Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 21:42:09 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1338358 razy)
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #525 dnia: Stycznia 25, 2010, 19:41:51 pm »

"małpują Mszę Świętą " - istotnie. A jak sobie już pomałpują to zaśpiewają "Szema Israel "  :o.

Panowie neoni,rozumiem ze taki tekst też byście odmówili gdyby Kiko kazał  "Ia ilaha ill Allaah" ?
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #526 dnia: Stycznia 25, 2010, 20:03:22 pm »

"małpują Mszę Świętą " - istotnie.

Panu gratulujemy "małpowania" jwk :)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #527 dnia: Stycznia 25, 2010, 20:36:57 pm »

Szalom Panie Tkillerek  ( jak Kiko to Tkillerek  ;D )a pan jak zwykle nie na temat
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 20:40:18 pm wysłana przez tomekzan » Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #528 dnia: Stycznia 25, 2010, 20:58:55 pm »

a pan jak zwykle nie na temat

W tym temacie to powszechne  ;D


Proszę łaskawie nie przekręcać mojego nicka.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #529 dnia: Stycznia 25, 2010, 21:13:47 pm »

a pan jak zwykle nie na temat

W tym temacie to powszechne  ;D


co jest pana niewatpliwa zasluga.
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #530 dnia: Stycznia 25, 2010, 21:15:53 pm »



co jest pana niewatpliwa zasluga.

Dziękuję bardzo jednak nie śmiem całej sobie przypisywać ;)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #531 dnia: Stycznia 26, 2010, 17:41:48 pm »

OK, Panie Tkiller,nie będę zdrabniał pańskiego nicka. Ale konsekwentnie Waszego szefa nazywał będę Franciszkiem Józefem. ::)

A teraz zapytam inaczej - śpiewa Pan "Szema Israel" i "Szalom Alehem" wespół z Pańskimi siostrami i braćmi z DN ? .

  Dla ułatwienia dodam że wystarczy odpowiedzieć tak lub nie  :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 17:43:30 pm wysłana przez tomekzan » Zapisane
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #532 dnia: Stycznia 26, 2010, 18:06:10 pm »

odwagi ,Panie Tkiller-śpiewa Pan pieśn która w istocie rzeczy jest judaistycznym wyznaniem wiary?. Pozostali Panowie neoni - śpiewacie?
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #533 dnia: Stycznia 26, 2010, 18:42:26 pm »

Widzę że teza już postawiona, moja odpowiedź panu do niczego nie jest potrzebna. :)

Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #534 dnia: Stycznia 26, 2010, 18:46:35 pm »

Widzę że teza już postawiona, moja odpowiedź panu do niczego nie jest potrzebna. :)



to nie teza tylko fakt. śpiewa Pan?Proste pytanie. Spiewa Pan tę pieśn?
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #535 dnia: Stycznia 26, 2010, 19:09:36 pm »



to nie teza tylko fakt.

Jak fakt to po co się mnie pan o to pyta? I co jest faktem?


http://www.youtube.com/watch?v=3H1I_izh5Tc

« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 19:12:13 pm wysłana przez tkiller » Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #536 dnia: Stycznia 26, 2010, 19:16:09 pm »

Ok, ździwiłbym sie gdyby Pan odpowiedział wprost

Ale jedno wyznać muszę- m.in. a może nawet głównie dzięki taki ludziom jak Pan nie lubię i nie szanuję DN.

Znam osobiście kilku neonów- pytanie o cokolwiek co dotyczy DN kończy się tak samo - albo nabierają wody w usta albo odsyłają do Statutu DN.

Albo prezentują skrajny fanatyzm wyrazający się w braku akceptacji czegokowiek co nie jest DN - mówiąc inaczej uważaja że to ONI są kościołem i ONI sa wybrańcami - drugi "naród wybrany"
 
Jeśli chodzi o werbowanie do waszej sekty spotkałem się już i z manipulacją ,szantażem emocjonalny,groźbami,przymusem. W tym z szantażem dotyczącym 14-15 latków Porażające.Obrzydliwe.
 
Po owocach ich poznacie...Ten owoc jest sparszywiały,zgniły i trujący.

Powiem dalej.Nie jestem "tradsem." Jeszcze nie jestem bo mi i wiedzy i śmiałości jeszcze brak.

A wiem jedno - jeśli "tradsa" zapytam o coś co Tradycji dotyczy to dostane odpowiedź. Konkretną i na temat !!

Panowie neoni - taka wasza wiara? Nie stać was na odpowiedz na proste pytania? WŁASNYMI słowami !!!

Nie potraficie odpowiedziec " Tak , śpiewamy Szema Israel ponieważ...." - nie macie odwagi?

Nie chcecie odpowiedzieć własnymi słowami na JAKIEKOLWIEK pytanie dotyczące DN. Nie potaficie wyrazić WŁASNEJ opinii. Bo jesteście członkami sekty !!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 19:18:46 pm wysłana przez tomekzan » Zapisane
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #537 dnia: Stycznia 26, 2010, 19:26:42 pm »

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #538 dnia: Stycznia 26, 2010, 19:32:44 pm »

Ok, ździwiłbym sie gdyby Pan odpowiedział wprost

To po co się mnie pan pyta.

Ale jedno wyznać muszę- m.in. a może nawet głównie dzięki taki ludziom jak Pan nie lubię i nie szanuję DN.

Znam osobiście kilku neonów- pytanie o cokolwiek co dotyczy DN kończy się tak samo - albo nabierają wody w usta albo odsyłają do Statutu DN.
Pan nie szanuje a ja nie mam ochoty odpowiadać na pytania czy jestem wielbłądem.


Albo prezentują skrajny fanatyzm wyrazający się w brakuakceptacji czegokowiek co nie jest DN - mówiąc inaczej uważaja że to ONI są kościołem i ONI sa wybrańcami - drugi "naród wybrany"
 
To oni nie są pierwszym narodem wybranym Izraelem normalnie jakieś niedopatrzenie. Może jak złoża te żydowskie "wyznanie wiary" to już będą tym narodem wybranym.

Jeśli chodzi o werbowanie do waszej seksty spotkałem się już i z manipulacją ,szantażem emocjonalny,groźbami,przymusem. W tym z szantażem dotyczącym 14-15 latków Porażające.Obrzydliwe.
  

Poopowiada pan trochę wszyscy z chęcią posłuchają i poczytają.


Po owocach ich poznacie...Ten owoc jest sparszywiały,zgniły i trujący.

Z ust papieży słyszę co innego, mój biskup też mówi co innego więc pańskie zdanie ma dla mnie niewielkie znaczenie. Bardziej przemawia do mnie to z oficjalnego watykańskiego dokumentu:


"Wielokrotnie i na różne sposoby, Sługa Boży Jan Paweł II podkreślał obfitość owoców ewangelicznego radykalizmu i nadzwyczajnego zapału misyjnego, które Droga Neokatechumenalna wnosi w życie wiernych Świeckich, w rodziny,we wspólnoty parafialne, a także bogactwo powołań do życia kapłańskiego i zakonnego, jakie Droga wzbudza, ukazując się jako «itinerarium formacji katolickiej ważnej dla społeczeństwa i  czasów dzisiejszych» (AAS 82 [1990] 1513-1515)."


Powiem dalej.Nie jestem "tradsem." Jeszcze nie jestem bo mi i wiedzy i śmiałości jeszcze brak.

A szkoda ;)

A wiem jedno - jeśli "tradsa" zapytam o coś co Tradycji dotyczy to dostane odpowiedź. Konkretną i na temat !!

Tradycji to może i tak ale już tradycji to niekoniecznie.

Panowie neoni - taka wasza wiara? Nie stać was na odpowiedz na proste pytania?

Nie panu to oceniać.

Nie potraficie odpowiedziec " Tak , śpiewamy Szema Israel ponieważ...." - nie macie odwagi?

Przecież dałem panu linka do youtube gdzie widać jak kilku neonów śpiewa więc o co panu chodzi?

Nie chcecie odpowiedzieć własnymi słowami na JAKIEKOLWIEK pytanie dotyczące DN. Nie potaficie wyrazić WŁASNEJ opinii. Bo jesteście członkami sekty !!!

Na pytani odpowiadam tak jak mi wygodnie an ie jak pan to sobie zaplanował.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 19:35:36 pm wysłana przez tkiller » Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #539 dnia: Stycznia 26, 2010, 20:14:55 pm »

no i poraz kolejny okazało się że gadka z sekciarzem nie ma sensu.
Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!