Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:10:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: prośba
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: prośba  (Przeczytany 5376 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Marca 03, 2009, 12:05:30 pm »

jestem tu tylko nowicjuszem ale z całym szacunkiem proszę administraora aby każda osoba, która rzuci chociaż raz wyzwiskiem, wygłupem, obrazą osoby duchownej itp. była bezpowrotnie wyrzucana z forum nawet z (ew. czasowym) zablkowoaniem adresu komputera. Bo naprawdę gdzie jak gdzie, ale na takim forum to już naprawdę zniesmacza pewne zachowanie. Bardzo mnie rozczarowało np. forum frondy. Gdy wyraziłem kiedyś swoją wyważoną opinię dostałem odpowiedź w rodzaju "wyp....laj". Tutaj jest naprawdę ok. ale ostrzeganie wydaje mi się zbyt łagodne...
Zapisane
EP
bywalec
**
Wiadomości: 62

« Odpowiedz #1 dnia: Marca 03, 2009, 12:31:51 pm »

Bardzo mnie rozczarowało np. forum frondy. Gdy wyraziłem kiedyś swoją wyważoną opinię dostałem odpowiedź w rodzaju "wyp....laj".

To taki FFolklor. Po jakimś czasie się można przyzwyczaić. Idiolekt taki. Większość zyskuje po bliższym poznaniu.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2009, 12:42:57 pm wysłana przez EP » Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 03, 2009, 13:15:48 pm »

Gdy wyraziłem kiedyś swoją wyważoną opinię dostałem odpowiedź w rodzaju "wyp....laj". Tutaj jest naprawdę ok. ale ostrzeganie wydaje mi się zbyt łagodne...
Czasem - aż świerzbi, żeby coś takiego napisać.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Marca 03, 2009, 14:03:15 pm »

no to trzeba iść na forum dajmy na to Frondy, Onetu czy innego takiego - to i świerzbieć przestanie.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #4 dnia: Marca 03, 2009, 14:10:14 pm »

Staram się nie przeklinać wcale - czy to "w realu" (dawny Geant), czy w internecie. Z tego też powodu na Onet nie wchodzę...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Jean Raspail
rezydent
****
Wiadomości: 476


« Odpowiedz #5 dnia: Marca 03, 2009, 14:26:00 pm »

no to trzeba iść na forum dajmy na to Frondy, Onetu czy innego takiego - to i świerzbieć przestanie.


tu przesadził Pan, do jednego wora wrzucił Pan onet gdzie cenzura do granic wytrzymałości wycina wypowiedzi broniące Kościoła, religii katolickiej, konserwatywne ect. ect. z Forum Frondy gdzie można swobodnie głosić poglądy dowolne. A pojedyńcze wypowiedzi forumowiczów nie mogą rzutować na całość i wszystkich użytkowników. A co do Pana prośby to nieprzesadzajmy to nie Wersal, czasami wydarzenia i komentarze do nich są tak bulwersujące, że trudno się powstrzymać. Zresztą ci najkulturalniejsi są często najbardziej cynicznymi prowokatorami!
Zapisane
OPen
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Marca 03, 2009, 14:33:09 pm »

mimo, że nie raz wchodziłem tu w polemiki, to nie czułem się obrażany. bez przesady. to nie forum dla ministrantów przed 14. rokiem życia  ;)
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Marca 03, 2009, 15:44:22 pm »

Chyba nie jest aż tak źle. Mam na myśli brak kurtuazji. W porównaniu z innymi forami to mamy ty wersal. Mnie raczej martwi fakt, że niektórzy uczestnicy forum zdają się mylić dyskusję z czatem. Obniża się poziom poprzez wpisy typu; kiedy?, ja też, dlaczego?, no właśnie, jest pan pewien?, i tym podobne równoważniki zdań, które powodują, jak to już gdzieś zauważyłem, "zesmarkacenie" forum (od smarkacz). Nie oczekuję intelektualnego zadęcia od każdego,... ale jeśli nie masz nic konkretnego i ciekawego do powiedzenia - nie pisz.
 
Przydałby się wątek - okresowa ocena forum. Psychoanaliza nas samych. Dobrze, że p. Marekkoc to zaczął.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #8 dnia: Marca 03, 2009, 16:46:14 pm »

Przy okazji - doceniłem dlaczego na FFrondy dopuszczalne są wyrazy uznane za rynsztokowe, kiedy na FForum zalogował się pedofil...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #9 dnia: Marca 03, 2009, 17:58:55 pm »

Nie oczekuję intelektualnego zadęcia od każdego,... ale jeśli nie masz nic konkretnego i ciekawego do powiedzenia - nie pisz.

Właśnie.
Dlatego nie piszę.
Ale chciałbym czytać ciekawe rzeczy.
To forum jest coraz słabsze.
Kiedyś na Fidelitas toczyły się ciekawe dyskusje.
Ba! Jeszcze na starym forum krzyż też nie było tak źle.

Niestety Panie Fidelis podejrzewam, że z tej dobrej rady nie wszyscy skorzystają...
W związku z tym mam pytanie techniczne.
Czy na forum da się zaimplementować plonka?
Można co prawda omijać wypowiedzi pewnych osób, ale i tak czasem się przeczyta...
A to może być niebezpieczne dla zdrowia...

Co do prośby twórcy wątku to oczywiście: sprzeciw.
Napatrzyłem się już na tego typu prośby...
Co nie znaczy, że wybryki należy zawsze tolerować.
Może lepiej jeśli moderator "za karę" wyznaczy dziesiątkę różańca?
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #10 dnia: Marca 03, 2009, 18:30:08 pm »

Bardzo mnie rozczarowało np. forum frondy. Gdy wyraziłem kiedyś swoją wyważoną opinię dostałem odpowiedź w rodzaju "wyp....laj".

To taki FFolklor. Po jakimś czasie się można przyzwyczaić. Idiolekt taki. Większość zyskuje po bliższym poznaniu.
Socjolekt. idiolekt byłby, gdyby go tylko jedna osoba używała
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #11 dnia: Marca 03, 2009, 18:31:53 pm »

Rację ma o OPen to nie forum dla ministrantów. Ja też ani razu nie poczułem się obrażony.
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #12 dnia: Marca 03, 2009, 21:09:44 pm »

Słusznie, nie bądźmy przewrażliwieni.
Jako kobieta oświadczam, iż nie przeszkadza mi, gdy któremuś z Panów w uzasadnionych przypadkach wymsknie się tzw. "wyraz". To ubarwia wypowiedź i podkreśla jej emocjonalność  - oczywiście, gdy nie jest nadużywane!
Zapisane
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Marca 03, 2009, 21:37:47 pm »

A mi tam jako męzczyźnie przeszkadza rzucanie mięsem akurat na takim forum. To nie budowa gdzie można sie stuknąć młotkiem w palec i wymsknie się słowo na k. Chamstwo jest chamstwem i tyle. I jeśli jeszcze na Forum Krzyż też znajdzie swój kącik  no to już  naprawdę ręce opadają...
Zapisane
Konserwa
adept
*
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #14 dnia: Marca 03, 2009, 23:37:57 pm »

To nie budowa gdzie można sie stuknąć młotkiem w palec i wymsknie się słowo na k. Chamstwo jest chamstwem i tyle.

Ma pan rację, to nie budowa, to wojna!
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: prośba « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!