Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 23:35:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: "To jest Babel"
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "To jest Babel"  (Przeczytany 3068 razy)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« dnia: Grudnia 07, 2009, 21:30:55 pm »

Zobaczyłam znowu nowy i dziwny Kościół, który oni próbowali zbudować. Nie było w nim nic świętego... Ludzie miesili chleb w krypcie poniżej... ale on nie podnosił się, ani oni nie otrzymywali Ciała Naszego Pana, ale tylko chleb. Ci, którzy byli w błędzie przez nich niezawinionym i którzy pobożnie i płomiennie pragnęli Ciała Jezusa otrzymywali pocieszenie duchowe, ale nie działo się to przez przyjmowanie Komunii. Wtedy mój Przewodnik (Jezus) powiedział: TO JEST BABEL".

Skąd to pochodzi? Czy zostało to potwierdzone jako wypowiedź bł. Emmerich?? Jak to Państwo rozumieją?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2009, 12:50:03 pm wysłana przez Eligiusz » Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 07, 2009, 22:47:34 pm »

Wie Pani, w dziale "Kościół Posoborowy" jest taki wątek pt. "(...) dziedzictwem Kościoła ?!". Tam chyba by pasowało...
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 08, 2009, 11:36:22 am »

Sugeruje Pan, że odnosi się to do neokatechumenatu? ;D A tak całkiem poważnie- pytam, bo jakoś mnie to zastanawia- dlaczego oni( ci opisani w proroctwie ;)) otrzymują tylko chleb, a nie Ciało Pańskie? Nie mają ważnych święceń, nie mają intencji złożenia ofiary? Czemu jest coś o "mięsieniu" chleba? co to znaczy? czemu są w jakiejś krypcie poniżej? o co tu biega? na końcu- Babel- że wiele języków?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 08, 2009, 13:50:30 pm »

Dziękuję za przeniesienie wątku ;) Przepraszam za zamieszanie na forum ;) I proszę o Państwa refleksje, może ktoś ma nawet fachową wiedzę na ten temat, bo mnie to męczy, hehe ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 10, 2009, 18:51:38 pm »

any ideas?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 10, 2009, 20:20:44 pm »

Ja napisałem całkiem poważnie.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 10, 2009, 20:38:04 pm »

A ma Pan odpowiedzi na moje pytania? Tak po kolei?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 10, 2009, 20:46:45 pm »

Zobaczyłam znowu nowy i dziwny Kościół, który oni próbowali zbudować. Nie było w nim nic świętego... Ludzie miesili chleb w krypcie poniżej... ale on nie podnosił się, ani oni nie otrzymywali Ciała Naszego Pana, ale tylko chleb. Ci, którzy byli w błędzie przez nich niezawinionym i którzy pobożnie i płomiennie pragnęli Ciała Jezusa otrzymywali pocieszenie duchowe, ale nie działo się to przez przyjmowanie Komunii. Wtedy mój Przewodnik (Jezus) powiedział: TO JEST BABEL".

Skąd to pochodzi? Czy zostało to potwierdzone jako wypowiedź bł. Emmerich?? Jak to Państwo rozumieją?

To jest z bł. K Emmerlich. Np. w ksiązce "Jestem katolikiem! Rozważania antyliberalneKatarzyna"  ks. Robert Mäder pisze tak:  "Wyjdźmy na spotkanie! Katarzyna Emmerich widziała w objawieniu Kościół w kształcie majestatycznej katedry. Przed portalem znajdowała się głęboka rozpadlina. Po drugiej stronie tej przepaści czekał olbrzymi tłum ludzki, który chętnie byłby wszedł do świątyni, gdyby go od niej nie dzieliła ta przepaść. Księża znaleźli jednak radę. Poszli do kościoła, odłamywali blok za blokiem z głównego ołtarza i rzucali w ten sposób zdobyte marmury w przepaść, póki się nie wypełniła. Cel był osiągnięty. Most nad przepaścią zrobiony. Tłum rzucił się z radością na wyrównaną rozpadlinę, witając księży jako przyjaciół ludzkości. Ludzie padli sobie w ramiona i płakali z miłości i radości, gdyż znikły różnice. W tryumfie wkroczono do świątyni. Lecz gdy się z bliska przyjrzano, zobaczono, że tam nie było - tabernakulum!  Na co się zda wyjście na spotkanie, jeśli się sami zatracimy, przestaniemy być sobą? Leon XIII, wielki papież pokoju, powiedział: Nic tak Kościołowi nie zaszkodziło, jak ta wieczna ustępliwość. Zawsze jesteśmy tymi, co tracą. "
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 10, 2009, 20:51:20 pm »

Aha. Mi się to kojarzy z religią NWO w takim razie, w każdym bądź razie z akukumenizmem. Tworzenie Kościoła Chrystusowego= protestanci+ katolicy+ prawosławni do kupki, każdy wierzy w swoje, ale niby jesteśmy sobie jeden Kościół = wielka ściema...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 22, 2009, 10:53:31 am »

http://www.mmwarszawa.pl/5168/2009/7/29/dalajlama-honorowym-obywatelem-warszawy?category=depesze
Cytuj
- My warszawiacy, mieszkańcy nieujarzmionego miasta, jesteśmy dumni, że od dziś Dalajlama będzie jednym z nas. To dla nas wielki zaszczyt - podkreśliła prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.
- a to nie jest Babel?
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: "To jest Babel" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!