Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 10:24:39 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231954 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ,,Orkiestra"
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Drukuj
Autor Wątek: ,,Orkiestra"  (Przeczytany 22357 razy)
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #105 dnia: Lutego 08, 2014, 01:37:45 am »

Owsiak coś ma ostatnio kłopoty, stał się jakby drażliwy :) Najpierw "podaje się do dymisji", potem "wraca z kosmosu".
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/450343,jerzy-owsiak-rezygnuje-ze-wszystkiego-emocjonalne-wystapienie-szefa-wosp.html

Ale tak się mi coś zdaje, że okres ochronny na niego chyba się kończy. A może tylko  popadł przejściowo w niełaskę?
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #106 dnia: Lutego 08, 2014, 01:48:22 am »

Owsiak coś ma ostatnio kłopoty, stał się jakby drażliwy :) Najpierw "podaje się do dymisji", potem "wraca z kosmosu".
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/450343,jerzy-owsiak-rezygnuje-ze-wszystkiego-emocjonalne-wystapienie-szefa-wosp.html

Ale tak się mi coś zdaje, że okres ochronny na niego chyba się kończy. A może tylko  popadł przejściowo w niełaskę?
Brawo Matka Kurka!
Wiecie co się stało?
Sąd NAKAZAŁ włączyć do akt sprawy WSZYSTKIE rozliczenia Fundacji/Złotego Melona/Mrówki z całej jej działalności; czyli będą one dsotępne dla każdego.
 J.O. zbladł, siadł i kombinuje jak (i głośno!) wyjśc bocznymi drzwiami.
Zapisane
zenko
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #107 dnia: Lutego 08, 2014, 12:01:05 pm »

Siadaja mu nerwy......sumienie pewnie ma nieczyste.
Gdyby wszystkie rozliczenia były bez zarzutu (jak to wmawia wszystkim wokół) to nie zachowywałby sie tak nerwowo, tylko rzuciłby dokumentami, a wtedy Piotr W. miałby problem.

Tymczasem widac kto w piętke goni :)

Załosne jest to "wycie" Owsiaka, załosne. Dajesz Juras d...na całej linii :D
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #108 dnia: Marca 21, 2014, 20:39:39 pm »

Przez 13 lat Owsiak podawał fałszywe kwoty zbiórek i wyjmował z „puchy” miliony!

(...)



http://www.kontrowersje.net/przez_13_lat_owsiak_podawa_fa_szywe_kwoty_zbi_rek_i_wyjmowa_z_puchy_miliony
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #109 dnia: Stycznia 12, 2020, 16:04:36 pm »

W mieście inwazja parazytów. Owsiki grasują na ulicach. Nachalne są...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #110 dnia: Stycznia 12, 2020, 22:10:40 pm »

A mnie dziś ani razu nie spotkał patrol owsikowy :) Nie pamiętam od kiedy tak dobrze nie spędziłem niedzieli z WOŚP
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #111 dnia: Stycznia 13, 2020, 15:55:08 pm »

Mnie bawi, jak to sie uOrkiestra (do ktorej nie mam ABSOLUTNIE NIC, jakbym puszkowca spotkal to i bym piataka wrzucil pewnie) jest znana poza Polska i ze niby najwieksze media o niej mowia. Coz, od dawna mieszkam za granica i poza polonijnymi mediami - zadnej wzmianki nie slyszalem/nie widzialem. Jedynie jak sie klinie na niektorych stronach specjalny link 'Wydarzenia na swiecie' i wtedy 'Wydarzenia w Polsce' to jakis odnosnik jest, najczesciej artykul pisany przez Polaka.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #112 dnia: Stycznia 13, 2020, 18:02:44 pm »

Mnie bawi, jak to sie uOrkiestra (do ktorej nie mam ABSOLUTNIE NIC, jakbym puszkowca spotkal to i bym piataka wrzucil pewnie) jest znana poza Polska i ze niby najwieksze media o niej mowia. Coz, od dawna mieszkam za granica i poza polonijnymi mediami - zadnej wzmianki nie slyszalem/nie widzialem. Jedynie jak sie klinie na niektorych stronach specjalny link 'Wydarzenia na swiecie' i wtedy 'Wydarzenia w Polsce' to jakis odnosnik jest, najczesciej artykul pisany przez Polaka.

To może Pan czołowego owsikologa III_RP postudiuje? Facet "wziął na kieł" , żeby tego hochsztaplera z milicyjną przeszłością przed wymiar sprawiedliwości doprowadzić.

https://twitter.com/Matka_Kurka
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #113 dnia: Stycznia 14, 2020, 08:19:29 am »

Mnie bawi, jak to sie uOrkiestra (do ktorej nie mam ABSOLUTNIE NIC, jakbym puszkowca spotkal to i bym piataka wrzucil pewnie) jest znana poza Polska i ze niby najwieksze media o niej mowia. Coz, od dawna mieszkam za granica i poza polonijnymi mediami - zadnej wzmianki nie slyszalem/nie widzialem. Jedynie jak sie klinie na niektorych stronach specjalny link 'Wydarzenia na swiecie' i wtedy 'Wydarzenia w Polsce' to jakis odnosnik jest, najczesciej artykul pisany przez Polaka.

To może Pan czołowego owsikologa III_RP postudiuje? Facet "wziął na kieł" , żeby tego hochsztaplera z milicyjną przeszłością przed wymiar sprawiedliwości doprowadzić.

https://twitter.com/Matka_Kurka


Czy dyrektorzy caritas chodza pieszo? Czy przymieraja glodem? Kazda organizacja ma prawo pobierac % od przychodu na utrzymanie administracji. A Matka Kurka to robi Owsiakowi swietna robote - znam wielu ludzi ktorzy sie nie dorzucali na Wosp a zaczeli, na zlosc krzykaczom.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #114 dnia: Stycznia 14, 2020, 08:57:05 am »

"Matka Kurka" to wyjątkowa menda, której nick jest parodią nicka "Ojciec Rydzyk". Ojciec Rydzyk, Matka Kurka - taki antyklerykalny żarcik.

Jakiś czas temu, chyba jak spadł Tupolew, Matka Kurka stwierdził, że będzie zarabiał na frajerach z PiSu i moherach i zmienił o 180 stopni narrację. Ale jego chamstwo i brak liczenia się z faktami pozostał. Jego opracowania nt Owsiaka są takie sobie, ubolewam, że nikt bardziej wiarygodny tym się nie zajmuje.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #115 dnia: Stycznia 14, 2020, 10:09:30 am »

"Matka Kurka" to wyjątkowa menda, której nick jest parodią nicka "Ojciec Rydzyk". Ojciec Rydzyk, Matka Kurka - taki antyklerykalny żarcik.

Jakiś czas temu, chyba jak spadł Tupolew, Matka Kurka stwierdził, że będzie zarabiał na frajerach z PiSu i moherach i zmienił o 180 stopni narrację. Ale jego chamstwo i brak liczenia się z faktami pozostał. Jego opracowania nt Owsiaka są takie sobie, ubolewam, że nikt bardziej wiarygodny tym się nie zajmuje.

Nie rozumiem calego zamieszania i politycznej napinki (trwajacej lata) dot. Orkiestry.
W kazdym kraju sprawujacy wladze organizuja igrzyska. Lud ich pragnie a i wladzy zyc pomagaja. Igrzyska rozladowują napiecia i zaspakajają potrzeby duchowe.
Sa imprezy charytatywne (zawsze w sezonie grzewczym-zimowym), muzyczno - spoleczne (w sezonie letnim) i tzw protesty spoleczne w sezonach przejsciowycvh (jesien-wiosna: biale miasteczka, kody, walki o klimat etc).

Kazdy frontmen się zużywa, a akcja nudzi. Wowczas nastepuje podmianka. Orkiestre miala zastapic "szlacvhetna paczka" a Owsiaska Stryczek ( zjadliwy dla kazdej opcji ksiądz - eko, dresiarz-cyklista.)
W Rosji tez jest jakis Owsiak, tez lata (nie F-16 ) ale Su-35 nad wyksztalconymi z wielkich miast, taplajacymi sie w blocie w rytm muzyki techno.

Jasne, ze dookola takiej imprezxy mozna nabic sobie kabzę. Dlatego co pewien czas wychodza skandale o tym co sie dzieje "za zamknietymi drzwiami". Tak jest wszedzie, na Zachodzie też. Wtedy zmienia się pacynke (Owsiaka na Stryczka, Stryczka na Krzywonos, Krzywonos na Bolka, Bolka na Lolka).....od nowa to samo :-)))

Owszem, u nas, Owsiak nie chce odejsc. Stryczkowi podstawiono nogę. Walczą partie polityczne - ktora bedzie organizowac igrzyska i brac dzialkę za licencję na dojenie frajerów.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #116 dnia: Stycznia 14, 2020, 13:21:54 pm »

Czy dyrektorzy caritas chodza pieszo? Czy przymieraja glodem? Kazda organizacja ma prawo pobierac % od przychodu na utrzymanie administracji. A Matka Kurka to robi Owsiakowi swietna robote - znam wielu ludzi ktorzy sie nie dorzucali na Wosp a zaczeli, na zlosc krzykaczom.

https://www.youtube.com/watch?v=luZd1JuLqN4
Kilka informacji tam podanych:
- efektywność CARITAS 90%
- efektywność WOŚP ~50-60%
- zakres zbiórek dane z listopada 2015
-- CARITAS ~400 mln zł
-- WOŚP - rząd 40mln zł
CARITAS - apolityczny, WOŚP, PAH --- o wyraźnej orientacji.

Co do Piotra Wielguckiego, pozwolę sobie stwierdzić, że Szanowni nie są jednak na bieżąco. Tylko krowa nie zmienia poglądów.

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #117 dnia: Stycznia 14, 2020, 17:31:34 pm »

Czy dyrektorzy caritas chodza pieszo? Czy przymieraja glodem? Kazda organizacja ma prawo pobierac % od przychodu na utrzymanie administracji. A Matka Kurka to robi Owsiakowi swietna robote - znam wielu ludzi ktorzy sie nie dorzucali na Wosp a zaczeli, na zlosc krzykaczom.

https://www.youtube.com/watch?v=luZd1JuLqN4
Kilka informacji tam podanych:
- efektywność CARITAS 90%
- efektywność WOŚP ~50-60%
- zakres zbiórek dane z listopada 2015
-- CARITAS ~400 mln zł
-- WOŚP - rząd 40mln zł
CARITAS - apolityczny, WOŚP, PAH --- o wyraźnej orientacji.

Co do Piotra Wielguckiego, pozwolę sobie stwierdzić, że Szanowni nie są jednak na bieżąco. Tylko krowa nie zmienia poglądów.



Teraz tos pan powiedzial.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #118 dnia: Stycznia 14, 2020, 22:44:44 pm »

Teraz tos pan powiedzial.
Niby, że co?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #119 dnia: Stycznia 15, 2020, 09:02:46 am »

To są poglądy Wielguckiego, nie wyciąga może tyle co Pan Staszek Michalkiewicz, ale ma z czego żyć i płacić

https://www.kontrowersje.net/kategoria/tagi/piotr_wielgucki

Kontrowersje.net istnieją dzięki wsparciu dobrych ludzi:
Dobrowolny abonament Mbank: (PL)651140200400003102331283**

----
Co do efektywności Caritas, to są struktury diecezjalne. W jednej diecezji to działa, w innej są patologie typowe dla współczesnego polskiego posoborowia. Nie wierzmy propagandzie telawizji republika!!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: ,,Orkiestra" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!