Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 22:40:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O BKŚPX po raz kolejny
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Drukuj
Autor Wątek: O BKŚPX po raz kolejny  (Przeczytany 22781 razy)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #15 dnia: Grudnia 15, 2009, 19:40:35 pm »

Na wikipedii FSSPX jest przedstawione tak jakby to sekta była.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 15, 2009, 19:49:01 pm »

Panie PTRF ja juz dosc jasno wyrazilem na tym forum swoje zdanie o FSSPX i nie wiem czy warto ciagle pisac to samo. Oprocz tych paru watpliwosci, ktore czasami tu przedstawiam nic do FSSPX nic nie mam, czuje nawet pewien sentyment bo dzieki nim sie o KRR dowiedzialem.
A co do mentalnosci, powiedzmy sekciarskiej w ruchu to sie nie wypowiadam, niech sobie kazdy kto mial kontakt z Bractwem lub czyta jego publikacje lub wypowiedzi jego reprezentantow, tudziez obserwuje postawe wiernych niech sobie sam oceni.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2009, 19:54:49 pm wysłana przez Jean Gabriel Perboyre » Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 15, 2009, 20:17:44 pm »

Nie wiem czy jasno - ale faktycznie swoje zdanie Pan wyraził. Nie raz. I mimo zapewnień o "temacie dla Pana zamkniętym" - nie jest Pan nadal konsekwentny. O FSSPX pisze Pan praktycznie w każdym wątku. Teraz sugeruje Pan jeszcze sekciarstwo arcybiskupa Lefebvre'a ("jego wyznawcy").
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 15, 2009, 20:25:47 pm »

@ JGP
Pamiętając o tym, że ś.p. Arcybiskup był tylko człowiekiem, muszę napisać, że jego jedyną winą była próba uchronienia Chrystusowej Owczarni przed wilkami w owczej skórze.

Oczywiscie, wg jego wyznawcow. Choc zeby nie byc nieuczciwym, dodam, ze ma duze zaslugi, co nie zmienia faktu ze wg wielu sie w pewnym momencie pogubil. 

Chyba sie Pan nieco zagalopowal.
Radze:
-odstawic to, co Pan zazywa,
-zaczac zazywac,
-przestac sie madrzyc.
A jsli jest Pan ksiedzem, to ...lepiej nie pisac.

Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #19 dnia: Grudnia 15, 2009, 21:27:28 pm »

Panie PTRF ja juz dosc jasno wyrazilem na tym forum swoje zdanie o FSSPX i nie wiem czy warto ciagle pisac to samo.
Proszę więc samemu się do tego zastosować i darować sobie te docinki, szczególnie tego typu jak ostatnie, o wyznawcach Arcybiskupa i jego nieomylności.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #20 dnia: Grudnia 15, 2009, 21:55:50 pm »

Panie PTRF ja juz dosc jasno wyrazilem na tym forum swoje zdanie o FSSPX i nie wiem czy warto ciagle pisac to samo.
Proszę więc samemu się do tego zastosować i darować sobie te docinki, szczególnie tego typu jak ostatnie, o wyznawcach Arcybiskupa i jego nieomylności.

Pan JGP wprowadził korektę. Wyznawców zamienił na "reprezentantów". Trochę spóźniony refleks. Babol pozostaje babolem i jeszcze głupiej brzmi. Nie czuję się wyznawcą arcybiskupa ani jego reprezentantem. Może poczułbym się dotknięty, gdyby nie - jak każdy wie
                                                                                                                              napisał to tylko JPGie.
                                                                                                                              lubi to ktoś czy nie lubi,
                                                                                                                              Pan JPG czasami się gubi.  :)
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #21 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:01:14 pm »

Te docinki  są jak świeże powietrze.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #22 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:04:25 pm »

Te docinki  są jak świeże powietrze.

Wydawalo mi sie, ze Pani nie lubi docinkow. Jesli sie mylilam, moge Pania raczyc swiezym powietrzem kazdego dnia.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #23 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:07:34 pm »

Siostro, tlen !
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #24 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:15:47 pm »

Tlenu ni ma, ale moze byc spora dawka helu dla pani Genowefy ;)
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #25 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:17:20 pm »

Bardzo proszę - jako "lefebrystka".
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #26 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:18:56 pm »

@ genowefa

Napisałem Autorowi "docinków", że jego "tfurczość" przypomina puszczanie bąków. Jeśli Pani Szanownej kojarzą się one ze "świeżym powietrzem", to szczerze współczuje. Pani i osobom w Pani otoczeniu.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #27 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:25:42 pm »

Nikogo tu nie stać na zdrowy krytycyzm. Tylko wulgaryzmy i agresja lub idolatria.
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #28 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:29:51 pm »

Mili Państwo,

          Cała sprawa tak tu się ma,
          że nie wiadomo kto komu do-ci-na.
          A ja tu jestem po tymu,
          Żeby trochę pisać do rymu.
          I widzę, że p.JPG cały jest w febrze,
          Gdy ktoś dobrze pisze o Lefebrze.

          Docinki, byle w konwencji humoru
          Nie zaszkodzą tu nikomu.  

(coś mnie dzisiaj z tym rymowaniem napadlo :))
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #29 dnia: Grudnia 15, 2009, 22:31:43 pm »

Napisałem Autorowi "docinków", że jego "tfurczość" przypomina puszczanie bąków. Jeśli Pani Szanownej kojarzą się one ze "świeżym powietrzem", to szczerze współczuje. Pani i osobom w Pani otoczeniu.

Przypomnial mi sie taki stary kawal, baba mowi lekarzowi: panie doktorze, mam taka drobna dolegliwosc, ciagle puszczam takie malutkie baczki, na szczescie bezdzwieczne i bezwonne, ale chcialabym pozbyc sie tej dolegliwosci...
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O BKŚPX po raz kolejny « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!