Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:40:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1338170 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3480 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:19:47 am »

Neoni widzę w formię. Tylu słów "pluć" dawno nie czytałem...
W nocy był duży wysyp ich rezunów, czepili się głównie KNO.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #3481 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:13:01 am »

i godnie zostali odparci...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3482 dnia: Kwietnia 17, 2012, 15:45:16 pm »

O, dyskusja pod inkryminowanym tekstem została zamknięta. I dobrze. Wszystko już zostało powiedziane, naparzanka wszystkich ze wszystkimi toczyła się już chyba jeno dla krotochwili, a szukanie nowych wpisów w takiej wielowątkowej i mamuciej liście wpisów to mordęga. Zabawne, że akurat Warmiaczkowy, treściowo pasujący wpis załapał się jako ostatni na liście. Jeszcze kto pomyśli, że zostałam moderatorem. :D
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #3483 dnia: Kwietnia 17, 2012, 15:54:51 pm »

Zostało nieskomentowane "świadectwo" neona, co to dzieci nie potrafi na Mszy spokojnie utrzymać...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3484 dnia: Kwietnia 17, 2012, 16:41:22 pm »

No tak. No i pytania pana PJO pozostały w większości bez porządnej odpowiedzi. Aż dziw że chyba jedyną osobą, która coś konkretnego napisała, jest były członek DN. Są też plusy - darmowa reklama KNO piechotą nie chodzi, nie?
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #3485 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:15:16 pm »

Plusem jest wypowiedź p. "See", reakcje neonów ("agresywni tradsi"), i to, że każdy kto czyta może sobie zdanie wyrobić...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3486 dnia: Kwietnia 17, 2012, 20:11:55 pm »

... a szukanie nowych wpisów w takiej wielowątkowej i mamuciej liście wpisów to mordęga ...
Znalazłem patent: naciskam Ctrl F(klawisz sterujący i literowy jednocześnie), otwiera się małe okienko Znajdź: gdzie wpisuję np 2012-14-17 i wybieram kolejne "następne", w ten sposób znalazłem nawet pana Szkieleta, pojedynczy wpis.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #3487 dnia: Kwietnia 17, 2012, 21:26:46 pm »

Neoni ostro się spieli w komentarzach. A i nasi forumowi przestali się odzywać.
Zapisane
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #3488 dnia: Kwietnia 17, 2012, 21:30:42 pm »

... a szukanie nowych wpisów w takiej wielowątkowej i mamuciej liście wpisów to mordęga ...
Znalazłem patent: naciskam Ctrl F(klawisz sterujący i literowy jednocześnie), otwiera się małe okienko Znajdź: gdzie wpisuję np 2012-14-17 i wybieram kolejne "następne", w ten sposób znalazłem nawet pana Szkieleta, pojedynczy wpis.

A ja mam tą opcję zawsze włączoną domyślnie w operze.  8)
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3489 dnia: Kwietnia 17, 2012, 21:42:43 pm »

... a szukanie nowych wpisów w takiej wielowątkowej i mamuciej liście wpisów to mordęga ...
Znalazłem patent: naciskam Ctrl F(klawisz sterujący i literowy jednocześnie), otwiera się małe okienko Znajdź: gdzie wpisuję np 2012-14-17 i wybieram kolejne "następne", w ten sposób znalazłem nawet pana Szkieleta, pojedynczy wpis.
;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3490 dnia: Kwietnia 17, 2012, 22:30:20 pm »

... a szukanie nowych wpisów w takiej wielowątkowej i mamuciej liście wpisów to mordęga ...
Znalazłem patent: naciskam Ctrl F(klawisz sterujący i literowy jednocześnie), otwiera się małe okienko Znajdź: gdzie wpisuję np 2012-14-17 i wybieram kolejne "następne", w ten sposób znalazłem nawet pana Szkieleta, pojedynczy wpis.
;D
Eee tam, ja ten szkieletowy wpis znalazłam koncertowo i bez Opery  ;D Ale dzięki za informację, nie wiedziałam, że jest taka możliwość. Ile czasu by się oszczędziło...
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3491 dnia: Kwietnia 18, 2012, 10:24:44 am »

Jeden wątek zamknięty, nowy otwarty: http://gosc.pl/doc/1134265.Watykan-Bp-Fellay-podpisal-preambule.


świadomie umieszczam to tutaj, bo może będzie potrzebna nowa mobilizacja ;).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 10:46:27 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3492 dnia: Kwietnia 18, 2012, 22:24:38 pm »

A ktory zamkniety? bo tam jest jeszcze ten:

http://gosc.pl/doc/1134447.Odpowiedz-lefebrystow-Watykan-komentuje

ale najlepsze to jest to na KNO:

"Ze swej strony chcielibyśmy również przypomnieć dwie nie mniej słynne postaci, które są na bakier z dogmatyką i dyscypliną katolicką i również chwalą się publicznie, że swoje całe życie opierają na rzekomych "objawieniach".


...Jedną z najmocniejszych łask otrzymałam w Ein Karem: myślałam o założeniu z kilkoma przyjaciółkami czegoś nowego, ale usłyszałam od Matki Bożej: „Nie…, to Kościół: błogosławionaś ty między niewiastami, to będzie Kościół”.
(...)
Bóg mnie nie przygotowywał poprzez teatr, ale przez naukę, przez chemię, i dał mi ogromne łaski. Opowiadałam, że spotkałam Kiko po raz pierwszy, bo moja siostra mówiła: „Poznałam pewnego «mesjanistę», takiego jak ty; musisz go poznać”. Umówiliśmy się na Placu Cibeles, w barze naprzeciwko poczty. Spóźnił się pół godziny, a na koniec, kiedy już musiał wychodzić, poprosił mnie o tysiąc peset – pieniądze na taksówkę.
(...)
Wtedy, w tym barze w Palomeras Altas, patrzyłam na Kiko tak sobie, bo miałam za sobą wielkie cierpienia, a on wydawał mi się młodzieniaszkiem w pełni „kursylizmu”… I on mi mówi, że miał widzenie Matki Bożej, że mu powiedziała, żeby zakładać wspólnoty, jak Święta Rodzina z Nazaretu...

Carmen Hernandez, Rzym, 28 czerwca 2002 r."

http://breviarium.blogspot.com/2012/04/kep-ostrzega-przed-objawieniami.html
Zapisane
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #3493 dnia: Kwietnia 19, 2012, 08:00:42 am »

A ktory zamkniety? bo tam jest jeszcze ten:
http://gosc.pl/doc/1134447.Odpowiedz-lefebrystow-Watykan-komentuje
Wątków okołobractwowych napleniło się tam, tylko wczoraj na głównej pojawiły się:
http://info.wiara.pl/doc/1134265.Watykan-Bp-Fellay-podpisal-preambule
http://info.wiara.pl/doc/1134600.Publicysci-o-pojednaniu-z-lefebrystami
http://info.wiara.pl/doc/1134447.Odpowiedz-lefebrystow-Watykan-komentuje

Ale z tym zamknięciem dyskusji chodziło o wątek o liturgii neokatechumenalnej: http://gosc.pl/doc/1128783.Wraca-sprawa-liturgii-neokatechumenatu
 Mz nawet dobrze się stało. Choć pytania postawione przez pana PJO pozostały bez odpowiedzi, to nie zanosiło się, że ktoś zacznie odpowiadać, a niektóre naparzanki zaczęły schodzić na ad personam czy ad Hitlerum.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #3494 dnia: Kwietnia 24, 2012, 21:10:25 pm »

Zupełnie przegapione:
http://ekai.pl/odeszli/x53805/zmarl-ks-pralat-edward-skotnicki/

W wieku 80 lat 20 kwietnia zmarł ks. prałat Edward Skotnicki - twórca jednej z pierwszych w Polsce stołówki dla ubogich w Kielcach, współtwórca Fundacji św. Brata Alberta i przyjaciel bezdomnych, społecznik, kapelan Armii Krajowej i prezes Klubu Inteligencji Katolickiej, wielokrotnie nagradzany, m.in. Złotym Krzyżem Zasługi przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

RIP
+
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 ... 231 232 [233] 234 235 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!