Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 19:40:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Msze ormiańskie w Warszawie i Krakowie
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj
Autor Wątek: Msze ormiańskie w Warszawie i Krakowie  (Przeczytany 33831 razy)
marcin
Gość
« Odpowiedz #45 dnia: Kwietnia 14, 2009, 23:40:11 pm »

to jest po gruzińsku...
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #46 dnia: Maja 20, 2010, 14:35:33 pm »

dziś otrzymałem z Lotu nową listę promocji i serce mi podskoczyło na wieść że otworzono połączenie do Erewania i uwaga... ceny od 620zł w dwie strony. Jeśli ktoś z Państwa nie był w Armenii mogę ręczyć że równie pięknego miejsca na ziemi jeszcze nie widziałem. Taka cena biletu sprawia że można wybrać się na tygodniową pielgrzymkę do Armenii, wynająć mieszkanie w centrum miasta, wykupić wycieczki do monasterów położonych w górach i to wszystko myślę może zamknąć się w granicach 1500zł.
Pozwolę sobie zamieścić link do zdjęć z mojej wyprawy do Hajastanu.
http://picasaweb.google.com/hristianos/Armenia2007#
Zapisane
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #47 dnia: Maja 20, 2010, 14:52:30 pm »

Taka cena biletu sprawia że można wybrać się na tygodniową pielgrzymkę do Armenii, wynająć mieszkanie w centrum miasta, wykupić wycieczki do monasterów położonych w górach i to wszystko myślę może zamknąć się w granicach 1500zł.

Znając tylko angielski nie będzie zbyt dużych problemów językowych?
Zdjęcia piękne.
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #48 dnia: Maja 20, 2010, 19:49:34 pm »

mogą być, to znaczy ja mam to szczęście że byłem tam z przyjaciółmi z :) Konstantynopola którzy są Ormianami i oni rozmawiali po ormiańsku a ja z nimi po angielsku. Ale nie ma problemu z rosyjskim. Naprawdę nawet młodzież zna lepiej lub gorzej rosyjski. To było zabawne bo czasami w restauracji próbowałem coś po angielsku i dostawałem już białej gorączki bo za chiny ludowe nie szło się dogadać i wtedy wymsknęło się słowo na "k..." i nagle wszystko stawało się łatwiejsze bo ja mówiłem wolno po polsku zmiękczając na modłę ruską i dawało się wszystko załatwić :)
Zamiast szukać mieszkania można jakiś hostel http://www.hostelworld.com a w biurach podróży aby wykupić wycieczkę można się jakoś porozumieć.
Oprócz gór i bajecznych widoków Armenia to niesamowita kuchnia. Ja do dziś na słowo chorowac dostaję gęsiej skórki i czuję w ustach smak tanu (ormiński ayran).
http://www.armeniapedia.org/index.php?title=Khorovats
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #49 dnia: Maja 21, 2010, 22:13:52 pm »

dziś otrzymałem z Lotu nową listę promocji i serce mi podskoczyło na wieść że otworzono połączenie do Erewania i uwaga... ceny od 620zł w dwie strony. Jeśli ktoś z Państwa nie był w Armenii mogę ręczyć że równie pięknego miejsca na ziemi jeszcze nie widziałem. Taka cena biletu sprawia że można wybrać się na tygodniową pielgrzymkę do Armenii, wynająć mieszkanie w centrum miasta, wykupić wycieczki do monasterów położonych w górach i to wszystko myślę może zamknąć się w granicach 1500zł.
Pozwolę sobie zamieścić link do zdjęć z mojej wyprawy do Hajastanu.
http://picasaweb.google.com/hristianos/Armenia2007#

znakomite wiadomości !! zawsze chciałem tam pojechać :)))
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #50 dnia: Maja 21, 2010, 22:18:48 pm »

A kiedy będzie najbliższa msza ormiańska w Warszawie?
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #51 dnia: Maja 21, 2010, 23:28:57 pm »

znakomite wiadomości !! zawsze chciałem tam pojechać :)))

nic pewnego ale rozmawiałem z kolegą Ormianinem i może na jesieni jeśli Bóg pozwoli wybiorę się do Hajastanu :) oczywiście współtowarzysze byliby mile widziani 
Jeszcze w Karabachu nie byłem lol
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #52 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:32:23 pm »

kolejny news z lotu ... są loty do Tbilisi :) cena wyjściowa już za 280zł w jedną stronę... widać zainteresowanie Kaukazem ze strony lotu, bardzo mnie to cieszy.
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #53 dnia: Sierpnia 06, 2010, 22:56:13 pm »

Jestem nadal chętny  :)
Zapisane
zdewirtualizować awatary
marcin
Gość
« Odpowiedz #54 dnia: Sierpnia 06, 2010, 23:13:25 pm »

ja też... można by było lecieć do Tbilisi a z Jerywania wrócić.. eh żebym tylko wiedział jak się u mnie z obowiązkami na uczelni potoczy :(
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #55 dnia: Sierpnia 28, 2010, 19:21:58 pm »

Trzeba się spieszyć, bo podobno Azerowie szukują się do zaatakowania Karabachu (tak w NC ost. piszą).
Zapisane
zdewirtualizować awatary
marcin
Gość
« Odpowiedz #56 dnia: Sierpnia 28, 2010, 19:54:59 pm »

trzeba odkopać książeczkę wojskową i kupić rozmówki polsko-ormiańskie :)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #57 dnia: Sierpnia 29, 2010, 19:01:48 pm »

Ja wyciągnąłem z półki słownik polsko-turecki - chcę do wywiadu  ;D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
marcin
Gość
« Odpowiedz #58 dnia: Sierpnia 29, 2010, 20:53:44 pm »

bende istiyorum , turkce biliyor musun? :)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #59 dnia: Sierpnia 30, 2010, 18:02:54 pm »

Teraz nie dopowiem bo mam słownik turecki głęboko zakopany w szpargałach, a szpargały głęboko zakopane w czasie remontu  ;D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Msze ormiańskie w Warszawie i Krakowie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!