Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:33:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: dr Gloria Polo "Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła..."
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: dr Gloria Polo "Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła..."  (Przeczytany 23016 razy)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #30 dnia: Marca 11, 2009, 16:44:57 pm »

Ja sie tylko pytam Panie Tadeo, bo z tego co pan napisal to ta Pani przynajmniej prowadzi dosc ciekawe zycie jako guru dla coniektorych katolikow, wyklady, podroze itd.. (a przy okazji Pan jak latwo odczytac z nicku)
Zapisane
tadeo
Gość
« Odpowiedz #31 dnia: Marca 11, 2009, 16:57:08 pm »

Parę dni temu napisałeś raczej trochę obraźliwie o niej i tych, którzy wierzą w jej świadectwo.  Cytuję:"Hehe kolejna mistyczka. Po USA paleta sie takich na setki - byli w piekle, czysccu, niebie, wydaja ksiazki daja wywiady, zbieraja kase itd. Oczywiscie pieklo, niebo sa takie jakich je publicznosc oczekuje, w wersjach protestanckich nie ma oczywiscie czyscca hehe". I dodając ten post przed chwilą  twój obraz Glorii wobec osób, którzy nie przeczytali jej świadectwa jej czytelny, wszystko to robi tylko dla pieniędzy. Być może nawet nie dopuszczasz myśli, nawet nie wyobrażasz, że istnieją ludzie, którzy robią coś bezinteresownie.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #32 dnia: Marca 11, 2009, 17:04:21 pm »

No tak nie przyszlo mi to do glowy, ze mozna zmyslac takie historie bezinteresownie. Ale dopuszczam , ta mozliwosc. ze sie myle i ze ta pani rzeczywiscie widziala te beczki spermy w czyscu. Byc moze to poczciwa kobieta, ale jak juz mowilem, za duzo takich mistykow w dzisiejszych czasach, wiec wole skupic sie na wierze Kosciola, a nie na sensacyjkach z Super Expressu.
Zapisane
tadeo
Gość
« Odpowiedz #33 dnia: Marca 11, 2009, 17:14:00 pm »

Jak już wcześniej napisałem,nie ma tam w świadectwie Glorii dosłownie słowa "sperma", chyba że nie dokładnie czytasz moje sprostowania. A jak to LUK skojarzył, to jego sprawa. A o Glorii dowiedziałem się od ojca franciszkanina i nawet nie wiem czy kiedykolwiek to było w Super Expresie.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2009, 20:52:45 pm wysłana przez tadeo » Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #34 dnia: Marca 11, 2009, 17:17:52 pm »

Prosze bardzo, niech Pan sobie czyta dalej, pania Glorie Polo, jesli to panu pomaga w wierze, to swietnie. Moze krzywdze ta pania pochopnym osadem, ale za wiele dzis takich historii, zeby im zbyt latwo wierzyc. Wyrazilem tylko swoje zdanie na temat fenomenu 'paczkujacych mistykow' z doswiadczeniem pozagrobowym
Pozdrawiam
Zapisane
tadeo
Gość
« Odpowiedz #35 dnia: Marca 11, 2009, 18:08:45 pm »

AMEN
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #36 dnia: Marca 11, 2009, 18:18:50 pm »

Dziecko w słoiku to nie bajka, to rzeczywistość dziejąca się jeszcze przed opisanym wydarzeniem Glorii. W ogóle prosiłbym bym szanownych adwersarzy albo zapoznać się dokładnie z tym świadectwem (myślę że dla niektórych będzie to bardzo trudne, czytać oszołoma, szarlatankę który pisze bzdury), albo nie zabierać głosu w tym temacie. Jest tego niewiele - 70 stron),
       

oczywiście, ze przeczytałem całe to "świadectwo" - inaczej bym go nie krytykował. Uważam, że przedstawianie tej historji jako prawdziwej obraża moją inteligencję, dlatego protestuję przeciw tej szarlatance, niezaleznie od motywów przez nia przedstawianych.

Osoby, ktore uwierzą w "świadectwo" Glorii Polo, mogą uwieryć we wszystko
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
KleopatraWidzew
Gość
« Odpowiedz #37 dnia: Marca 11, 2009, 18:20:55 pm »

Prosze bardzo, niech Pan sobie czyta dalej, pania Glorie Polo, jesli to panu pomaga w wierze, to swietnie. Moze krzywdze ta pania pochopnym osadem, ale za wiele dzis takich historii, zeby im zbyt latwo wierzyc. Wyrazilem tylko swoje zdanie na temat fenomenu 'paczkujacych mistykow' z doswiadczeniem pozagrobowym
Pozdrawiam

Nie, nie wyraził pan tylko swojego zdania. Zakpił pan. Rzecz w tym, że nawet jeśli ta osoba to pseudo wizjonerka, o jakich pan pisze (chociaż jestem przekonana, że nie ;-) ) to w czym problem? , skoro opiera się na piśmie świętym, głosi prawdy wiary, chwali Pana Boga i nie czerpie z tego tytuły ŻADNYCH korzyści!!!!!!!!!??????  A jeśli w ten sposób nawraca masę osób i te osoby NIE WIERZĄ W NIĄ LECZ W PANA BOGA to w czym problem?
Zapisane
KleopatraWidzew
Gość
« Odpowiedz #38 dnia: Marca 11, 2009, 18:24:15 pm »

Dziecko w słoiku to nie bajka, to rzeczywistość dziejąca się jeszcze przed opisanym wydarzeniem Glorii. W ogóle prosiłbym bym szanownych adwersarzy albo zapoznać się dokładnie z tym świadectwem (myślę że dla niektórych będzie to bardzo trudne, czytać oszołoma, szarlatankę który pisze bzdury), albo nie zabierać głosu w tym temacie. Jest tego niewiele - 70 stron),
       

oczywiście, ze przeczytałem całe to "świadectwo" - inaczej bym go nie krytykował. Uważam, że przedstawianie tej historji jako prawdziwej obraża moją inteligencję, dlatego protestuję przeciw tej szarlatance, niezaleznie od motywów przez nia przedstawianych.

Osoby, ktore uwierzą w "świadectwo" Glorii Polo, mogą uwieryć we wszystko


Kto tu jest szarlatanem to wskazywać palcem nie będę. Ja pani Polo wierzę, a jestem cholernie ostrożna do wszystkich spraw i trzema mi masę dowodów i natchnienia Ducha Świętego bym ostała za jakąś tezą.
Zapisane
tadeo
Gość
« Odpowiedz #39 dnia: Marca 11, 2009, 18:35:41 pm »

Cytuj
Osoby, ktore uwierzą w "świadectwo" Glorii Polo, mogą uwieryć we wszystko.
Na jakiej podstawie tak Pan sądzi. Jeżeli wypowiada się Pan na jakiś temat, to nie  „ex cathedra”  bez ogólnych sformułowań. Chyba że jest Pan papieżem. Powinno to brzmieć tak: Ja sądzę, że  osoby, które uwierzą w "świadectwo" Glorii Polo, mogą uwierzyć we wszystko”. Prawie tak samo a jak różnica. I ja się tym Pana zdaniem nie zgadzam.  Czy mogę?

« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2009, 18:38:41 pm wysłana przez tadeo » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #40 dnia: Marca 11, 2009, 18:44:40 pm »

Ma Pan prawo wierzyć, w co chce. Dla mnie najsłabszą stroną "świadectwa" są wlasnie takie historyjki jak wspominany zamordowany płód w słoiku. To przeczy zdrowemu rozsądkowi i jest znacznie większem obciążeniem "świadectwa" niż opis cudu uzdrowienia.

Bóg mógłby ocalić człowieka nawet z płonącej rakiety kosmicznej, nawet jeśli miałby on przez dwa dni siedzieć na księżycu w stylu pana Twadrowskiego. Bo cud jest zdarzeniem, ktorego nie da się wyjaśnić poprzez prawa fizyki.

Ale czy nie za dużo sytuacyj niewiarygodnych, cudownych i chorobliwych jak na 70 stron ? Nie wiem, czy Bóg musiał ratować Glorię od pioruna, czy nie - ale ewidentnie pewne straty na zdrowiu psychicznem nieodwracalnie poniosła
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
KleopatraWidzew
Gość
« Odpowiedz #41 dnia: Marca 11, 2009, 18:46:14 pm »

Tadeo, jak miło, że masz oczy szeroko otwarte. Niestety nie warto wypowiadać się na tym forum najwyraźniej, bo aż kipi jadem. Zachęcam do przeczytania mojego wątku w temacie o Łodzi i reakcje forumowiczów...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #42 dnia: Marca 11, 2009, 18:52:58 pm »

Tadeo, jak miło, że masz oczy szeroko otwarte. Niestety nie warto wypowiadać się na tym forum najwyraźniej, bo aż kipi jadem. Zachęcam do przeczytania mojego wątku w temacie o Łodzi i reakcje forumowiczów...
Autoreklama ???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #43 dnia: Marca 11, 2009, 18:55:46 pm »

Bokotemat o Łodzi został usunięty. Jeśli coś kapało tam jadem, to zaś tylko jeden post - ten pisany kapitalikami.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
tadeo
Gość
« Odpowiedz #44 dnia: Marca 11, 2009, 19:14:36 pm »

Kleopatro, chyba zrobię to samo. Szkoda czasu. Glorii odpadły „dwie wielkie skorupy” z oczu, gdy była na krawędzi piekła. Mam nadzieję i będę się modlił, żeby przynajmniej niektórzy przejrzeli troszkę wcześniej. Jak już nawet tutaj Szkielet się pojawił, to jest jest niebezpiecznie. Jeszcze tylko Antiquus_ordo i po temacie.
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2009, 19:59:03 pm wysłana przez tadeo » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: dr Gloria Polo "Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła..." « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!