Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:04:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 59 Drukuj
Autor Wątek: Przedstawię się  (Przeczytany 245271 razy)
Rorantysta
adept
*
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #645 dnia: Marca 25, 2014, 23:28:33 pm »

Szczęść Boże Wszystkim Państwu Forumowiczom,

Od wielu lat zajmuję się śpiewem kościelnym, w którym szczególne miejsce zajmuje śpiew gregoriański. Od 6 lat prowadzę scholę gregoriańską w Parafii Maryi Królowej w Poznaniu.
Zarejestrowałem się tu pod nickiem Rorantysta, takim samym jakiego używam na forum spiewnik.katolicy.net, gdzie jestem jednym z moderatorów.

Pozdrawiam.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #646 dnia: Marca 26, 2014, 18:39:22 pm »

Szczęść Boże Wszystkim Państwu Forumowiczom,

Na wieki wieków. Amen!

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,1419.msg182013.html#msg182013

Bóg uwielbiony w krótkim akcie i bezcenny odpust cząstkowy złapany. To my świadomi  katolicy musimy zacząć i przez okres Wielkiego Postu zacząć chwalić Boga, Który ma Imię! (to takie małe postanowienie) Wejdzie nam to w krew w tym czasie i zostanie. A jaką kiedyś ulgą będą dla nas te odpusty.


Od wielu lat zajmuję się śpiewem kościelnym, w którym szczególne miejsce zajmuje śpiew gregoriański. Od 6 lat prowadzę scholę gregoriańską w Parafii Maryi Królowej w Poznaniu.

Pozdrawiam.

Liczę/liczymy że coś Pan nam tu w tym temacie napisze odnośnie tego "beczenia" czy wycia koszerno-stepowego, o czym jest tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,5331.30.html

Pozdrawiam.
Zapisane
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #647 dnia: Marca 29, 2014, 13:02:05 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Szanowni Państwo Użytkownicy Forum Krzyż!
Nazywam się Sebastian Kozłowski, mieszkam w diecezji Warszawsko-Praskiej.
Jestem (nieformalnie) organistą k-ła Niepokalanego Poczęcia NMP przy warszawskim przeoracie FSSPX.

Zdecydowałem się dołączyć do Grona Użytkowników tutejszego forum ze względu na dyskusje o muzyce. Mam nadzieję podzielić się swoją miłością do muzyki z Państwem oraz znaleźć inspirację do poszukiwań nie znanej mi jeszcze wiedzy o muzyce, a może również znajdę tu samą tę wiedzę?
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #648 dnia: Marca 29, 2014, 18:44:38 pm »

Na wieki wieków. Amen.

Ufam, że nasi obaj nowi forumowicze zostaną szybko wypuszczeni poza poczekalnię.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #649 dnia: Marca 29, 2014, 23:40:35 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Szanowni Państwo Użytkownicy Forum Krzyż!
Nazywam się Sebastian Kozłowski, mieszkam w diecezji Warszawsko-Praskiej.
Jestem (nieformalnie) organistą k-ła Niepokalanego Poczęcia NMP przy warszawskim przeoracie FSSPX.

Zdecydowałem się dołączyć do Grona Użytkowników tutejszego forum ze względu na dyskusje o muzyce. Mam nadzieję podzielić się swoją miłością do muzyki z Państwem oraz znaleźć inspirację do poszukiwań nie znanej mi jeszcze wiedzy o muzyce, a może również znajdę tu samą tę wiedzę?

Szczerze mówiąc, dziwię się, ze zarejestrował się Pan tutaj i to jeszcze w takim celu. Tak jakby nie miał Pan z kim rozmawiać o muzyce i gdzie szukać inspiracji. Zawiedzie się Pan. Tutaj można porozmawiać o metalu itp., jeśli to w ogóle jest muzyka, ale niektórzy tak twierdzą. Pewnie bardzo szybo doczeka się Pan bana.  ;D
Zapisane
Oktawian August
adept
*
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #650 dnia: Marca 29, 2014, 23:57:20 pm »


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Szanowni Państwo Użytkownicy Forum Krzyż!
Nazywam się Sebastian Kozłowski, mieszkam w diecezji Warszawsko-Praskiej.
Jestem (nieformalnie) organistą k-ła Niepokalanego Poczęcia NMP przy warszawskim przeoracie FSSPX.

Zdecydowałem się dołączyć do Grona Użytkowników tutejszego forum ze względu na dyskusje o muzyce. Mam nadzieję podzielić się swoją miłością do muzyki z Państwem oraz znaleźć inspirację do poszukiwań nie znanej mi jeszcze wiedzy o muzyce, a może również znajdę tu samą tę wiedzę?

Szczerze mówiąc, dziwię się, ze zarejestrował się Pan tutaj i to jeszcze w takim celu. Tak jakby nie miał Pan z kim rozmawiać o muzyce i gdzie szukać inspiracji. Zawiedzie się Pan. Tutaj można porozmawiać o metalu itp., jeśli to w ogóle jest muzyka, ale niektórzy tak twierdzą. Pewnie bardzo szybo doczeka się Pan bana.  ;D


Proszę Państwa, a czy ten metal to nie jest antykatolicka aranżacja?
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2014, 23:58:55 pm wysłana przez Oktawian August » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #651 dnia: Marca 30, 2014, 00:04:57 am »

Ależ co też pani wymyśla pani Wewiór??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Oktawian August
adept
*
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #652 dnia: Marca 30, 2014, 00:16:08 am »

Ależ co też pani wymyśla pani Wewiór??

A czy Pan odnośnie metalu, czy banowania?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #653 dnia: Marca 30, 2014, 00:18:09 am »

Ależ co też pani wymyśla pani Wewiór??

A czy Pan odnośnie metalu, czy banowania?
Ja? Odnośnie wszystkiego, że tak powiem.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Oktawian August
adept
*
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #654 dnia: Marca 30, 2014, 00:32:41 am »

Ależ co też pani wymyśla pani Wewiór??

A czy Pan odnośnie metalu, czy banowania?
Ja? Odnośnie wszystkiego, że tak powiem.

To dobrze, ja też nie chcę się narażać na zbanowanie. Grunt to spokój.
Zapisane
max
rezydent
****
Wiadomości: 392

« Odpowiedz #655 dnia: Marca 30, 2014, 00:39:51 am »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Szanowni Państwo Użytkownicy Forum Krzyż!
Nazywam się Sebastian Kozłowski, mieszkam w diecezji Warszawsko-Praskiej.
Jestem (nieformalnie) organistą k-ła Niepokalanego Poczęcia NMP przy warszawskim przeoracie FSSPX.

Zdecydowałem się dołączyć do Grona Użytkowników tutejszego forum ze względu na dyskusje o muzyce. Mam nadzieję podzielić się swoją miłością do muzyki z Państwem oraz znaleźć inspirację do poszukiwań nie znanej mi jeszcze wiedzy o muzyce, a może również znajdę tu samą tę wiedzę?

Szczerze mówiąc, dziwię się, ze zarejestrował się Pan tutaj i to jeszcze w takim celu. Tak jakby nie miał Pan z kim rozmawiać o muzyce i gdzie szukać inspiracji. Zawiedzie się Pan. Tutaj można porozmawiać o metalu itp., jeśli to w ogóle jest muzyka, ale niektórzy tak twierdzą. Pewnie bardzo szybo doczeka się Pan bana.  ;D

Nieprawda. Wsrod uzytkownikow znajdzie sie ten i ow znajacy sie na rzeczy, w razie potrzeby oczywiscie. To, ze prywatne gusta uzytkownikow sa rozne nie znaczy, ze nie ma na tym forum uzytkownikow mogacych sie pochwalic (tylko po co?)  wirtuozeria w grze na organach, i majacych cos do powiedzenia w kwestii muzyki koscielnej. Panie Sebastianie: na wieki wiekow, i serdecznie witamy.
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #656 dnia: Marca 30, 2014, 11:30:17 am »

Witam na forum
Mnie z kolei zastanawia czym się różni organista formalny od nieformalnego.
Zapisane
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #657 dnia: Marca 31, 2014, 10:56:40 am »

Panie Sebastianie: na wieki wiekow, i serdecznie witamy.
Miło mi. Dziękuję :)
Witam na forum
Mnie z kolei zastanawia czym się różni organista formalny od nieformalnego.
Długo by o tym opowiadać, hehe.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #658 dnia: Marca 31, 2014, 11:19:30 am »

Witam na forum
Mnie z kolei zastanawia czym się różni organista formalny od nieformalnego.
Długo by o tym opowiadać, hehe.
Do paruzji mamy trochę czasu  ;)
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
midnightwalker
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #659 dnia: Kwietnia 01, 2014, 12:52:35 pm »

Więc i ja się przywitam skoro trafiłem na tak zacne grono Forumowiczów,
mieszkam w okolicach Nowego Sącza, pracuję jako katecheta, poza tym zajmuje się filozofią. Jeśli chodzi o tradycję, to jestem jeszcze na początku drogi i dopiero się w nią wgłębiam. Do tej pory, poza pięknem liturgii fascynuje mnie przede wszystkim precyzja, spójność i ,,solidność" dogmatów które poza walorami intelektualnymi mają też swoje specyficzne ,,piękno". Poza tym, nic mnie tak nie przyciąga do szeroko rozumianej tradycji jak miałkość, banalność i prostactwo współczesnej ,,teologii" i jej praktycznych aplikacji. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 59 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Przedstawię się « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!