Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 19:39:27 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Maca i żydowskie mordy rytualne
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 Drukuj
Autor Wątek: Maca i żydowskie mordy rytualne  (Przeczytany 60597 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #180 dnia: Marca 15, 2010, 19:06:15 pm »

... sformułowanie "Nasz Nocnik" jest tak cudowne ...
... ze względu na rytualne wylewanie nocnik przez okno ;)?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #181 dnia: Marca 15, 2010, 20:18:11 pm »

Pani Mamo, przepiękny list, oczywiście, jeśli jest prawdziwy, choć sformułowanie "Nasz Nocnik" jest tak cudowne, że pewnie jest.
Widzę, że nie tylko mi Pan Coltrane zalazł za skórę. Autorowi tego listu chyba jeszcze bardziej - widać po słownictwie! Jestem całym sercem za tą osobą i będę ją wspierał w tym szczytnym dziele.
Ciekawe, o co chodzi z tym "bezprawiem"?
Panie RUTUS, kogo tu pan chce ściemniać?? Pan jest autorem tego listu. Więc do kogo ta ściema???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
pablo
aktywista
*****
Wiadomości: 536

« Odpowiedz #182 dnia: Marca 15, 2010, 22:28:19 pm »

Mądrzy ludzie mówili mi, że ewolucjonizm to tylko hipoteza. Przyjmuje się ją często na zasadzie: z braku laku dobry kit. Większość uważa, iż obecnie nie istnieje lepsza hipoteza. Coraz częściej w naukach szczegółowych pojawiają się argumenty przeciwko ewolucjonizmowi, a już napewno przeciwko modelom tworzonym przez ewolucjonistów.
Zapisane
Rutus
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #183 dnia: Marca 16, 2010, 05:56:31 am »

Do Pana szkieleta: Zapewne udowadniając, że nie jestem będę "karmił trolla", więc nie będę "karmił". Myślę, ze temat jest i tak niewyczerpany.

Do Pana pablo:
Ewolucjonizm to nie hipoteza tylko teoria, proszę zapoznać się z hierarchicznością nauki. Wszystkie dziedziny prócz matematyki prowadzą budowanie dowodu w jednakowy sposób: formułuje się hipotezę, badania potwierdzające hipotezę tworzą teorię, tezy te uważa się za słuszne, dopóki ktoś nie udowodni ich niesłuszności. W matematyce jest odwrotnie: twierdzenie uważa się za niesłuszne, dopóki ktoś nie udowodni bezsprzecznie jego słuszności.
Przypominam sobie pewną notę prasową w prasie naukowej: wykonano 2 duże kwerendy źródłowe poszukując artykułów naukowych potwierdzających kreacjonizm, nie było żadnego takiego artykułu na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat na ogólną ilość ok. 200 000 sprawdzonych artykułów naukowych.

Zacytuję pewną dywagację w sporze pomiędzy ewolucjonistami i kreacjonistami:
Nie toczy się żaden spór pomiędzy "ewolucjonistami" a kreacjonistami. Podobnie jak nie toczy się żaden spór pomiędzy "termodynamikami", a zwolennikami teorii flogistonu, albo pomiedzy "heliocentrykami" i "geocentrykami".
Dywagacja ta ma swoje źródło w tym, że "spór naukowy" polega właśnie na prezentowaniu własnego dorobku naukowego a nie tylko "wytykaniu" niedociągnięć strony "przeciwnej". Strona zwąca siebie kreacjonistami nie posiada żadnego dorobku naukowego, dysponuje tylko stertą cytatów i kilkunastoma dowodami fałszerstw, które zresztą zostały rozpoznane nie dzięki aktywności kreacjonistów tylko dzięki pracom naukowym przedstawicieli rzetelnej nauki.

To było tyle, a teraz atakujcie...
Zapisane
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #184 dnia: Marca 16, 2010, 06:56:06 am »

@ p. Rutus

 to ja pierwszy zaatakuje - "Darwin był gupi !!!" ;) Reszta ataków będzie miała tę samą treść i podobną zawartość merytoryczną,zapewniam. Tylko formę baaardzo rozdętą ;).

Ponadto proponuję nowego offtopa - teorię względności niejakiego Einsteina. "E=mc2" - biorąc pod uwagę iż w/w uczony był Żydem możę to być jakieś kabalistyczne zaklęcie >:(

No i będzie bliżęj wątku macy - kto wie co Einstain jadał na sniadanie.....
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2010, 07:35:51 am wysłana przez tomekzan » Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #185 dnia: Marca 16, 2010, 09:27:40 am »

Może nawet  ... uszy Hamana...
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #186 dnia: Marca 16, 2010, 09:33:07 am »

...  "spór naukowy" polega właśnie na prezentowaniu własnego dorobku naukowego ...
Czyli ogranicza możliwość prowadzenia "sporów naukowych" od stopnia naukowego doktora. Tu pojawia się niewygodne pytanie: czy osoba posiadająca dorobek naukowy, powiedzmy w dziedzinie parazytologii, ma prawo wieść "spory naukowe" w dziedzinie moralności i dobrych obyczajów?

Wracając do nieszczęsnej teorii Darwina, czy nie jest ona po prostu przybliżonym opisem mechanizmów wbudowanych przez Pana Boga w żywe organizmy w ramach Aktu Stwórczego?  Na swoje nieszczęście stała się sztandarem bezbożników którym jawi się "naukowym światopoglądem" a jest faktycznie niepodważalnym dogmatem. Tymczsem mechanika klasyczna jest nieporównanie lepszym przybliżeniem relatywistycznej niż darwinizm pojawienia się życia na ziemi.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #187 dnia: Marca 16, 2010, 11:08:19 am »

Do Pana szkieleta: Zapewne udowadniając, że nie jestem będę "karmił trolla", więc nie będę "karmił". Myślę, ze temat jest i tak niewyczerpany.
Właśnie na forum pojawił się Pański oponent, pan Coltrane...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #188 dnia: Marca 16, 2010, 11:42:57 am »

Może nawet  ... uszy Hamana...
W wojsku swego czasu modne było "ucho Czombego", czyli połówka grubego plastra czarnego salcesonu ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #189 dnia: Marca 16, 2010, 15:25:41 pm »

@jwk

Oooo, "Ucho Czombego" za czasów PRL było ogromnie popularne nie tylko w wojsku !

Natomiast  tzw. "uszy Hamana" to zupełnie niewinne ciasteczka, najczęściej z makiem, wypiekane z okazji święta Purim.
Zapisane
Coltrane
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #190 dnia: Marca 18, 2010, 12:29:46 pm »

Właśnie na forum pojawił się Pański oponent, pan Coltrane...

Skoro zostałem wywołany do tablicy, to niniejszym pragnę wyjaśnić pewną rzecz. Otóż kolega Rufus, który pisał na forum ND jako Rafał, urządzał tam perfidne prowokacje, co skończyło się tym, iż został wywalony z forum, tym bardziej że napisał do mnie prywatnie tekst, który tutaj wkleję, aby pokazać wszystkim prawdziwą naturę Rufusa (Rafała), i aby nikt nie miał wątpliwości z kim ma do czynienia. Oto treść jego listu do mnie :

Jednocześnie jest mi niezwykle przyjemnie, że Pana nick stanie się jeszcze bardziej popularny. Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat powiedzenie "głupi jak Coltrane" albo podobne będzie należało do kanonów potocznego języka polskiego. Ja osobiście bardzo się staram rozpropagować pańskie inteligentne inaczej wywody i na pewno rozpropagują się (prędzej czy później) po świecie.
Muszę Panu donieść, że ma Pan coraz więcej wyznawców, którzy dla rozrywki czytają Pańskie wypociny. Niektóre z tych tekstów już żyją własnym życiem. Ma Pan zaiste wielkie pokłady głupoty - można by nimi obdzielić pułk wojska i żaden z żołnierzy nie zostałby nazwany mianem choćby odrobinę mądrego. Sława Pańskiej głupoty i ograniczenia umysłowego promieniuje na Nasz Nocnik i na pewno będzie dobrze z nim kojarzona.
Pańskie poglądy (skrzyżowanie komunisty z moherem) nadają się bez przeróbek do kabaretu i może kiedyś wypłyną. Będę je promował do skutku - to nawet niezła zabawa!

Miłej zabawy - musi Pan wiedzieć, że zrobienie sobie bezprawnym działaniem z kogoś swojego osobistego wroga nie popłaca. Ale już za późno!

P.S. Skontaktowałem się z kilkoma osobami (jedynymi myślącymi) na tym forum i od czasu do czasu będą podrzucały teksty mojego autorstwa jako własne. Więc nawet, jak mnie Pan całkowicie zbanuje, będę obecny. Bezprawie trzeba tępić.

Do następnego razu.


Tekst ten zamieściłem również na forum ND.

Pozdrawiam - z Bogiem !
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #191 dnia: Marca 18, 2010, 12:38:27 pm »

Tak Panie Coltrane, czytaliśmy :D
Gwoli ścisłości to RUTUS, a nie Rufus :)
 
Z Panem Bogiem
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Coltrane
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #192 dnia: Marca 18, 2010, 12:40:48 pm »

Tak Panie Coltrane, czytaliśmy :D

Czyli wszystko wiadomo  ;D
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #193 dnia: Marca 18, 2010, 13:03:19 pm »

ż kolega Rufus, który pisał na forum ND jako Rafał, urządzał tam perfidne prowokacje, co skończyło się tym, iż został wywalony z forum, tym bardziej że napisał do mnie prywatnie tekst, który tutaj wkleję, aby pokazać wszystkim prawdziwą naturę Rufusa (Rafała), i aby nikt nie miał wątpliwości z kim ma do czynienia(...)
Witaj Coltrane!!!
Wszystko temu panu kojarzyło  się z  bezdowodową teorią Darwina i znalazł sposób, by ją zaszczepić w temacie o wypieku  macy.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Coltrane
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #194 dnia: Marca 18, 2010, 13:09:09 pm »

Witaj Coltrane!!!
Wszystko temu panu kojarzyło  się z  bezdowodową teorią Darwina i znalazł sposób, by ją zaszczepić w temacie o wypieku  macy.

Witaj Stefan !
Haha, od razu widać kolega Rufus, tfu, Rutus, myli pojęcia.
Równie dobrze w temacie o wypieku ciasta wielkanocnego mógłby napisać na temat "użytecznych idiotów" o których mawiał tow. Lenin, wskazując na tych, którzy do czegoś byli mu potrzebni, aby utrzymać władzę.  ;)   
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Maca i żydowskie mordy rytualne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!