Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 11:42:32 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 57 58 [59] Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245596 razy)
akolitaa
*NOWICJUSZ*
bywalec
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #870 dnia: Stycznia 20, 2021, 17:57:10 pm »

No i dziekuje bardzo za najswieższe wiadomosci z frontu.

Czyli nie wie pan nawet, gdzie się to robi, ale zna pan statystyki lepiej niż instytucje, ktore się tym zajmują i  ogólnie siedzi pan w głowach ludzi i wie, dlaczego tak robią. Brawo pan!

Gdybym miał spersonifikować tradycjonalizm, byłby to ks. Wozniki.

Dlaczego???

Marginalny a głośny, niedouczony a się wymądrza, lekko chory mitoman szkodnik, sekciarz (to, jak traktuje wiernych) święcie przeświadczony o swojej racji, ogólnie jest zaprzeczeniem katolickiej tradycji. Wczoraj chyba już podchodził pod sede...

Jednak to, co robią jego współbracia, np. sytuacja z gazem, jest dla mnie niepojęte.

Oczywiście chodzi mi o tru tradycjonalizm, czyli tych, którzy teraz ordynarnie obrażają papieża, piszą o posoborowej religii itd (nie jak to się kiedyś pisało mszalistów), czyli np. 2-3 aktywych  użytkowników tego forum, może więcej ale w ostatnimi czasy nie zanotowałem.

btw, był kiedyś taki użytkownik ultraślimak, cziekawe, czy dalej jest heretykiem czy tam schizmatykiem.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2021, 19:28:31 pm wysłana przez akolitaa » Zapisane
pozdrawiam

anonimowy akolita
akolitaa
*NOWICJUSZ*
bywalec
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #871 dnia: Stycznia 21, 2021, 00:18:54 am »


chrzest pragnienia (baptismus flaminis).

Pan "najbardziej chwalebny" słusznie dostrzegł, że tłumacznie nie jest dosłowne, należy więc się zastanowić, dlaczego jest poprawne.
Zapisane
pozdrawiam

anonimowy akolita
Koss
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #872 dnia: Marca 08, 2021, 09:58:16 am »

Szczęść Boże,

mieszkam na południowym zachodzie Polski, od kilku lat czytuję FK i m.in. dzięki niemu uczęszczam na Tradycyjną Mszę Św., czytam tradycyjne książki katolickie i  staram się poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do NOM.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #873 dnia: Marca 08, 2021, 11:53:46 am »

Obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do NOM.

Ja też! Zatem witam serdecznie.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Cynin Sodowy
uczestnik
***
Wiadomości: 128

« Odpowiedz #874 dnia: Marca 09, 2021, 09:10:48 am »

nie wyobrażam sobie powrotu do NOM.

prawidłowo.  8)

Na tym forum to chyba naprawdę nieliczni muszą być ci, którzy sobie wyobrażają.
Zapisane
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #875 dnia: Marca 11, 2021, 23:48:48 pm »

Laudetur Iesus Christus,

Tradycję znam od kilku lat, jednak dopiero od kilku miesięcy zaangażowałem się na poważnie, łącznie z regularną Mszą Wszechczasów. Zarejestrowałem się się na tym forum, ponieważ szukam miejsca, gdzie można wypytać, a może podzielić się wiedzą na temat Tradycji. Szukając rzeczy w Internecie, człowiek nie do końca jest prawdy, czy to co znalazł jest jeszcze zgodne z Tradycją, czy nie. Liczę na serdeczną współpracę z forumowiczami.

Z Panem Bogiem
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #876 dnia: Kwietnia 06, 2021, 12:31:15 pm »

Nazywam się Rysio i mam pytanie do Moderacji dlaczego pan Sławek 123 nie został odbanowany tak jak publicznie obiecała Moderacja, podając dokładnie datę odwieszenia kary?
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #877 dnia: Kwietnia 06, 2021, 12:40:33 pm »

Dziekuje panie rysiu, odbanowali mnie jakoś w nocy chyba albo nad ranem, pomimo zapowiedzi, że ban jest na stałe. Teraz mnie mogą banowac na nowo, już załatwiłem co miałem zalatwić.
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 [59] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!