Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:22:33 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 59 Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245298 razy)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #765 dnia: Sierpnia 24, 2017, 19:40:17 pm »

Cytuj
Dokładnie takie odniosłem wrażenie, że aktywne są wątki o "onych", a nie o "nas".

Po swoich statystykach widzę, że pomimo uważam, że najbardziej powinien mnie interesować dział Summorum Pontificum to jednak największą aktywność mam w Kościele Posoborowym. W tym drugim 1007 wiadomości, a w tym pierwszym tylko 232. Pomiędzy nimi znajdują się Sprawy Ogólne (340) i Katolicki Punkt Widzenia (263). Tak więc czynię to czego nie chcę  :) , ale z drugiej strony tak już jest, że na "niusy" łatwiej się reaguje i łatwiej odpisać coś krótkiego niż na sprawy poważne takie jak liturgia.

Jeśli chodzi o drugą statystykę (działy według aktywności) podliczaną w procentach to wydaje mi się, że jest tam jakiś błąd, bo największą aktywność mam w... metropolii lubelskiej. A raczej tam dużo nie przesiaduję (dosłownie i forumowo).
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
yukoma
uczestnik
***
Wiadomości: 187


Święty Pawle Chung, męczenniku módl się za nami!

« Odpowiedz #766 dnia: Sierpnia 24, 2017, 23:09:57 pm »

 Anawim witaj  ;)
Zapisane
Przez posłuszeństwo ku apostazji - w Kościele posoborowym ta rzeczywistość stawała się moim udziałem :-(

Msza Święta Wszechczasów i Jej bogactwo to największe Odkrycie mojego życia
ocalony
bywalec
**
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #767 dnia: Września 20, 2017, 17:31:57 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
być może, co niektórzy będą mnie kojarzyć z forum Rebelya, gdzie czasami udzielałem się pod pseudonimem Morphine Child. W miarę możliwości czasowych będę się starał coś napisać, o coś zapytać i kto wie co jeszcze.
Zapisane
mój mały mój Izaaku pochyl głowę / to tylko chwila bólu a potem będziesz /czym tylko chcesz... (Herbert, fotografia)
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #768 dnia: Września 21, 2017, 08:46:18 am »

Witamy ocalonego!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #769 dnia: Września 21, 2017, 09:22:52 am »

Witamy Kulegę! Piosenka na powitanie może być tylko jedna: https://www.youtube.com/watch?v=kn2yN9F3_TE
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
sm
Gość
« Odpowiedz #770 dnia: Września 23, 2017, 13:26:12 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
być może, co niektórzy będą mnie kojarzyć z forum Rebelya, gdzie czasami udzielałem się pod pseudonimem Morphine Child. W miarę możliwości czasowych będę się starał coś napisać, o coś zapytać i kto wie co jeszcze.

Ktoś wie, kiedy foRum będzie działać?
Zapisane
ocalony
bywalec
**
Wiadomości: 58

« Odpowiedz #771 dnia: Listopada 05, 2017, 19:19:40 pm »

W mailu powitalnym pisało, że po jakimś czasie dostanę e-mail w którym zostanę poinformowany, że mam dostęp do pełni forum (a gdzieś na forum, że to trwa ok miesiąc). Minęło już półtora miesiącą, a tu nic, rozumiem, że mam cierpliwie czekać?
Zapisane
mój mały mój Izaaku pochyl głowę / to tylko chwila bólu a potem będziesz /czym tylko chcesz... (Herbert, fotografia)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #772 dnia: Listopada 05, 2017, 19:25:29 pm »

No wie Pan, jak się na forum nie udziela, to nie ma się co dziwić, że nie ma dostępu do całości. Nic nie ma z automatu  ;)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #773 dnia: Listopada 05, 2017, 21:33:40 pm »

No wie Pan, jak się na forum nie udziela, to nie ma się co dziwić, że nie ma dostępu do całości. Nic nie ma z automatu  ;)

Ale może też być tak, że z poczekalni dalej pan nie wejdzie ;)  Proszę się udzielać w tej poczekalni.
Zapisane
Barszcz
adept
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #774 dnia: Listopada 21, 2017, 18:29:20 pm »

Witam wszystkich. W sumie forum obserwuję kilka ładnych lat, ale póki co jakoś nie złożyło się, żeby napisać ;)
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #775 dnia: Listopada 24, 2017, 18:54:50 pm »

Szczesc Boze! (przepraszam za brak polskich znakow - uroki sluzbowego laptopa)!

Czy moglbym po ponad 2 latach wyjsc z poczekalni? Wiem, ze nie jestem zbyt aktywny, ale akurat wiekszosc tych postow, co do ktorych chcialbym sie wypowiedziec jest, niestety, poza moim zasiegiem :)
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #776 dnia: Listopada 24, 2017, 20:06:59 pm »

Szczesc Boze! (przepraszam za brak polskich znakow - uroki sluzbowego laptopa)!

Czy moglbym po ponad 2 latach wyjsc z poczekalni? Wiem, ze nie jestem zbyt aktywny, ale akurat wiekszosc tych postow, co do ktorych chcialbym sie wypowiedziec jest, niestety, poza moim zasiegiem :)
Daj Boże!
Z tego co widzę to jako adept może Pan pisać wszędzie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #777 dnia: Listopada 24, 2017, 20:20:06 pm »

Z tego co widzę to jako adept może Pan pisać wszędzie.
Naprawiłem niedopatrzenie :)
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #778 dnia: Listopada 26, 2017, 00:21:32 am »

Bóg zapłać!
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Burgermeister
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #779 dnia: Stycznia 25, 2018, 22:11:29 pm »

Szczęść Boże!

Szukam prawdy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2018, 23:07:37 pm wysłana przez Burgermeister » Zapisane
Strony: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 59 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!