Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipca 18, 2024, 12:30:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
232275 wiadomości w 6635 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Lena Loliszwili
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Lena Loliszwili  (Przeczytany 6981 razy)
kurak
aktywista

Damnat quod non intelligunt !!!

« dnia: Grudnia 06, 2009, 19:03:54 pm »

Przed chwila skonczyl sie na dwojce film dokumentalny pt. Zrodlo. Bylo to wlasnie o powyszej kobiecie,ktora rzekomo uzdrawia innych itd itp. Czy ktos slyszal wczesniej cos o tej kobiecie?Wszysto mi wygladalo przez caly czas na szatanskie jakies dzielo itd,,ale tuz przy koncu filmu ku mojemu zdziwieniu pokazano jak rozpoznanie czy nie jest opetana przeprowadzal nie kto inny jak sam Ks. Gabriel Amorth.No i pod koniec wyszlo,ze w sumie jest czysta i nie ma to z szatanem zadnego zwiazku?Co Panstwo na ten temat sadza i czy ktos ogladal ten film?
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Tomasz
rezydent

Extra Ecclesiam nulla salus

Blog RZYMSKI KATOLIK
« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 06, 2009, 21:36:46 pm »

Przed chwila skonczyl sie na dwojce film dokumentalny pt. Zrodlo. Bylo to wlasnie o powyszej kobiecie,ktora rzekomo uzdrawia innych itd itp. Czy ktos slyszal wczesniej cos o tej kobiecie?Wszysto mi wygladalo przez caly czas na szatanskie jakies dzielo itd,,ale tuz przy koncu filmu ku mojemu zdziwieniu pokazano jak rozpoznanie czy nie jest opetana przeprowadzal nie kto inny jak sam Ks. Gabriel Amorth.No i pod koniec wyszlo,ze w sumie jest czysta i nie ma to z szatanem zadnego zwiazku?Co Panstwo na ten temat sadza i czy ktos ogladal ten film?

Bez wątpienia jest to święta kobieta.
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 06, 2009, 21:47:41 pm »

Tak. Oglądałem.Wrażenie pozytywne a postać sympatycznie pokazana. Trudno tak na gorąco zebrać myśli. Gdybym chory był na raka i wymieniona osoba wyleczyłaby mnie z tej śmiertelnej choroby, wdzięczny byłbym za "takie szatańskie dzieło".
Może warto by zastanowić się nad uzdrowicielami w sensie ogólniejszym.
cabbage
aktywista

« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 06, 2009, 21:57:06 pm »

Ale niekażdy charyzmat jest od Ducha Świętego... trzeba z tym uważać
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
kurak
aktywista

Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 07, 2009, 11:45:35 am »

Troche mi to robienie kolek reka nad butlami tej wody dziwnie wygladalo. :-\ Jakby czarowala czy cos w tym stylu.
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Lena Loliszwili « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!