Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 10:03:18 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Fronda czeka na nasze wsparcie!
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Fronda czeka na nasze wsparcie!  (Przeczytany 4061 razy)
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Grudnia 13, 2009, 15:42:06 pm »

Panowie nieprzekonani.

Fronda jest OK, a tradycjonaliści stanowią bardzo liczącą się frakcję na FForum. Porys, który na Forum Frondy jest o wiele dłużej ode mnie mógłby opowiedzieć, o użytkownikach, którzy się stradycjonalizowali dzięki FF.

Co więcej, dzięki temu, że portal Frondy jest bezstronny w przepychankach tradso - neońsko - modernistycznych, jest postrzegany w wielu środowiskach jako tradycjonalistyczny, a nawet lefebrystowski. W sumie takie zaszufladkowanie jest niekorzystne dla portalu, ale  drugiej strony świadczy to o sile naszych argumentów.

Proszę więc nie marudzić, tylko wpłacać kasę. Warto tym bardziej, że jak wiem od kolegów pracujących nad stroną techniczną - wkrótce będzie wersja 2.0 portalu z nowymi bajerami :-)
Zapisane
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #16 dnia: Grudnia 13, 2009, 16:24:40 pm »

Ja jestem zdecydowany: na bezstronnych i bajery nie należy dawać pieniędzy!
Zapisane
lukashogun
adept
*
Wiadomości: 37


« Odpowiedz #17 dnia: Grudnia 13, 2009, 17:42:24 pm »

Na miarę swoich możliwości wspieram "Frondę".
Działalność "Frondy" przynosi wymierne skutki. To dzięki ludziom związanym z tym środowiskiem zawdzięczamy to, że
wyszła na jaw prawda o "zgwałconej" 14 letniej Agacie z Lublina. Wpływ na mainstream'owe media był widoczny
w debacie publicznej jaka się wówczas toczyła, ale żeby na trwałe być obecnym w życiu publicznym potrzebne są pieniądze.

Społeczność "Frondy", jak już wspomniano, skupia wiele środowisk katolickich, które walczą o sprawy fundamentalne,
nie tylko dla katolików, ale ogólnie chrześcijan (aborcja, homo- propaganda). Dlatego powinniśmy się skupić na tym co
naprawdę ważne, a nie na kwestiach stylu czy bajerów. Za rok może dwa skończy się czas wolnego internetu,
a wtedy spory neo- tradi itp. będą się wydawały śmieszne wobec otaczającej nas rzeczywistości.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Grudnia 13, 2009, 18:10:59 pm »

.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #19 dnia: Grudnia 17, 2009, 21:00:52 pm »

Nie jestem tam zalogowany, więc wkleję tu dialog stamtąd, co mnie ubawił ogromnie, oto:
wątek
Cytuj
-Dzidek, czy uwazasz, ze Dextimus jest przesladowca chrzescijan?
-Oczywiście, że jest. I dlatego właśnie jest niezwykle cenny, bo w jego wątkach można ponieść męczeńską śmierć w dyskusji :-)

Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #20 dnia: Grudnia 23, 2009, 13:29:31 pm »

to się pastor z Gdańska cieszy, bo jakby nie Fronda to nie miałby słuchaczy
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #21 dnia: Grudnia 26, 2009, 18:18:35 pm »

A jakie inicjatywy Panowie wspieraja? Pytam Panow, ktorzy odradzaja wspieranie frondy.
Zarobione pieniądze warto przeznaczyć np. na takie świętopietrze http://www.vatican.va/roman_curia/secretariat_state/obolo_spietro/documents/index_en.htm - całkiem tradycyjna inicjatywa :)
Zapisane
darl
uczestnik
***
Wiadomości: 138

« Odpowiedz #22 dnia: Stycznia 14, 2010, 08:25:23 am »

Brednie w "Zawsze Wierni" - konkurs "Ile błędów w jednym artykule?"
Katolicy zawsze będą się trzymać swoich wyobrażeń
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3152123


Płaćcie ludzie, bo katolicy szkalują św. Kalwina!
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Stycznia 14, 2010, 10:08:35 am »

jak się wkleja słynnego pora ? Bo niestety nie potrafię :( Nie wiem też jakie on powinien mieć rozszerzenie by grał wszystkim w wontku ...
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #24 dnia: Stycznia 14, 2010, 12:15:32 pm »

http://www.jonnydigital.com/temp/loituma__.swf
Zapisane
razar
adept
*
Wiadomości: 10


Oczami Duszy
« Odpowiedz #25 dnia: Stycznia 14, 2010, 20:42:50 pm »

Wspieram portal od samego początku czyli już ponad rok i uważam, że są to dobrze wydane pieniądze.
Zapisane
"Dziś błogosławi się grzech ? to nie może pochodzić od Boga!".
pjo
Pokorny młot w warsztacie Pana
aktywista
*****
Wiadomości: 605


www.ratzinger.pl
« Odpowiedz #26 dnia: Stycznia 19, 2010, 19:38:34 pm »

że portal Frondy jest bezstronny w przepychankach tradso - neońsko - modernistycznych

Tomek, ale dział Humor jest gdzie indziej

W ustroju totalitarnym, w którym żyjemy, żadne akcje propagandowe, czy to "Frondy", czy "skargowców" nie mają większego sensu. Jak się już siedzi w poczekalni u dentysty, to jaka różnica, czy wejdziemy jako pierwszy czy jako czwarty? Jeśli ma boleć - i tak będzie boleć.

Frondy nie wspierałem, nie wpieram i wspierać w przyszłości nie mam zamiaru. Jeśli ktoś z Państwa ma zbyt wiele pieniędzy, zawsze zamiast futrować garniturkowców od wątpliwej jakości "akcji autopromocyjnych", może wesprzeć bliźniego swego.



osoby z fotografii powyżej z pewnością zainwestują te pieniądze najlepiej, jak tylko można - w radość bliźniego, któremu Pan Bóg dał krzyż większy i cięższy niż nam.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Fronda czeka na nasze wsparcie! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!