Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 19:06:25 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: "Toast Dla Jezusa" na KUL - Dlaczego nie dla profesora Józefa Życińskiego???
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "Toast Dla Jezusa" na KUL - Dlaczego nie dla profesora Józefa Życińskiego???  (Przeczytany 2763 razy)
Japolan
Gość
« dnia: Grudnia 30, 2009, 21:48:03 pm »

Proszę o usunięcie tej wiadomości i wszystkim moich pozostałych wpisów, których sam nie mogłem wykasować.
Wyrejestrowuję się z tego serwisu i - jako właściciel praw autorskich do swych wypowiedzi - mam życzenie, by żadne moje wpisy (także w cytatach) tu nie pozostały.
Stanowczo odrzucam możliwość aktywności w serwisie, w którym kasuje się moje wypowiedzi i pozostawia chamskie ataki na mnie.
Z poważaniem,


_______________________________________________________________
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2010, 12:43:44 pm wysłana przez Japolan » Zapisane
br. Wojtek OP
bywalec
**
Wiadomości: 85


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 31, 2009, 10:10:51 am »

Jak dla mnie to jest lublinizm w czystej postaci, który cofa Kościół do przodu.


« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2009, 12:17:47 pm wysłana przez br. Wojtek OP » Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 31, 2009, 11:00:29 am »

Mnie najbardziej zaintrygował "Posiłek Magnificatu" - tak się zastanawiam co to może być.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 31, 2009, 11:53:26 am »

A co to jest radosna Eucharystia?  ;D Jakaś inna czy co?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
lapsi
bywalec
**
Wiadomości: 97


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 31, 2009, 12:00:43 pm »

Mnie najbardziej zaintrygował "Posiłek Magnificatu" - tak się zastanawiam co to może być.

Chodzi o zwykły posiłek przygotowany przez lubelską wspólnotę Magnificat - http://www.magnificat.pl/
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 31, 2009, 14:02:30 pm »

Mnie najbardziej zaintrygował "Posiłek Magnificatu" - tak się zastanawiam co to może być.
Chodzi o zwykły posiłek przygotowany przez lubelską wspólnotę Magnificat - http://www.magnificat.pl/

No z nazwy można wnioskować, że równie dobrze może to być przerwa podczas której Magnificat idzie jeść. :) W każdym przypadku wielce intrygujące.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 31, 2009, 19:12:20 pm »

Lublin i tęczowy wyczyn już w drodze do Watykanu... list kosztował 15 zł. 30 gr--> jeśli lepiej tego nie pisać na forum, to proszę mi dać znać  ;) ściany mają uszy i podłoga dobrze słyszy ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 31, 2009, 19:22:55 pm »

w intencji niezwłoczenego ustanowienia autentycznego i gorliwego katolika na stolicy arcybiskupiej w Lublinie.

Sugeruje pan że obecny takim nie jest?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 31, 2009, 21:42:00 pm »

w intencji niezwłoczenego ustanowienia autentycznego i gorliwego katolika na stolicy arcybiskupiej w Lublinie.

Sugeruje pan że obecny takim nie jest?

Nie musi byc gorliwy, ani nawet autentyczny. Byle dobrze udawal :)
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
triregnum
uczestnik
***
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 31, 2009, 21:50:38 pm »

w intencji niezwłoczenego ustanowienia autentycznego i gorliwego katolika na stolicy arcybiskupiej w Lublinie.

Sugeruje pan że obecny takim nie jest?

Czasami to i księża mają wątpliwości...
Zapisane
Accipe thiaram tribus coronis ornatam, et scias te esse Patrem Principum et Regum, Rectorem Orbis, in terra Vicarium Salvatoris Nostri Jesu Christi, cui est honor et gloria in saecula saeculorum.
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 31, 2009, 22:08:08 pm »

w intencji niezwłoczenego ustanowienia autentycznego i gorliwego katolika na stolicy arcybiskupiej w Lublinie.

Sugeruje pan że obecny takim nie jest?

To pytanie retoryczne chyba. Oczywiście, jakby oficer prowadzący kazał to by Jego Ekscelencja w podskokach był "autentyczny i gorliwy" ale chwilowo starsi i mądrzejsi mają inną koncepcję wykorzystania Filozofa.
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 31, 2009, 22:28:37 pm »

No panowie ciężkie oskarżenia tu słyszę w kierunku katolickiego biskupa, moim zdaniem całkowicie nie uzasadnione.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 01, 2010, 07:16:43 am »

Akurat watpliwosci dotyczace abp Zycinskiego to mozna uslyszec w wielu miejscach, rowniez wsrod kleru zupelnie nietradycyjnego. Jedynym srodowiskiem dla ktorego ten abp jest nieskazitelny jest GW i Tygodnik Powszechny.
I zeby nie bylo panie tkiller, ja nie przedstawiam tu swojego zdania, bo go nie mam w kwestii abp Zycinskiego i srednio mnie on interesuje. Zwracam tylko uwage, ze po prostu nie budzi on szczegolnej sympatii w srodowiskach innych niz liberalne i okologazetowe. No i ma straszne parcie na szklo i to akurat fakt obiektywny ;)
Pozdrawiam
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 01, 2010, 07:52:06 am »

No panowie ciężkie oskarżenia tu słyszę w kierunku katolickiego biskupa, moim zdaniem całkowicie nie uzasadnione. 
Dyżurny kikokarmenista, jak zawsze, lubi ubrać się w ornat i ogonem na "radosną Eucharystię" sobie podzwonić ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 01, 2010, 15:43:56 pm »

No i ma straszne parcie na szklo i to akurat fakt obiektywny ;)

Każdy ma jakieś wady, znam jednak gorsze przywary biskupów katolickich.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: "Toast Dla Jezusa" na KUL - Dlaczego nie dla profesora Józefa Życińskiego??? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!