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #46 dnia: Lutego 18, 2010, 20:29:58 pm »

cóż Pan wypisuje ? przecież wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wygra Mały Kaczor !!
... byle nie Donald ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Buntek
adept
*
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #47 dnia: Lutego 18, 2010, 22:29:31 pm »

Niestety jak dla mnie, p.Marek Jurek ma zbyt lewicowe poglądy na gospodarkę i nie zna się na polityce. Na dzień dzisiejszy przy takich kandydatach (pseudo prawicowych) zostaję w domu. Zgadzam się z p.Korwinem, że nie można wybierać pomiędzy dżumą a cholerą.  :(
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #48 dnia: Lutego 19, 2010, 10:53:12 am »

Korwin tez ma lewicowe poglady na gospodarke wiec bot mot mu sie nie udal.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #49 dnia: Lutego 19, 2010, 11:04:33 am »

czy już na zawsze jesteśmy skazani na siedzenie w domu w dniu wyborów, bo nie ma kandydatów? Nawet pan Giertych mruga okiem do PO a oni ostatno dość życzliwie o nim mówią. :) no bo atakuje Kaczarów(po dwóch latach nagle sobie przypomniał, że Kaczyński szukał ,,haków) ;D ciekawe, że jak był wicepremierem to mu to nie przeszkadzało.
Zapisane
Filip
bywalec
**
Wiadomości: 68

« Odpowiedz #50 dnia: Lutego 19, 2010, 11:07:28 am »

Niestety jak dla mnie, p.Marek Jurek ma zbyt lewicowe poglądy na gospodarkę

a co o nich wiesz?

ja zaglądałem tutaj:

http://www.prawicarzeczypospolitej.org/pobieranie/Program_gospodarczy_Prawicy_Rzeczpospolitej.pdf

i widzę program na prawo głównego nurtu polityki w Polsce
Zapisane
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1227


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #51 dnia: Lutego 19, 2010, 11:26:05 am »

Niestety jak dla mnie, p.Marek Jurek ma zbyt lewicowe poglądy na gospodarkę i nie zna się na polityce. Na dzień dzisiejszy przy takich kandydatach (pseudo prawicowych) zostaję w domu. Zgadzam się z p.Korwinem, że nie można wybierać pomiędzy dżumą a cholerą.  :(
I co chce pan żeby te wybory wgrało SLD?
Lepiej już zagłosować na nie do końca na takiego którego byśmy sobie wymarzyli, niż żeby przez nas, a raczej brak nas wygrało lewactwo.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #52 dnia: Lutego 19, 2010, 11:33:06 am »

W Polsce prawicowe poglądy na gospodarkę nie przejdą, więc partie mają lewicowe poglądy nawet PO i PIS. Trudno przekonać kogoś do prywatyzacji szpitali, szkolnictwa itp. Więc nawet jak są takie projekty w dużych partiach to ich kierownictwo szybko wrzuca je do kosza, by wyborcy nie obrazili się. Na pewno nie powinno się zostawać w domu w dniu wyborów. Poczekajmy, zobaczymy kto zbierze 100 tysięcy podpisów celem rejestracji i wtedy zdecydujemy. Nie ma przecież pewności czy Pan Marek Jurek zbierze podpisy. 100 tysięcy to jednak dużo.
Zapisane
Filip
bywalec
**
Wiadomości: 68

« Odpowiedz #53 dnia: Lutego 19, 2010, 11:49:55 am »

Nie ma przecież pewności czy Pan Marek Jurek zbierze podpisy. 100 tysięcy to jednak dużo.

Przed wyborami do PE Prawica Rzeczypospolitej zebrała grubo ponad 100 tys.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #54 dnia: Lutego 19, 2010, 11:58:14 am »

jak będą zbierać to podpiszę listę PR
Zapisane
Waldemar
Gość
« Odpowiedz #55 dnia: Lutego 19, 2010, 21:27:37 pm »

Niestety jak dla mnie, p.Marek Jurek ma zbyt lewicowe poglądy na gospodarkę

a co o nich wiesz?

ja zaglądałem tutaj:

http://www.prawicarzeczypospolitej.org/pobieranie/Program_gospodarczy_Prawicy_Rzeczpospolitej.pdf

i widzę program na prawo głównego nurtu polityki w Polsce

By zrozumieć co o gospodarce wie tzw. prawica rzeczypospolitej przytoczę fragment o pieniądzu:

Cytuj
2.4 Polityka pieniężna

    * rozważna, skoordynowana i odpowiedzialna polityka monetarna tworzy ramy, stymuluje i podtrzymuje wzrost gospodarczy

pamietam bajke o Calineczce i komentarz narratora o wypoeiedzi żaby co miał/a zastać mężem Calineczki: żaba - "Brekekekes", narrator: "To wszystko co potrafiła powiedzieć. Pan Marej Jurek i jego partia albo nie mają zielonego pojęcia czym jest gospodarka, albo świadomie piszą takie głupoty, by nam próbowac je wtrynić. Ja i tak założyłem, że oni "chcą dobrze". Bo jednak rozum mówi mi (za moją śp. ciocią: "Polska ma to nieszczęście, że nie rządzą nią Polacy").

Dodam, że my - Polacy - jako naród -  już tak dalece jesteśmy zdemoralizowani, że nie masz dla nas nadziei. Nawet tu - na tym forum! są osoby, które czytają tą gówniana prasę, oglądają tą gówniana tv i klikają na te gówniane portale - i co gorsze nie wstydzą się tego! To więc gdzież mozna mieć nadzieję? Nawet Salomon z próżnego0 nie naleje.

Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #56 dnia: Lutego 19, 2010, 21:29:35 pm »

W Polsce prawicowe poglądy na gospodarkę nie przejdą, więc partie mają lewicowe poglądy nawet PO i PIS. Trudno przekonać kogoś do prywatyzacji szpitali, szkolnictwa itp.
Popieram prywatyzację ale jeden warunek- zwrot mojej kasy wpłacanej tyle lat ana służbę zdrowia , bo okaże się że jakiś cwaniak z moich pieniędzy zrobi sobie prezent, jak to w Polsce od jakiegoś czasu modne.


Więc nawet jak są takie projekty w dużych partiach to ich kierownictwo szybko wrzuca je do kosza, by wyborcy nie obrazili się.
Demokracja to lipa i lud pospolity zdążył połapać się o co politykom chodzi. Politycy aby mogli zaistnieć potrzebują kasy na kampanie wyborczą. Kasę daje ten co ma, wiec później jest rozdźwięk pomiędzy oczekiwaniem elektoratu i sponsora.



Na pewno nie powinno się zostawać w domu w dniu wyborów. Poczekajmy, zobaczymy kto zbierze 100 tysięcy podpisów celem rejestracji i wtedy zdecydujemy. Nie ma przecież pewności czy Pan Marek Jurek zbierze podpisy. 100 tysięcy to jednak dużo.
Poprę Marka Jurka jak ten odżegna się od wasalnych ciągot do ,,starszych" i,, mądrzejszych"
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #57 dnia: Lutego 19, 2010, 21:35:40 pm »

Przypomniała mi się dyskusja z Panem JGP o PiSie, jak to wprowadził ulgi prorodzinne. Dla przypomnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

Mam nadzieję, że kandydat tej partii przegra.
Zapisane
Filip
bywalec
**
Wiadomości: 68

« Odpowiedz #58 dnia: Lutego 19, 2010, 21:37:48 pm »

Poprę Marka Jurka jak ten odżegna się od wasalnych ciągot do ,,starszych" i,, mądrzejszych"

Można prosić o rozwinięcie?
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #59 dnia: Lutego 19, 2010, 21:45:40 pm »

Cytuj
Dodam, że my - Polacy - jako naród -  już tak dalece jesteśmy zdemoralizowani, że nie masz dla nas nadziei. Nawet tu - na tym forum! są osoby, które czytają tą gówniana prasę, oglądają tą gówniana tv i klikają na te gówniane portale - i co gorsze nie wstydzą się tego!

O tak zgrozo, nawet tutaj!

Panie Alagor odteleptaj sie pan ode mnie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Marek Jurek: będę kandydował w wyborach « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!