Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 18:28:18 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Odkryłam w co wierzy statystyczny katolik w Polsce... żal...
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Odkryłam w co wierzy statystyczny katolik w Polsce... żal...  (Przeczytany 3660 razy)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #15 dnia: Stycznia 24, 2010, 21:00:27 pm »

Co racja to racja... ;) Ale jak tak dalej pójdzie, to może być jak na zachodzie. Kraków- ok.150 tys. studentów mniej więcej, może i 200 tys. I co? W duszpasterstwach akademickich może 1%, to wszystko. A niektóre jeszcze DA to straszny modernizm. Niektóre na szczęście nie. A gdzie te 99% studentów? Część jest przy kościele, bo a to jakieś oazy, ksm, czy np. duszpasterstwo liturgii łacińskiej ;) Dobra, niech tego będzie nawet 10%. A w takim razie co z resztą się pytam... Ilu chodzi do kościoła w ogóle? Połowa? 30%?  ???
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #16 dnia: Stycznia 24, 2010, 21:03:32 pm »

Do kosciola? W miescie gdzie studiuja?
No na moj gust 10-15%, ale moze to pesymistyczne zalozenie.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #17 dnia: Stycznia 24, 2010, 21:05:04 pm »

No ja przyjęłam optymistyczne. ;) Biorąc jednak poprawkę, że ogółem Polaków w dużych miastach to 30% chodzi, to pewnie jest jak Pan mówi ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
manna
aktywista
*****
Wiadomości: 642


Kalendarze!
« Odpowiedz #18 dnia: Stycznia 24, 2010, 21:38:43 pm »

statystyki statystykami. ale jeśli widzę jak wygląda poranek w dzień powszedni w katedrze na Wawelu (Msza za Mszą a czasami dwie jednocześnie i zawsze kilka osób na nich jest) albo jak mi się zdarza bywać w kościołach różnych w okolicach Rynku, gdzie również zawsze kilka osób się znajdzie to jakoś nie potrafię myśleć pesymistycznie. w całej Holandii kościoły, gdzie codziennie odprawia się Mszę świętą można chyba policzyć na palcach jednej ręki.
Zapisane
Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.
http://kalendarz.staramsza.pl/
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Odkryłam w co wierzy statystyczny katolik w Polsce... żal... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!