Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 21:04:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Pieronka
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Pieronka  (Przeczytany 30268 razy)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« dnia: Stycznia 25, 2010, 08:43:44 am »

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article533452/Pieronek_Holokaust_Zydowski_wymysl.html

Nie tak dawno czytałem, ze odprawił też Mszę Trydencką!
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Civitas Dei
adept
*
Wiadomości: 36


« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 25, 2010, 09:52:11 am »

Brawo za odwagę, ale boje się ze teraz go zjedzą media. Ważne by nie odwołał słów ;D
Zapisane
"Liberalni katolicy są wilkami odzianymi w owcze skóry. Będą was nazywali papistami, klerykałami, nieprzejednanymi wstecznikami. Miejcie to sobie za honor."
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 25, 2010, 09:57:20 am »

Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale CHWAŁA BISKUPOWI PIERONKOWI!
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:04:22 am »

Abstynencja od wypowiedzi w GW jak widac ma zbawienne dzialanie
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:23:42 am »

CHAŁA  BISKUPOWI PIERONKOWI !
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:32:31 am »

- To są słowa autora tekstu, ja takich rzeczy nie mówiłem - tłumaczy z rozmowie z radiem TOK FM biskup Tadeusz Pieronek - To nie są moje przekonania, takich poglądów nie głosiłem. Albo autor ich nie zrozumiał albo dopowiedział.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,7490317,Bp_Pieronek__Szoah__jako_zaglada_tylko_Zydow__to_ich.html
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:44:32 am »

A czy JE autoryzował wywiad dla TOK FM :)?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 11:01:18 am wysłana przez Marcus » Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 25, 2010, 11:08:16 am »

No tylko czekac o okrzykną go polskim Williamsonem...
Zapisane
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 25, 2010, 12:18:50 pm »

na stronie "Dziennika" jest odpowiedni sondaż. Wpisujmy się tam i obserwujmy czy nie dojdzie do jakiegoś sondażowego "cudu", bo jak na razie wyniki są zgodne ze zdrowym rozsądkiem.
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:09:41 pm »


http://kotlarz.salon24.pl/92184,bp-pieronek-jan-pawel-ii-byl-krewki-niedojrzaly-i-postepowal-w
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:18:34 pm »

Biskup już stwierdził w Radio TOK FM, że nie wypowiedział tych słów o żydach. Winą za zamieszanie obciążył dziennnikarza.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:25:21 pm »

,,Wywiad został udzielony, nie został autoryzowany, a ten który napisał te słowa i się pod nimi podpisał to jest jego sprawa. Autor rozmowy nie zrozumiał moich słów albo dopowiedział" - zaznaczył biskup.

,,Odnośnie Szoah powiedziałem, że nazwa ta została nadana tej tragedii przeciwko ludzkości przez Żydów i to jest prawda. ,,Nazwać coś" a ,,wymyślić coś" i zrealizować coś w sposób bestialski, jak to zrobili naziści to są diametralnie dwie różne sprawy. Szoah jest nazwą zastrzeżoną przez Żydów i to nie ulega wątpliwości. Jest to idea, która jednoczy współcześnie Żydów i jest to im potrzebna do zintegrowania narodu. Proszę nie przypisywać mi rzeczy, których bym nawet nie pomyślał" - powiedział bp Pieronek.


Biskup zaznaczył, że nie będzie dawał sprostowania i nie będzie już rozmawiał z dziennikarzem portalu Pontifex.

W zamieszczonym na portalu internetowym www.pontifex.it wywiadzie bp Pieronek miał powiedzieć, że "Szoah jest wymysłem żydowskim", a ,,Żydzi wykorzystują go obecnie "jako broń propagandową, w celu osiągnięcia nie uzasadnionych często korzyści".

Ponadto bp Pieronek polemizuje z wyrażoną przez prezesa rzymskiej gminy żydowskiej Riccardo Pacifici opinią, że "Polacy to antysemici", mówiąc, że kto tak twierdzi: "nie uczył się historii".


Źródło: Gazeta Wyborcza
Zapisane
DexterFK
uczestnik
***
Wiadomości: 212


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:38:56 pm »

na stronie "Dziennika" jest odpowiedni sondaż. Wpisujmy się tam i obserwujmy czy nie dojdzie do jakiegoś sondażowego "cudu", bo jak na razie wyniki są zgodne ze zdrowym rozsądkiem.
tak, warto obserwować wyniki - a może będziemy światkiem liberalnego cudu - wyzwolonego bo bez Boga!!!

głosowanie tutaj http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article533452/Pieronek_Holokaust_Zydowski_wymysl.html
Zapisane
Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat!
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 25, 2010, 19:43:45 pm »

Ten sondaż jest niewiarygodny, bo można głosować kilka razy z tego samego komputera. Sprawdziłam.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 25, 2010, 19:52:02 pm »

Ten sondaż jest niewiarygodny, bo można głosować kilka razy z tego samego komputera. Sprawdziłam.
Może ma pani neostradę?
Ale wyniki słuszne.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Strony: [1] 2 3 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Pieronka « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!